Naukowcy odkryli dziwne różnice w śmiertelności na COVID-19 u różnych ras

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Queen Mary University of London i Barts Health NHS Trust przeprowadziły badanie i odkryły, że pacjenci z koronawirusem z różnych grup etnicznych różnią się przebiegiem choroby. Wyniki badań opublikowano na portalu BMJ Open.

 

W ramach badania przeanalizowano dane od 1737 pacjentów powyżej 16 roku życia z potwierdzonym COVID-19. Wszyscy byli hospitalizowani w pięciu szpitalach od 1 stycznia do 13 maja 2020 roku. Azjató było 538 (31 procent), czarnoskórych 340 (20 procent) , białych 707 (40 procent). W sumie 511 pacjentów zmarło do 30 dnia, a to 29 procent całości.

 

Poinformowano, że pacjenci z mniejszości etnicznych byli średnio młodsi niż biali z COVID-19. Ponadto Azjaci byli 1,54 razy bardziej narażeni na zarażenie, a pacjenci z ciemną karnacją 1,8 razy częściej byli przyjmowani na OIOM i otrzymywali respirator w porównaniu z pacjentami rasy białej. 

 

Osoby pochodzenia azjatyckiego były o 1,49 bardziej narażone na śmierć niż osoby o jasnej karnacji i 1,3 razy częściej wśród osób czarnych. Pacjenci rasy azjatyckiej i czarnej mieli o 50-80 procent wyższe ryzyko trafienia na respirator i przebywania na oddziałach intensywnej terapii w porównaniu z białymi w tym samym wieku.

 

Specjaliści twierdzą, że badanie pokazuje nieproporcjonalny wpływ koronawirusa na przedstawicieli różnych grup etnicznych. Naukowcy podkreślili również, że badanie objęło dużą liczbę pacjentów, ale nie byli oni w stanie dokonać bardziej szczegółowego podziału według pochodzenia etnicznego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Nie ma w tym nic dziwnego i

Nie ma w tym nic dziwnego i nie trzeba być "naukowcem" aby wiedzieć , że różne rasy ludzkie mają różną fizjologię i do leczenia tych samych chorób wymagane są różne leki a zatem również i inaczej mogą reagować na zainfekowanie tym samym patogenem czego kolejnym dowodem jest to , że "nasz" pospolity katar , który u białej rasy wywołuje jedynie uciążliwy nieżyt nosa dla przedstawicieli rasy "czerwonej" czyli np. indian południowo amerykańskich jest wręcz zabujczy.

Portret użytkownika Mojeimię44

Oczywiście najbogatsi ludzie

Oczywiście najbogatsi ludzie na świecie na koronawirusie zarabiają miliardy ale to tylko zbieg okoliczności i nie ma w tym nic podejrzanego. Jak można oskarżać tych którzy zarabiają na koronawirusie o to, że koronawirus jest im na rękę? 

https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/10-najbogatszych-zarobilo-w-czasie-pandemii-tyle-ze-mogliby-zaszczepic-caly-swiat-4998543

Czy czasami Bill Gates i rodzina Rothschild nie są w tej dziesiątce? Ale chwila czy Bill Gates nie jest największym darczyńcą na świecie? Skoro jest największym darczyńcą to czemu jego majątek zamiast topnieć rośnie? To chyba dlatego, że jego fundacja, funduje korporacje szczepionkowe w których sam ma udziały. Czyli ta cała bajka o fundowaniu jest niczym innym jak inwestowaniem w swoje własne interesy. To teraz odkryłem coś co wszyscy już dawno wiedzą. Zresztą fundacja Gatesów zawsze powtarza, że inwestuje a nie daje tak jak było to w tym przypadku. Wyraźnie jest napisane ZAINWESTOWAŁA a nie podarowała. 

https://sif.gatesfoundation.org/investments/pfizer/

No to teraz wiemy że fundacja Gatesów jest niczym innym jak firmą inwestycyjną o nazwie "fundacja". Niby mała różnica a jednak wielka. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika keri

To nie świrus jest rasistą,

To nie świrus jest rasistą, lecz mengelowcy, którzy azjatom i ciemnoskórym zabierali świadomość i podłączali do respiratora. Białym pewnie dawali tlen.

Ponad 90% ludzi podłączonych do respiratora (wcześniej mają zabraną świadomość, czyli nie mogą protestować, prosić o zmianę terapii, a nikt z rodziny nie jest dopuszczony do chorego na kowida, więc nie może mu pomóc) umiera, ponieważ respirator rozsadza im ciśnieniem płuca. Chorującego na płuca nie wolno podłączać do respiratora, gdyż jest to w istocie decyzja o eutanazji.

Nałukofce odkryły więc, że mengelowcy uśmiercają.

Portret użytkownika Mojeimię44

Nic nie kupisz i nic nie

Nic nie kupisz i nic nie sprzedasz jeśli nie przyjmiesz szczepionki z lucyferyną od pfizer 666 lub innych źródeł z jego imieniem gdyż zwolnią cię z pracy, nie wpuszczą do sklepu itd.  https://www.google.pl/amp/s/www.money.pl/gospodarka/der-spiegel-lidl-i-aldi-w-usa-oferuja-premie-dla-zaszczepionych-pracownikow-6601060475300832a.html...

Przeanalizujmy.

Corona=666

Vaccination= 666

pffizer= 666- pffizer nie pfizer bo w logo F jest dwa razy większe od innych liter więc trzeba liczyć x2

Z pewnością to jest znamię lucyfera jeśli lucyferyna w organiźmie zamienia się w lucyferazę i wędruje na czoło (tak było u myszy jednak sądze, że u ludzi jest tak samo). Mogą mnie w dupę pocałować z tym gównem spod znaku słusznych.

Mój Bóg to nie ten Bóg i nie będę składał mu pokłonu. Mój mesjasz to nie ten mesjasz i nie będę składał mu pokłonu. 

Najgorsze w tym wszystkim, że to dopiero początek boleści. Moi rodzice się zaszczepią zatem stracę bliskie osoby mojemu sercu a nasze kontakty już nigdy nie będą takie same. Jednak utrata rodziców to nic. Patrząc co się dzieję to widzę, że stracę wszystko jednak staram się na to już dziś psychicznie przygotować. 

Ps. Jako że lubię główkować zastanawiałem się nad angielską wersją słowa luciferase. Można je przerobić i o to do czego doszedłem

Lucifer rase- lucyfer niszczyciel. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj