Naukowcy: 20% ludzi na Ziemi mówi we śnie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jedna piąta ludności świata mówi we śnie, a większość z nich to dzieci. Zdaniem naukowców, mówienie we śnie, to jest zupełnie nieszkodliwe zjawisko, ale w rzadkich przypadkach może wskazywać na pewne problemy, takie jak ryzyko wystąpienia padaczki.

 

 

 

Dorośli rozmawiają we śnie mniej, a te rozmowy są podzielone na dwa rodzaje. Jeden to czytelne mowy, charakterystyczne dla fazy snu płytkiego, a drugi – niewyraźne mamrotanie, pojawiając się w fazie snu głębokiego.

 

Zarówno w dzieciństwie, jak i w wieku dorosłym, ludzkie mówienie we śnie można wytłumaczyć obfitością codziennych wrażeń i skrajnymi emocjami, podaje portal Informing.

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika beka

Wszyscy piszą nie na temat.

Wszyscy piszą nie na temat.

Odnośnie gadania podczas snu, chodzi mi o te przypadki, gdy mowa jest wyraźna.

Jeśli taka osoba trafi na psychopatów w rodzinie, to mogę szczerze wpółczuć tej osobie, gdyż rozpad wiezi rodzinnych murowany. Poza tym taki psychopata może dowolnie wprowadzać treści podprogowe do głowy ofiary, które mają daleko idące konsekwencje dla w ten sposób maltretowanej osoby. Warto sobie poczytać na ten temat w internecie, jakie są konsekwencje takie działalności.

Wszelkie konwencje z ONZ-etowska czy Genewską zabraniają takich praktyk.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Niektórym wydaje się że życie

Niektórym wydaje się że życie jest snem ! Trzeba śnić o zbawieniu w Jezusie Chrystusie, dlatego wszyscy wierzący powinni wspierać ruch intonizacyjny, tym bardziej że w Polsce mamy pełno ludzi owładniętych przes siły przeciwne Chrystusowi ! Należy jak najszybciej ustanowić Chrystusa Królem, tylko w Nim nasza nadzieja !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kolovrat

Mam nieodparte wrażenie, żeś

Mam nieodparte wrażenie, żeś zwykły prowokator.. a w najlepszym razie bot. Takie brednie jakie ty wypisujesz (powtarzane non stop jak mantra) to tylko wypociny tallinna przebijają.

Człowieku! Daj już sobie siana z tym swoim pejsatym Chytrusem i jego kliką spod znaku aureoli i rogów. Ileż można pieprzyć o tym samym badziewiu dla otumanionych. Król Jezus Chytrus.. dobre sobie.

 

[Edit]: Poprawiona literówka w słowie "prowokator".

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Chyba masz rację. Przecież

Chyba masz rację. Przecież nie jest głupi i wie, że jak się wciska wszędzie bozię, chrystuska,to na tych bożków rzygać się chce. I nawet jakby kto chciał, to tak obrzydzi taki klecha ,że na słowo "Jezus chryustus dostanie sraczki."

To celowe działanie, aby młodych zniechęcić do wiary katolickiej. To nie jest dobre, bo poszukujący nie przekonają się czym jest Diabeł!

Strony

Skomentuj