Naukowcy obliczyli, że za 5 milionów lat wyginą wszyscy meżczyźni

Kategorie: 

Źródło: Internet

Według profesor Jenny Graves z Australii świat może pozostać bez mężczyzn. Najprawdopodobniej wizja z filmu Seksmisja wypełni się w ciągu następnych pięciu milionów lat. Pani profesor stwierdziła, że po przeanalizowaniu cech męskiego chromosomu płciowego, zwanego chromosomem Y, wiele wskazuje, że jest on słabszy i bardziej kruchy niż sądzono.

 

Jakikolwiek negatywny wpływ na pulę genetyczną mężczyzn może mieć negatywny wpływ na istnienie samców gatunku homo sapiens. U kobiet chromosom X posiada przynajmniej tysiąc zdrowych genów. Kiedyś mężczyźni mieli ich tyle samo, ale po tysiącach lat ludzkiej egzystencji na Ziemi, zdrowe geny Y zaczęły się redukować i teraz pozostało ich mniej niż sto.

Jednocześnie zauważalnie maleje wskaźnik urodzeń chłopców, a liczba dziewczynek stale wzrasta. Jednak proces ten zachodzi na tyle powoli, że ostateczna degeneracja chromosomu Y nastąpi dopiero za około 5 milionów lat. Poza tym profesor Graves sugeruje, że znane są takie przypadki w naturze, gdy inny chromosom przejmuje rolę tego brakującego, ale doprowadziłoby to do powstania zupełnie nowego gatunku człowieka.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Komentarze

Portret użytkownika Sly

Tego typu praca naukowa, z

Tego typu praca naukowa, z której dowiadujemy się o grożącej nam zagładzie w "nieodległej przyszłości", a przecież może się okazać że doszło do tragicznej pomyłki i mamy już tylko 4mln lat do śmierci ostatniego z nas, powinna pozostać na akademickich twardych dyaskach. Osobnym tematem jest poświęcanie uwagi takim bzdurom, przez "zmiany na ziemi". Może lepiej opisać prawdziwy świat nauki, pierdzistołków zajmujących się pseudo nauką, z drugiej strony naukowców w służbie nie ludzkości tylko koncernów.
Inne medium ostatnio zaczyna trochę delikatnie szybować w dół ( ostatnie prace naukowe Bacy itp.), może to samo zaczyna się tutaj ?

Portret użytkownika SurvivorMan

Spokojnie... W związku z

Spokojnie... W związku z pasożytniczą działalnością cywilizowanego człowieka na tej planecie, masowym wyniszczaniem przyrody i ciągłymi wojnami, człowiek tak zwany "cywilizowany" wyginie w całości jeszcze w tym wieku, a najpóźniej na początku następnego. I teraz w zależności od tego ile jeszcze zdoła zniszczyć zanim wyginie, będzie jakiekolwiek życie na Ziemi lub go w ogóle nie będzie! ... Za 5 milionów lat Matka Natura wyliże rany, ale wtedy to już pewnie nie popełni tego błędu i nie wyda na świat zbyt "rozumnego" stworzenia.
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika oort

"Nałócofcy" nie potrafią

"Nałócofcy" nie potrafią pogody na 3 dni z góry przewidzieć, wybuchów wulkanów, epidemii muslimskiej i homosiowej a dali radę wybiec o w swoich "badaniach" tysiące lat na przód. Naprawdę podziwiam i będę godzinami tak tkwił zamórowany przed ekranem z gębą rozdziawioną z wrażenia jakie na mnie wywarły najnowsze badania "nałócofe". Teraz trzeba tych "gieniószy" sowicie grantami i tytułami ubogacić 

Portret użytkownika Mariusz Jędrzejowski

Zastanawianie się na tak

Zastanawianie się na tak daleko do przodu jest pozbawione sensu bo już za dwa lata może nastąpić szczyt, aktualnie przechodzącej przez Ziemię Fali Międzywymiarowej. Nastąpi zmiana praw fizyki i nasza cywilizacja zupełnie się przekształci. Zgodnie z czanelingami, część dusz zostanie zabrana z ciał i przejdzie do świata w którym życie będzie zupełnie inne i znacznie łatwiejsze. Natomiast ci, którzy nie przejdą mają przeżyć tylko kilkanaście lat i nastąpi całkowita katastrofa sprowadzaąca warunki życia do takich, jakie były w epoce kamienia łupanego. Najbliższe miesiące i rozwój wypadków mogą potwierdzić to co piszę.

Portret użytkownika eva11

o matko!!! tu  nie potrzeba

o matko!!!
tu  nie potrzeba nauki abystwierdzic ze od stu lat okolo kazde dziesiaciolecie to spadek procentowy w ilosci meskich osobnikow!mowiac prosciej prawdziwych meszczyzn....
i nie o plec tu chodzi jak w przypadku umyslowo niedorozwinietych naukowcow,a w calym ogole bycia meszczyzna!
jeszcze moze z dwa dziesieciolecia i hormony aby poczuc sie facetem beda na recepte!!!!!!!
wszystko co reprezentowalo meszczyzne przestanie isniec!
a zyjace pokolenia straca swoje ostatnie podrygi jakie zostaly im z meszczyzn!
i swoja droga czy nikt tego nie zauwaza jak te artykuly ida z bardzo scisle ustalona kolejnoscia i w scisle dobranym celu,jak kpia wam w oczy?!!!!!!!!
jak chca was osmieszyc?
nie widzicie tej prowokacji?
czy ten blog idzie za moda mediow oglupiajacych?
ale ego i meska duma jeszcze w was zyje,wiec nie przyznacie mi racji!
ale jesli nic z tym nie zrobicie-to te 5 milionow minie w mgnieniu oka,a moze chodzilo naukowcom o wiek ziemi i skal,kamieni,bo one ponoc starzeja sie o kilka set lat szybciej?
a moze to taki naprawde wielki eksperyment aby zobaczyc jak szybko przestaniecie nimi byc pomimo nacisku ze strony ,,(nie znam nazwy)przy pomocy propagandy z uwzglednieniem zagrozenia zycia waszych bliskich was samych i przejecia NARODOWEJ i Ludzkiej torzsamosci?
bo przeciez biali wtargneli do ameryk i australi bardzo szybko bez zbednych ceregilei wyili ich ludnosc i zajeli ziemie.............

Strony

Skomentuj