NASA potwierdziła, że w Wigilię Bożego Narodzenia do Ziemi zbliży się potężna asteroida

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wygląda na to, że mamy nową świąteczną asteroidę. Po halloweenowej 2015 TB145 tym razem będzie to bożonarodzeniowa 2003 SD 220. Na niektórych forach internetowych rozpoczyna się już spore zamieszanie w związku ze zbliżeniem tego obiektu, do którego dojdzie 24 grudnia bieżącego roku.

 

Tak się składa, że akurat tego dnia, gdy asteroida 2003 SD 220 znajdzie się najbliżej Ziemi, Chrześcijanie będą obchodzili wigilię świąt Bożego Narodzenia. Prowadzi to do powstawania wielu apokaliptycznych teorii spiskowych, wedle których jest to jakiś znak niebios. Niektórzy katastrofiści spodziewają się nawet, że dojdzie do zderzenia tego obiektu z naszą planetą.

 

Według NASA do zderzenia nie dojdzie, a kosmiczna skała o średnicy nawet 2,5 kilometra, minie nas o około 10 mln km. To mniej więcej 30 razy dalej niż średnia odległość z Ziemi do Księżyca. Gdyby rzeczywiście miało dojść do zderzenia, jego konsekwencje byłyby bardzo poważne i to bez względu na to czy asteroida wpadłaby do oceanu czy uderzyła, w któryś z kontynentów.

Po analizach skutków poprzednich zderzeń naszej planety z tego typu ciałami niebieskimi, przy kolejnym można się spodziewać zniszczenia nie tylko na skutek impaktu, ale też wielu globalnych kataklizmów towarzyszących, takich jak trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów.

Jednak na szczęście eksperci z NASA uspokajają, że w najbliższym czasie, ryzyko zderzenia z asteroidą 2003 SD220 jest znikome. Badacze są pewni, że obiekt minie nas bezpiecznie i po raz kolejny zawita w naszą okolicę w 2018 roku, kiedy, przynajmniej teoretycznie, znowu może nam zagrozić.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika nnn

"ta" asteroida, póki od

"ta" asteroida, póki od planety nie odleci, to jest zagrożeniem. CHCĘ ABY SŁOŃCE ZAREAGOWAŁO W TEJ SPRAWIE!
WCALE NIE MUSI BYĆ WYKALKULOWANY "PRZELOT". BO CO WAM PO TYM JAK WYBUCH/Y NA SŁOŃCU ZGRAJĄ SIĘ Z NADLATUJĄCĄ ASTEROIDĄ...bo wciąż może ją zepchnąć z kursu.... i CHCĘ ABY TAK SIĘ STAŁO!  CHOCIAŻ ŻEBY OTARŁA O PLANETĘ, a znizczenia były nie do zatrzymania.

Portret użytkownika Biedron

Oby ten kamyczek jak by miał

Oby ten kamyczek jak by miał zachaczyć o naszą wyjałowianą planetę zaoszczędził biedronki bo gdzież polski naród katolicki będzie w niedzielne dni (najchętniej po niedzielnej mszy św.) robił zakupy na obżarstwo świąteczne, i reszte, aby niczego mu nie brakło w super niskich cenach.
Bo przecież o to chodzi by być dobrze nażartym i pokazać się bogato i dalej żyć w obłudzie i ciemności.

Portret użytkownika Arcanum

Jest to podobny zbieg

Jest to podobny zbieg okoliczności jak to, że Jezus niby urodził się 24 grudnia, po przesileniu gdy Słońce "się również rodzi" i jest widoczne dłużej na nieboskłonie. Zupełnie jak w kulcie Solarnym. Ale katolicy pewnie sami wiedzą co takiego obchodzą.

Portret użytkownika Rodak

NASA  znów  styraszy i

NASA  znów  styraszy i kłamie, bo oni nie wiedzą  w ogóle  jak wyglada  sytuacja na zewnątrz  Ziemi, bo nigdy tam nie byli, a  cały  czas  operuja  wewnątrz  Ziemi  okłamując  fałszywymi zdjęciam,i niby planet, zdjęciami robionymi w  studiach filmowych na Ziemi.
Szrza  tym smaym  swoj a religie, że oni sa bogami, bo oni wiedzą więcej, gdy  w  rzeczywistości oszukuj ą od lat  cała  ludzkość, której mówią  =MY JESTESMY BOGAMI, A  WY SZARACZKI  JESTEŚCIE NICZYM.
Oto nowa religia lucyferiańska  NASA

Portret użytkownika adam1967

ciekawy przyoadek W

ciekawy przyoadek W diaboliczne swięto duchów asteroida podobna do czaszki a w dzień Bożego Narodzenia potężna zdolna zniszczyć nawet życie na ziemi. To są znaki od Boga!! Dość już tej wzgardy wobec Dekalogu, wyparcia boga i deptani prawa naturanego czyli danego przez Boga. Rok Miłosierdzia jest ostatnią szansą dla ludzkości. Polecam i prosze zapoznać sie z tematami: trzy Dni Ciemniśći> dziecko Królowej Pokoju, Objawienia w Akita, III tajemnica Fatimska, o tym mówili swięci: O.Pio, S.Faustyna, JPII we fuldzie, ''sen''sw. Piusa X, sw. Malachiasz o papieżach, Petrus Romanus Franciszek. To są znaki w Ewangielii zapowiadane: zaćmienie Słońca, Księżyca i gwiazdy spadające. Wszystko w tym czasie właśnie się dzieje. Ratunkiem na ocalenie jest Różaniec i Miłosierdzie Boże- Koronkę do Mił. Bożego Jezus nazwał ' Ostatnią deską ratunku'' Prosze mówcie jak należy się przygotować: stan łaski uświęcającej, poświęcone swiece, olej, woda, krzyż obraż Jezu ufam Tobie . nie wychodzic w owe dni z domu i nikogo nie wpuszczać, nie wygladać przez okno-serce nie wytrzyma widoku gniewy bozego.

Portret użytkownika Szarak676

Błąd - ratunkiem jest

Błąd - ratunkiem jest Chrystus  syn Boży ,a nie ZADEN/NA swiety/ta . Gdyż nie ma Żadnego Innego imienia danego ludziom potrzebnego do zbawienia niż Jezus Chrystus. A po polsku  powinno się mówić Isus nie Jezus .KOLEJNYM BŁĘDEM  jest wymawianie słowa Amen , które to nasze najlepsze chęci i prośby do Boga  przekierowuje do potomka upadłych aniołów, nephilima, a mianowicie do Amen-Ra  . Tego samego którego uczczono w Egipcie . Polecam witrynę www.zbawienie.com  .

Oraz blog " popotopie".i inne ważne jak np:" Jan W.Kliff" z YTube. "Jan Dociekliwy"," Królewska Tv "

Itp . A przede wszystkim polecam stare wydania biblii np .Gdańskiej  lub innych im starsze tym lepsze ,można skorzystać z biblii na stronie www.zbawienie.com jest ona oczyszczona z Satanistycznych wplywow Vatykanu i rzymskich imperialnych zapedow. 

Zanim skomentujecie wpis to sprawdźcie o czym pisze. Pozdrawiam .  

Portret użytkownika Zenek :)

Tytułem uzupełnienia dodam,

Tytułem uzupełnienia dodam, iż

NASA zapowiadała (czytaj stetryczałe pedofilskie eunuchy w myckach podały kolejny fałszywy termin) iż jakoś tak od poniedziałku przez CAŁY TYDZIEŃ nastąpią (kiedy wedle ich schiz po zbyt pobożnym waleniu ryjami o ścianę po rzymskim sraczu w jerozolimie) BIBLIJNE DNI CIEMNOŚCI (pojawi się wreszcie ten ich wyczekiwany świniopas mashiach jaki miał się co prawda pojawić już 13 września ale widać zabrakło mu na "bilet") ,ich CAŁY TYDZIEŃ a nie 3 dni jak do tej pory mówiono.

Kolejny BIBLIJNY TERMIN odczytany przez najtęższe żydowskie ynteligienckie mózgi (z IQ dochodzącym w porywach do CAŁYCH 2 jednostek (jak się zbiorą w przeolbrzymie stado, oczywiście)) wedle tylko im znanych KODÓW toaletowych (na wypadek jakby ten obecny "WYKODOWANY Z BIBLII ŚWIĘTY TERMIN" jak tysiące poprzednich "przypadkiem" nie wypalił) to okres marzec-maj przyszłego roku....40 dni.... WIELKICH ... lejów po bombach na syryjskiej ziemi..... tfu ZNAKÓW....

tfu... KOLEJNEGO ZSTĄPIENIA WIECZNIE OCZEKIWANEGO ŚWINIOPASA mashiacha... i kolejnego... i kolejnego... i kolejnego... i tak aż na Słońce przestanie oświetlać Ziemię.... za te miliardy lat..... ale on "na pewno zstąpi" ...

Portret użytkownika Normin

Witaj Zenuś. Alesz mnie

Witaj Zenuś. Alesz mnie ubawiłeś. Musiałem trochę odpocząć i zresetowacć się. Twój wpis, a szczególnie „kiedy wedle ich schiz po zbyt pobożnym waleniu ryjami o ścianę po rzymskim sraczu w jerozolimie" – przywrócił mi równowagę i optymizm. Tak trzymaj Kolego. Załatwmy ich śmiechem – wszak śmiech to zdrowie! – Pozdrawiam Cię cieplutko.

Strony

Skomentuj