Następne ogromne zapadlisko znajdujące się na Florydzie

Kategorie: 

Kadr z nagrania

W ostatnich latach coraz częściej dochodzi do przypadków występowania zapadlisk. Większość zjawisk tego typu, do jakich dochodzi w okolicy Florydy jest przypisywana ulewnym deszczom. Mówi to jednak wiele na temat stabilności tamtejszej gleby.

 

Oto przypadek z hrabstwa Suwannee. Ta ogromna dziura z nagrania znajdującego się poniżej ma aż 13 metrów głębokości w najgłębszym punkcie i około 150 metrów szerokości. Doszło do niej na pastwisku i na szczęście nikomu nic się nie stało.

W tym przypadku za otwarcie ziemi z pewnością odpowiada działalność wody, prawdopodobnie kumulacji wód podziemnych i dużego opadu atmosferycznego.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika endriu

opowiadają wam

opowiadają wam bajki.Poznajcie sobie o 20 lat młodsze kobiety jak pan JACKOWSKI iluminata który wciska ludziom bałłach.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Tego chuja powinni na stosie spalić.

Portret użytkownika adam-adam

Nie odpowiedziałeś na

Nie odpowiedziałeś na pytanie, ponawiam je :
Dlaczego naśmiewasz się z nieznanego?
nie chcę urazić nikogo uczć religijnych, to jedynie moje zdanie, ale co do działania demonów, to więcej zawiłości jest w bibli, niz w artykule który polecam, więcej w niej pytań niż odpowiedzi, ma wiele interpretacji, ale od momentu kiedy poznałem oba teksty doszedłem do wniosku ze to biblię napisały własnie demony.
Wszyscy wierzący są zaślepienie biblią, ero krytyki, natomiast artykół FALA opiera się na wiedzy, źródło podaje tylko surowe informacje, celem odbiorcy jest sprawdzić samemu czy to wiedza, i samemu dotrzeć do prawdy.
a i jeszcze jedno, jeśli jest napisane "wielu będze zwiedzionych" to skąd pewność ze własnie to miejse z tym zapisaem nie jest miejscem zwodzenia ?

 http://quantumfuture.net/pl/falaindeks.htm artykuł pt. FALADla wszystkich tych którzy jeszcze nie wiedzą czym jest rok 2012

Strony

Skomentuj