Narodowe wyprowadzenie kozy

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Od dzisiaj zniesiono zakaz wstępu do lasów i parków, wprowadzony na skutek epidemii koronawirusa. Budzi to radość wielu Polaków udręczonych aresztem domowym. 

 

Polakom zabroniono spacerów na łonie natury wtedy gdy w kraju było około 3 tysięcy zakażonych, a zniesiono go gdy liczba zakażonych dochodzi do 10 tysięcy. Na próżno szukać w tym jakiejkolwiek logiki, zwłaszcza, że ze względu na zagrożenie pożarowe spowodowane suszą, właśnie teraz powinno się raczej wprowadzić zakaz wstępu do lasów niż zachęcać ludzi do spacerowania w nich. 

 

Przedstawiane z wielką pompą "odmrażanie gospodarki" sprowadza się do tego, że ktoś kto przechodzi przez park nie zostanie ukarany wielotysięcznym mandatem. W sumie policjanci w ciągu ostatniego miesiąca wręczyli kar za równowartość 5 mln złotych. Złośliwi mówią, że lasy otworzono aby bankrutujący przedsiębiorcy mogli sobie wybrać gałąź. 

 

Doszło do tego, że policja monitorowała parki za pomocą dronów starając się wyłapać wszystkich, którzy celowo lub przypadkiem weszli na teren parku. Internet pełen jest szokujących interwencji policyjnych, które zepsują dobre zdanie o tej formacji na długie lata. 

 

Sukces rządu polegający na cofnięciu części irracjonalnych obostrzeń nasuwa skojarzenia do znanego żydowskiego żartu, gdy Żyd narzekał rabinowi na mały metraż swojego mieszkania. Uczony w piśmie zalecił mu wprowadzenie do domu kozy. Po 2 tygodniach rabin kazał mu wyprowadzić kozę, a Żyd ucieszył się i uznał, że teraz ma już bardzo dużo miejsca w mieszkaniu. Zakaz wejścia do lasów i parków to taka właśnie koza, która rabin Morawiecki pozwolił nam wyprowadzić z ciasnego mieszkanka.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Reksio

Cieszmy sie że w ogóle mamy

Cieszmy sie że w ogóle mamy lasy, pamiętacie jak ten pseudo prezydent Komorowski trąbił na prawo i lewo że trzeba prywatyzować lasy państwowe, ze trzeba je dać żydom w formie odszkodowania za straty po wojnie, nosz kur... nie mielibyśmy już w ogóle wstępu do lasu. Pis jak rządzi tak rządzi można ich nie lubić i wiele im zarzucić, ale co by było jakby platforma rządziła czy inni popaprańcy? Aż strach pomyśleć co to by było.

Pamiętam te protesty ulicami miast, czasem setek tysięcy ludzi, te niekończące się afery, a dzisiaj conajwyżej grupa jakiś przebierańców, i innych części rowerowych zrobi sobie pochód, a jak nie robią pochodów to siędzą na stronach jak ta i sieją propagande i minusują każdego kto ma inne zdanie. 

Pamiętajcie, że zawsze mogłoby być gorzej. Rządzenie prawie 40 milonowym państwem to nie taka prosta sprawa, zabronisz takiemu stadu kóz grupowania sie na mieście to polecą do lasu roznosić zaraze, a przy okazji zasyfią wszystko, tu i uwdzie wyrzącą peta i kawałek lasu sie spali, za chwilę pojawi się temat na stronie rodem z żydowskiego TVN "lasy sie palą, to wszystko przez pis"

Obecnie każdy o wszystko próbuje winę zwalać na rządzących, ludzie a co wy kur...a uposledzeni wszyscy jesteście czy co? Rząd ma wszystko już za was już robić? skoro panuje zaraza to po cholere sie grupujecie i sami sobie te problemy robicie, a potem pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

Ludzie są jak szarańcza gdzie ich nie wpuszczą to wszystko zniszczą. Oczywiście nie wszyscy tacy są, ale takich jest garstka. 

Jak ja bym rządził to nic bym nie wprowadzał, żadnych obostrzeń, żadnych 500+ i innych świadczeń i polikwidowałbym wszystko bo kur..a nie zasługujecie na to. 

 

Portret użytkownika Rudy 102

"Polakom zabroniono spacerów

"Polakom zabroniono spacerów na łonie natury wtedy gdy w kraju było około 3 tysięcy zakażonych, a zniesiono go gdy liczba zakażonych dochodzi do 10 tysięcy. Na próżno szukać w tym jakiejkolwiek logiki"

Cóż ludzi trzeba było najpierw przyzwyczaić do nałożonych obostrzeń, i ogólnie do panującej sytuacji epidemiologicznej, z nadzieją że póżniej jak się oswoją z tym że mają sie nie grupować gdzie popadnie w trosce o swoje życie i swoich bliskich , to sami będą zachowywać ostrożność. Ludzie niestety to debile i nie potrafią sami zadbać o siebie, musi ktoś stać nad nimi z batem i pokazywać jak mają się zachowywać w okresie pandemi. Daleko nam do takiej Szwecji gdzie rząd nie musi wprowadzać tak surowych restrykcji, bo tam obywatele sami wiedzą że trzeba unikać kontaktów z innymi, a u nas debile sami. Jak lasy były otwarte, to w drodze do pracy już wczesnie rano widywałem mnóstwo spacerowiczów i to o 8 rano, a wieczorami istna dzicz sie robiła, młodzież sobie libacje alkocholowe urządzała palili ogniska i zostawiali mase syfu,  tak zachowuje sie mądry człowiek w dobie pandemi? Także z mojego punktu widzenia to co dla ciebie nielogiczne, dla mnie ma sens, wystarczy spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy.

Rząd musi obecnie znosić obostrzenia dla dobra gospodarki, Włosi i inne kraje zaczeli znosić zakazy, bo ile można ...

Reszta tekstu to jakieś bzdury wyssane z palca, nie poparte żadnymi konkretnymi dowodami, zresztą jak większość tematów na tej stronie.

Portret użytkownika euklides

Rząd musi obecnie znosić

Rząd musi obecnie znosić obostrzenia dla dobra gospodarki

To, że wprowadzono obostrzenia jest zatem bezpośrednim dowodem na czyste eimbecylstwo rządu. Ciężko w to uwierzyć jak głupi ludzie rządzą, a jeszcze głupsi dają im mandat. Tak więc tutaj mogę się zgodzić - jesteście stadem niewyobrażalnie tępych matołów.

Portret użytkownika Mazur z Mazur

Najgorsze jest to, że u nas

Najgorsze jest to, że u nas nie ma na kogo głosować, mamy właściwie 2 partie do wyboru, i zazwyczaj jest tak że głosujemy na mniejsze zło, a że iększość społeczeństwa to biedacy, to zagłosowali na program rozdawnictwa pieniędzy, czy żyje im sie lepiej niż za poprzedników przekonamy sie na kolejnych wyborach.

 Nawet gdybyśmy chcieli na kogoś innego zagłosować, to nie usłyszymy o nich nigdzie bo jakieś 90% mediów to spółki zagraniczne które są po stronie Platformy,i swoich interesów bronią, a reszta to media państwowe takzwane pisowskie które też bronią swoich interesów bo do kogoś przecież te chajsy z reklam idą. Zarówno jedne jak i drugie media nie dopuszczą do głosu nikogo innego spoza tego kręgu. Także jesteśmy skazani na te 2 obozy, a jeśli wygra w wyborach opozycja to pierwsze do likwidacji pójdą państwowe pisowskie media, i zostanie właściwie tylko jedna władza której nikt nie podskoczy, a to też niezdrowe, bo jeśli ktoś nie ma konkurencji to może robić co mu się tylko podoba, albo nic nie robić.

Ogólnie tak czy siak byliśmy, jesteśmy i będziemy w czarnej d...pie dopóki w całym rządzie ciągle te same gęby.

Jak ktoś pcha się do władzy, to pierwsze co to obowiązkowy test IQ, wykucie prawa na blache, nauka przynajmniej 4 języków, a następnie na pare lat wysłać go na największe zadupie w polsce, i ma tam wyprowadzić to zadupie z biedy, jeśli zda taki test to wtedy do rządu.

Jak będzie rządził krajem i niepodoła to wsadzić do paki haha.

 

 

Portret użytkownika KarolP.

"Polakom zabroniono spacerów

"Polakom zabroniono spacerów na łonie natury wtedy gdy w kraju było około 3 tysięcy zakażonych, a zniesiono go gdy liczba zakażonych dochodzi do 10 tysięcy. Na próżno szukać w tym jakiejkolwiek logiki [..] " . Logika jest - gdy wprowadzano zakaz, temparatura i nasłonecznienie było dużo niższe, a i wilgotność powietrza większa, bardziej sprzyjająca zarażeniu drogą kropelkową. Zresztą - ludzie teraz szczególnie potrzebują wyjść z domu - a najbezpieczniej jest na łące czy w lesie. No i kwestia witaminy D3. W sumie - spacery w lasach wśród zieleni są wypisywane na receptę w innych krajach jako środek regeneracji psychicznej - ale i fizycznej - jako remedium na tzw. osłabienie wiosenne po zimie.  Inaczej z dalszym przymusowym siedzeniem w domu bez wyjścia do lasu to będziemy mieli epidemię depresji i samobójstw - przed czym już ostrzegał Witold Gadowski. Szkoda, że ZnZ pisze półprawdy, czyli całe kłamstwo. A kwestia suszy i zagrożenia pożarowego to kwestia osobna - nie mająca z koronawirusem nic wspólnego - tylko z kulturą i odpowiedzialnością obywatelską. ZnZ - pomieszanie z poplątaniem, plus tunelowanie tematu dla manipulacji... Ale oczywiście jedyną odpowiedzią na ZnZ  nie będzie stwierdzenie "faktycznie - myliłem się - głupio pisałem i tylko mąciłem w głowach bez sensu i bez pomyslinku - PRZEPRASZAM " -  tylko zastępczy wysyp głupiego gadania przez mądrych inaczej komentatorów, wylewania pomyj przez "besserwisserów"  i minusowania w zaparte...

Portret użytkownika tubylec

Ale wy nie luzujcie swojego

Ale wy nie luzujcie swojego stanowiska wobec nich, bo to tylko zwykłe włażenie w dupę obywatelom przed wyborami .. tylko patrzeć jak wycofają się z tego durnego noszenia masek i obiecają wsparcie wszystkim poszkodowanym przez kwarantannę. Pamiętajcie że jeśli oni robią krok w tył to tylko dla zmylenia was .. za chwilę będą chcieli zrobić 2 kroki do przodu i dokręcą śrubę jeszcze mocniej .. to stare masońskie sztuczki .. dążenie do celu małymi krokami.

Portret użytkownika baca

widzicie niedowiarki jakie

widzicie niedowiarki jakie dobre są te żydy - po zaledwie miesiącu pozwolili Polakom iść do ich własnego lasu... 

dla kierowców tez się polepszyło - od 4 tygodni można jeżdzić po pijaku bo mandaty są tylko dla tych co spacerują na trzeźwo

jak widać zawsze jest jakaś jasna strona tego kaczego dramatu...

 

 

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika konservaTor

Zacytuję zabawne, choć trafne

Zacytuję zabawne, choć trafne spostrzeżenie:
"Nie wiem kto pierwszy wpadł na pomysł zrobienia z żonkila symbolu walki żydów, ale jak dla mnie był to mistrz trollingu metaforyczno-alegorycznego. Żonkil, czyli narcyz, to roślina w całości trująca. Największe stężenie trucizny jest w cebulkach - tak, już korzenie ma toksyczne. Co więcej, gdzie rośnie żonkil, zatruta jest gleba, bi ten sku*wysyn sieje trucizną wokół siebie, dlatego nie wolno w jego pobliżu siać warzyw. Jeśli do wazonu z żonkilami włożysz inne kwiaty, zwiędną, bo oczywiście wodę też zatruje. W zasadzie tam gdzie się pojawia, otoczenie ma prze*ebane".

 

Strony

Skomentuj