NATO może nakazać rozmieszczenie żołnierzy na granicy polsko-ukraińskiej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zaczyna się robić coraz groźniej dla Polski. Ukraina szykuje się na wojnę z Rosją i nie wiadomo jak zachowa się NATO. Niektórzy amerykańscy analitycy polityczni wzywają do koncentracji wojska na granicy polsko-ukraińskiej.

 

Dzisiaj w godzinach popołudniowych odbędzie się Rada Sojuszu Północnoatlantyckiego, którą zwołano w trybie pilnym na żądanie Polski. Nie wiadomo czy w rezultacie tego spotkania zostaną podjęte jakiekolwiek działania, ale bez względu na decyzje będzie to niebezpieczne dla naszego kraju.

 

NATO może zareagować gestem w postaci przesunięcia amerykańskich okrętów wojennych w region Morza Czarnego. Nie można też wykluczyć, że w wyniku decyzji politycznych w najbliższych godzinach rozpocznie się koncentracja polskich wojsk na granicy z Ukrainą. Możliwe, że dołączą do nas też inne jednostki NATO. Celem takiego działania miałoby być zaznaczenie nieprzekraczalnej linii.

 

Do naszej redakcji docierają już pierwsze informacje, z których wynika, że w kierunku granicy w Bezledach jadą kolumny polskich wojsk. Nie wiadomo jednak, czy nie były to po prostu transporty na poligon. Jednak biorąc pod uwagę rozwój wypadków, niczego nie można wykluczyć i być może koncentracja wojsk na wschodzie już się zaczęła.

 

 

Źródło: TVN24

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika antyue

Tyczy się niektórych tylko to

Tyczy się niektórych tylko to co powiem.
Strzeż się fałszywych proroków. I tak jak czytam niektóre wypowiedzi to mi się nasunęło. Poza tym nasycone wszystko defetyzmem i przegraną na starcie. Powiem więc wam krótko , weźcie się pochlastjcie , jak wam się nie podoba, a najlepiej to wypier****ć z tego kraju już teraz, dopóki nie strzelają. A nie siać strach i stawiać się na starcie jako przegrany. W 1914 wcale nie mieliśmy własnej armii, rządu, państwa i czego tam jeszcze. A po 20 roku byliśmy większym terytorialnie krajem niż teraz. Dużo by pisać dalej.
Nie chcecie walczyć o Polskę to wypad ! Chcecie to się skupmy w końcu do jasnej cholery a nie chrzanić !

Portret użytkownika Wojtusiak123

Mieszkam w Zamościu, przy

Mieszkam w Zamościu, przy granicy polsko-rosyjskiej i dzisiaj koleżanka powiedziała mi że przez Zamość jechały czołgi nie jestem pewien jakiej narodowości, ale to były chyba polskie czołgi. Kierowały się na Ukrainę, więc myślę że ten artykuł jest wiarygodny.

Portret użytkownika Dr Piotr

Wszyscy tak czekają na pomoc

Wszyscy tak czekają na pomoc NATO w wojnie, której nie będzie, a czy bierzecie pod uwage koszty? To na nas spadną koszty zakwaterowania i utrzymania wojsk NATO, które będą stacjonowały na naszych ziemiach. To jednocześnie wydatek dla państw wysyłających swoje wojska.
A to wydatki niemałe i dużo większa dezorganizacja sytuacji w Polsce związana ze stacjonowaniem obcego wojska, można to smiało porównać do wydatków poniesionych na EURO 2013.
W związku z kryzysem,  nikt nie garnie się do wydawania kasy na takie niepewne ruchy.
Więc scenariusz będzie taki, że NATO ewentualnie podejmie takie ruchy w przypadku jak rosyjska armia będzie maszerować przez Ukrainę masakrując wszystko po drodze i zbliżać się do granic Polski, a i to pewnie nichętnie, bo im na rękę rozpieprzyć Polskę i przerobic ją na 2 strefy wpływów - niemiecką i rosyjską.
Dziś w radiu wypowiadał się jakiś polski generał i powiedział sensowne zdanie...zamiast ruchów wojsk na wschodnią granicę Polski, lepszy efekt odniosą teraz zdecydowane deklaracje NATO w stylu zdecydowanego ataku odwetowego lub instalacji systemów rakietowych w Polsce i zapowiedzi zwiększenia liczebności Polskiego wojska.
Dziś nie walczy się na polu walki, tylko polityką i ekonomią popartą wielka kasą.
I NAJWAŻNIEJSZE...nie zapominajcie, że Putin ma pełne poparcie żydowskiej sekty Chabbad Lubawicz, która kieruje planem wprowadzenia NWO na świecie. Dlatego też sytuacja w Rosji jest taka a nie inna.

Portret użytkownika frater

czas wycofać wojska ze

czas wycofać wojska ze wszystkich misji zagranicznych i sprowadzić do kraju wprowadzić mobilizację i szkolenia wojskowe.
Nie ma już na co czekać jak sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże.Kolejny raz zachód sie nami bawi 
Wielki żal i smutek że za znowu trzeba walczyć o wolność.

Portret użytkownika buliik

frater i czym chcesz

frater i czym chcesz walczyć?? Widłami, szpadlem czy krzyżem?     Polska jak zwykle pierwsza do wszystkiego a później płacz jak my to mieli źle, ale na własne życzenie.
 

Portret użytkownika ssr

[...] jakbys znal Historię ,

[...] jakbys znal Historię , Honor na taki komentarz by ci nie pozwolił . nie znasz Historii to nie komentuj!! [...] ! śmieszne ze takie glizdy jak ty posiadają obywatelstwo polskie jak politycy z czego większość żydów !!

Portret użytkownika buliik

Historię znam tylko w każdej

Historię znam tylko w każdej sytuacji zawsze wychodzimy (najlepiej) z posród wszystkich państw, dodatkowo to za co mam walczyć za tą nazwę POLSKA bo tylko tyle jest polskości reszta została już przejęta bądz sprzedana obcym krajom i nie życzę sobie abyś mnie obrażał, wyzywał bo to tylko świadczy o Tobie. Pozdrawiam

Portret użytkownika frater

19:59NATO nie tylko nie

19:59NATO nie tylko nie pomoże zbrojnie Ukrainie (do tego nie miałby nawet podstaw prawnych), ale nawet nie da żadnego wsparcia wojskowego Polsce. Nie będzie więc np. wzmocnienia militarnego naszych wschodnich granic- pisze na blogu nasza korespondentka Katarzyna Szymańska-Borginion.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-ukraina-na-zywo-prezydent-powolal-nowych-gubernatorow,nId,1114990?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
właśnie wychodzi polityka państw zachodnich i naszych "sojuszników"
Oni nas mają totalnie w dupie i jak przyjdzie do eskalacji to poświęcą Ukrainę i Polskę też a ockną sie wtedy kiedy już zapukają do ich granic. Historia się powtarza wcześniej był atak z zachodu i była wojna a teraz idzie ze wschodu.Oni tylko gadają a Putin robi swoje i dalej będzie tak robił.
Wojna już się zbliża bo ludzi jest za dużo a i gospodarkę trzeba pobudzić

Portret użytkownika vipsycho

Nostradamus-wierzycie w to? I

Nostradamus-wierzycie w to? I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego i rozdzieli 2 braci, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy
przewidzial smierc prezydenta:

sprawdziło się ze;

-papieżem nie będzie Włoch
-w Europie zapanują 2 osoby (Hitler i stalin)
-Prezydentem zostanie czarny z oliwką w swoim godle( Obama ma oliwke)
-umrze wielki muzyk(MJ)
-Polska zaostanie wyróżniona poprzez wszystkie narody(została.każda TV o nas mowi)
-zginie prezydent

Poźniej ma być koniec świata(przeżyją nieliczni) i bd 3 wojna swiatowa.

Portret użytkownika AMRM

Co prawda zostałem potęznie

Co prawda zostałem potęznie zminusowany z "V rozbiór POlski" ale bardziej to uszczegółowię. Nie zalezy mi tu na punktacji wypowiedzi, ale to co powiem jest ważne:
Na niedawnych posiedzeniach Komisji Trójstronnej oraz grupy Bilderberg (ostatnie 3 lata) został ustalony Nowy Podział Europy. Od wydarzeń w Małej Azji w obszarze naszej części Europy ma dojść do rozpadu Ukrainy na zachodnią (wpływy UE i USA oraz wschodnią w tym Krym. Uzgodniono z Rosją, że w zamian za zachodnia Ukrainę dostanie jurysdykcję nad Polską wschodnią, litwą i Estonią.
Aby mogło do tego dojść bez wzbudzania podejrzeń drugiej Jałty wydarzenia rozpoczną się w zachodniej Ukrainie rebelią perfekcyjnie przygotowaną w czasie igrzysk w Soczi, aby dać czas Putinowi na przygotowanie operacji dymnej, w której wiadomym jest zachowanie militarne wschodniej Ukrainy oraz Krymu. I tak sie właśnie dzieje...
 Oczywiście Rosja zadziała "prewncyjnie"na całym froncie wschodnich granic Polski.
Dla zachowania równowagi wojska NATO i marionetkowe dywizje polskie ustawią front bezpieczeństwa wzdłuż granicy północnej od strony Kaliningradu, białoruskiej do Ukrainy.
W ten sposób potega armii Rosyjskiej będzie zrównoważona frontem NATO..
 Jako siły rozjemcze w środkowej Polsce pojawią sie doborowe jednostki armii izraelskiej... w "niebieskich chełmach jako "strona rozjemcza" grożącego konfliktu.( wizyta Knesetu 27-01-2014 r w Krakowie)
 Po zadymach militarnych obu stron front zostanie ustabilizowany na lini m.w. Suwałki-Białystok- SOkołów Podlaski- Lblin- Hrubieszów-Termopil- Włodawa-Rivne- Vinnilia, dzięki rozjemczej armii izraelskiej front przez bliżej nieokreslony czas będzie negocjowalny pod względem granic.
 W ten sposób nastapi V rozbiór Polski pod egidą "Narodów Zjednoczonych"
 W międzyczasie na zajętych "chwilową " okupacją terenów polskich dokonają się czystki etniczne i likwidowanie opozycji antyglobalistycznej na wszystkich zajętych terenach..
 
 
 

Portret użytkownika korneliusz

Piszesz Prawde co do

Piszesz Prawde co do planow.
W roku 2008 opisywalem TEN scenariusz dla POLAKOW  w Paranormalium
dzial proroctwa apokalipsy (art. Konca swiata nie bedzie).
Link nie wchodzi wiec tak podaje dociekliwym .
W zaryglowaniu Polski i depopulacji aktywmi bardzo beda angole ,sypiac na miasta "pomaramczowy azotoks" Pod Bialymstokiem dojdzie do strasznej rzezi   naszej mlodziezy, poubieranej napredce w kamasze, pod wodza  Brontozaura BULLA.
ROSJA i wschod ,beda kraina dobrobytu oddzielona od  ZAMKNIETEJ SZCZELNIE  Polski zasiekami kolczastymi i murem.
POMOR  SWIN sie Afrykanski zbliza ,ploty zaczynaja stawiac !!!
A to  ostatni sygnal =  dla   WAS   "potencjalne mieso armatnie !!!
Wszyscy z ANGLII wroca  przymusowo i znajac angoli zarekwiruja przedtem pod pretekstem  oszczednosci bankowe.
Waggelink
 

Strony

Skomentuj