Nasiliła się lewacka cenzura w amerykańskich portalach społecznościowych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niestety wszystko wskazuje na to, że monopolistyczna pozycja Facebooka, Twittera używa raczej mniejszość, sprzyja dyktowaniu jakie treści powinny docierać do szerokiej społeczności. Tak się składa, że poglądy szefa tego portalu są wybitnie lewackie, zatem trudno się dziwić, że zalecono regularne nękanie treści prawicowych. Osiąga to ostatnio nieobserwowane wcześniej rozmiary.

 

Facebook prawdopodobnie jest bardzo pewny swojej pozycji gdyż nie widzi konkurencji, a szkoda, bo jeszcze w czasach przed tym portalem był w Polsce znany serwis nk.pl , który powstał z tego samego powodu, co Facebook Zuckerberga. Jednak stało się tak, że wszyscy przenieśli się na amerykański portal. Teraz gdy użytkownicy są odpowiednio uzależnieni od publikowanych tam treści stają się one przedmiotem brutalnej interwencji cenzorskiej.

 

Okazuje się, że wszelkie prawicowe treści są po prostu rugowane z przestrzeni tego portalu. Co więcej nawet oficjalna strona na FB naszego serwisu przez wiele lat nie mogła stworzyć normalnego adresu w stylu facebook.com/zmianynaziemi ponieważ było to niedozwolone w regulaminie Facebooka. Ostatecznie system, lub cenzorzy, pozwolili na nazwę facebook.com/portalznz jednak tego typu "prześladowanie" to nic w porównaniu do tego co spotyka środowiska tak zwanych narodowców.

Od kilku tygodni wszystkie możliwe profile organizacji kojarzonych z Ruchem Narodowym, takich jak Młodzież Wszechpolska czy ONR, a zarazem strony działaczy, są metodycznie kasowane lub banowane. Zablokowano stronę na Facebook stworzoną dla Marszu Niepodległości, który odbędzie się jak zwykle 11 listopada w Warszawie i jednocześnie rozpoczęto banowanie kolejnych działaczy i wszystkich, którzy odważyli się udostępnić reklamujący go plakat.

Plakat Marszu Niepodległości wzbudzający wściekłość polskiej dyrekcji Facebooka

Trzeba przyznać, że lewackie oblicze Facebooka nigdy jeszcze nie było tak jasno widoczne. Co gorsza, okazuje się, że bardzo podobnie zaczyna postępować również Twitter, czyi przejście z całą komunikacją na tą platformę wcale nie jest rozwiązaniem. Pozostają chyba portale chińskie i rosyjskie, na przykład vk.com jednak wtedy trzeba mieć świadomość, że z amerykańskiej wpadamy po prostu w rosyjską strefę możliwego oddziaływania propagandowego. Każdy musi sam wybrać czym woli być traktowany ...

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Stella189

I właśnie przez taki

I właśnie przez taki przemądrzały,żydowski pomiot jak ty są problemy bo banują z byle powodu.Ja mam już 5 czy 6 bana ch0j wie za co,bo mi się nie podobają Ukry i smoluchy w moim kraju.Ja mam nie pluć na inne narody i rasy ,tak?Ale jak lewactwo do spółki z takimi jak ty opluwają mój kraj i nowy rząd za którym stoję murem to ok?Kpnta będziemy usuwać.Jeśli tak dalej będzie to usunę jeszcze w tym roku.Fejsa nie było i się żyło żadne cudo.

Portret użytkownika fix

Wystarczy reaktywacja nk i

Wystarczy reaktywacja nk i spoko. Wykladowcy polscy nie powinni miec problemu, no chyba ze zaloza inna stronke specj. Na lekcje co za problem.tylko sa leniwi i nie chce im sie.to trzeba to zbojkotowac.w koncu studentow ubywa, a nie przybywa (niz).

Gdy zakutynleb spotkla sie z panna m. Wiadomo bylo, ze lepiej to towarxystwo opuscic. Jednak wielu idzie na latwizne i siedzi tam, bo wiekszosc tam lezie i tak wkolo macieju.

A nord strimek dwa idzie do przodu i sie kreci.

Ps. Szkoda, ze nie macie tam rozszerzenia bo znz trudno wpasc co to. Ja na wasza stronke wpaflem przypadkiem.gdy sobie wpisalem ziemia i ciekaw, zmiany. 

 

Strony

Skomentuj