NASA wkrótce ogłosi wielkie odkrycie na Księżycu

Kategorie: 

Źródło: NASA

Ludzkość coraz bardziej interesuje się kosmosem, jego eksploracją i poszukiwaniem życia pozaziemskiego. Nasze wysiłki koncentrują się głównie wokół najbliższego sąsiedztwa Ziemi. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Księżyc, na którym NASA dokonała ważnego odkrycia.

 

Amerykańska agencja kosmiczna ogłosiła, że na najbliższej konferencji prasowej powiadomi o „ekscytującym nowym odkryciu”, którego dokonała na Srebrnym Globie. Szczegóły na ten temat zostaną przekazane w poniedziałek o godzinie 17:00 czasu polskiego.

 

Na chwilę obecną ujawniono tylko tyle, że do odkrycia przyczyniło się Stratosferyczne Obserwatorium Astronomii Podczerwonej (SOFIA). Jest to największe powietrzne obserwatorium na świecie, wyposażone w teleskop o średnicy zwierciadła wynoszącej 2,5 metra. Instrument pracuje w zakresie promieniowania podczerwonego i znajduje się na pokładzie specjalnie przystosowanego samolotu Boeing 747SP, który wykonuje loty na wysokości ponad 12 kilometrów nad powierzchnią Ziemi.

Obserwatorium SOFIA - źródło: NASA

Powietrzne obserwatorium SOFIA zajmuje się między innymi badaniem obszarów formowania się gwiazd, mgławic oraz centrum naszej galaktyki. Ma na swoim koncie liczne odkrycia, do których można zaliczyć wykrycie tlenu atomowego w marsjańskiej atmosferze. Jednak najnowsze odkrycie dotyczy Księżyca – najbliższego nam ciała niebieskiego.

 

NASA wskazuje, że odkrycie ma związek z planowanym programem Artemis, który koncentruje się na wysłaniu ludzi na powierzchnię Księżyca. Misja zaplanowana na rok 2024 roku ma ważne znacznie w kontekście przyszłej załogowej misji na Czerwoną Planetę. Na chwilę obecną pozostaje nam zaczekać do poniedziałku, aż NASA ujawni szczegóły swojego odkrycia.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika angelus

... hahhhaaaa!!!! Księzyc

... hahhhaaaa!!!! Księzyc jest zwierciadlkanym odbiciem ( hologramem) prawdziwej Ziemi..., która od tego co nam sie od dzieciństwa wciska kilka tysięcy razy większa... A ludzkość żyje w  jednym z jej kraterów, czyli na płaskiej "Ziemii"

Portret użytkownika Norberto

Ogłoszą że jednak księżyc

Ogłoszą że jednak księżyc jest sztucznym satelitą zbudowanym przez rdzennych mieszkańców ziemi. Póki był aktywny cały czas oświetlał stronę ziemi na której aktualnie była noc. Oprócz tego był wielką elektrownia która w bardziej zaawansowany sposób niż wieża Tesli zaopatrywał całą planetę w energię elektryczna.

Portret użytkownika Kwazar

Obawiam się że w przypadku

Obawiam się że w przypadku NASA to owo "wielkie odkrycie" Wcale nie jest wielkie a zaledwie przeciętne.Ale.....obserwujcie Chińczyków Smile Tam, na prawdę dzieją się rzeczy niezwykle ciekawe jeśli chodzi o księżyc i kosmos.

Portret użytkownika Rasta4peace

Zawsze jak pomyślę to mnie

Zawsze jak pomyślę to mnie zadziwia, mamy zdjęcia gwiazd planet galaktyk odległych 99999...lat świetlnych, mamy takie technologie ale zupełnie nic nie wiemy o tym obiekcie znany jako księżyc, amerykance musieli ofac kiedyś przetestować i wysłali jadraowke mała to huklo jakby w dzwoń trafili. Nic o księżycu nic o oceanach za to TV-CoVid nie zwalnia, dowiedziałem się Anglia od 2/3 tygodni testuje szczepionki w szkołach, Hiszpania i jakieś inne latynowskie państwo już od ponad 2 miesięcy. Nic nam nie mówią czemu? Czemu? Czyżby wiedzieli ze Polak swego dziecka nie odda na testy trucizn Rockefellera jak tamci wolni i bezpieczni opiekunowie? Niechaj światłem jobnie z nieba im po oczach i na zawsze gady znikną amen.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Już nie mogę się doczekać

Już nie mogę się doczekać czym naza nakarmi te miliony wyznawców. Trzeba naprawdę głębokiej wiary/indoktrynacji i niskiego IQ by wierzyć w te ko(s)miczne opowieści. Tym którzy chcieli by mnie teraz opluć proponuję głębsze przyjrzenie się programowi Apollo i lądowaniom na księżycu, naza oficjalnie przyznaje że materiały na temat tych lądowań oraz technologia jakiej użyli w jakiś sposób zaginęły. Technologia naza aktualnie rozwija się z technologiami komputerowej obróbki obrazu i będzie coraz ciężej odróżnić ich produkcję od rzeczywistości, poza nielicznymi wpadkami na żywo i niedopatrzeniami w produkcji.

 

"Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani" M.Twain

Hibbeler Productions - LEVEL - https://youtu.be/MIlhdup4fL4

 

Portret użytkownika faja

Dokładnie tak. Ale trzeba

Dokładnie tak. Ale trzeba przyznać, że im się to udało tak wytresować ludzi, żeby wierzyli w takie rzeczy. Nie jest to łatwe ,ale dla obserwatora który jest spoza tego świata łatwo jest zmanipulować masy ludzi. Ten Astral jest realny, jak Stwótca który skończy te kłamstwa buntownika, który zwodzi cały świat. Ale to po wielkim ucisku, który nadchodzi wielkimi krokami. Juz widzimy po trochu,co nam szykują elity luceferiańskie. 

Strony

Skomentuj