Narasta koronawirusowa panika. Kolejne kraje zamykają granice

Kategorie: 

Źródło: Michał W.

Rzeczywistość wokół nas zaczyna niebezpiecznie przypominać serial The Walking Dead, gdzie tajemniczy wirus doprowadził do upadku cywilizacji. Jesteśmy mimowolnymi obserwatorami procesów na które nie mamy zbyt dużego wpływu. Koronawirus, który rozprzestrzenia się obecnie w Europie już zmienił nasze życie. Każdego dnia dowiadujemy się o następnych nieprzyjemnych konsekwencjach jego ekspansji. 

 

Chiński koronawirus z Wuhan dotarł na nasz kontynent i zaatakował tam gdzie zwykle odbywa się najpopularniejszy karnawał. To właśnie dlatego zachorowania rozpoczęły się w północnych Włoszech, czyli w okolicy Wenecji, oraz w Niemczech, w pobliżu Kolonii. Prawdopodobnie błędem było nie zamknięcie ruchu lotniczego z Chinami i podróżni z tamtych stron świata przywlekli koronawirusa, który następnie zaczął się aktywnie rozprzestrzeniać. 

 

Skutkiem tego mamy już ponad tysiąc ofiar śmiertelnych na skutek wywoływanej przez wirusa choroby Covid-19 we Włoszech i kazdego dnia dowiadujemy się o kolejnych setkach zarażonych i zmarłych. To właśnie ten kraj jako pierwszy w Unii Europejskiej wprowadził kwarantannę dla wszystkich i zamknął granice państwa. Francja, Niemcy i Hiszpania, które mają najwięcej zarażonych w Europie zaraz po Włochach, nie planują na razie zamykania granic, ale zdecydowano o zamknięciu szkół. 

 

W naszym regionie, mimo, że zachorowań nie jest jeszcze tak dużo, działania rządów są dużo bardziej energiczne. Węgry i Słowacja wprowadziły stan wyjątkowy. Oba te kraje i dodatkowo Czechy, zamierzają dzisiaj o północy zamknąć granice. Zakaz wjazdu będzie dotyczył 15 państw ale nie Polski. Oprócz tego będą mogli wjeżdżać obcokrajowcy posiadający prawo stałego pobytu. 

Również Ukraina zamyka granicę. Poinformowano o tym już przedwczoraj, ale jeszcze nie zostało to wykonane. Jednak dojdzie do tego w najbliższym czasie. Oznacza to, że imigranci ukraińscy ściągani milionami przez ostatnie dwie partie rządzące, pozostaną z nami w czasie epidemii i nie mają co liczyć na to, że uciekną do domów na Ukrainie. 

 

Nadal nie wiadomo jak zachowa się Polska. Ogłoszono tak zwany stan epidemiczny i zagrożono karami za nieprzestrzeganie kwarantanny wynoszącymi 5000 zł. Pojawiają się plotki o planie zamknięcia granic tak jak zrobili to nasi sąsiedzi oraz o zamknięciu sklepów wielkopowierzchniowych. Władza konsekwentnie dementuje te pogłoski, bo generują one szaleństwo zakupowe. 

 

Biorąc pod uwagę rozwój wypadków we Włoszech można podejrzewać, że hipermarkety i galerie handlowe zostaną zamknięte w najbliższych dniach. Należy się również spodziewać wprowadzenia stanu wyjątkowego i blokady granic. Nie zrobiono tego dotychczas tylko dlatego, że stan wyjątkowy oznacza odwołanie wyborów prezydenckich 10 maja. Przepisy stanowią, że wybory nie mogą się odbyć szybciej niż 90 dni po jego zakończeniu. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Fanom polskiej kultury znane

Fanom polskiej kultury znane jest powiedzenie "JAK TRWOGA TO DO BOGA"

 

z tej okazji NA ŻER DUSZ i tacowego wyruszyli WSZELACY NAGANIACZE nowych ofiar dla demonów KUSZĄCYCH ich jak DIABEŁ CHRYSTUSA swoistym CYROGRAFEM o nazwie (JUDAISTYCZNA) MSZA SATANISTYCZNA

bo to CZARNA MSZA na jakiej się RYTUALNIE acz WIRTUALNIE MORDUJE teoretycznie WASZEGO BOGA czyli CHRYSTUSA poprzez WYSŁANNIKA JEZUSA czyli to spasione monstrum z napisem PEDAŁ JAFED, PEDAŁ HAM, PEDAŁ SEM na plecach czyli IHS.... 

 

Tym którym SPIESZNO w OBJĘCIA DIABELSKIEGO CYROGRAFIU do jakiego naganiają także w mediach

https://www.rp.pl/Plus-Minus/303139999-Tomasz-Terlikowski-Antykatolicyzm-w-czasach-zarazy.html
https://nczas.com/2020/03/14/koronawirus-nawraca-europe-rekordowe-zainteresowanie-mszami-w-telewizji-transmisje-rowniez-w-nczastv/

 

uprzejmie podpowiem, iż w bibli jest też TAKI CYTAT

"I WIELU BĘDZIE SZUKAĆ W SYNAGOGACH (też KOŚCIOŁACH), CERKWIACH, MECZETACH etc...) RATUNKU OD BOLEŚCI (Apokalipsy)

ALE ZNAJDĄ TYLKO ŚMIERĆ I WIECZNE MĘKI w PIEKLE".....

 

gdyż w tych miejscach NIE MA CHRYSTUSA,

są tylko DEMONY czekające na nowe DUSZE DO POŻARCIA, na NOWE CHERUBINKI na MACĘ..... na nowego BARANKA do ZASZLACHTOWANIA na OŁTARZU.....

są tylko tzw WILKI w SKÓRZE CHRYSTUSA ( UDAJĄCE GO bądź ŻERUJĄCE NA JEGO MĘCE BESTIE )

 

na WAS, na WASZE DUSZE, DUSZE waszych DZIECI....

by SŁUŻAC DEMONOM zyskać MAGICZNE paraPSYCHICZNE MOCE potrzebne im do WASZEGO NIEWOLENIA i WYZYSKIWANIA świętopietrzem....

 

a ponieważ APOKALISPĘ przeżyją tylko "CI w CHRYSTUSIE" jako ŻYWI z DUSZY....

 

czcicielom maryjki/ magoga/ abrahama/ moloha/ NIERZĄDNICY PIJANEJ KWRIĄ ŚWIĘTYCH/ BESTII/ ZŁEJ CZAROWNICY z BAJEK

czy jej włochatego rogatego KŁAMLIWEGO pachoilęcia o ksywie jezus/ gog (raSSija)/ mashiach/ beliar/ abel / baal/ amen(amon)/.... PRADAWNY WĄŻ....

pozostaje tylko CENTRALNE SŁOŃCE i przyjemność rozkoszy z obcowania z 96 WIECZNIE NAPALONYMI satyrami..... jakimi WIECZNIE MAŁO spuszczania pary.... z .... "merkel"....

 

 

 

 

 

 

Portret użytkownika znawca

Kaczy rząd na miarę wielkości

Kaczy rząd na miarę wielkości sianej paniki.

Już 25 marca rząd będzie musiał z powrotem otworzyć szkoły. Zrobi tak, ponieważ i tak nie ma planu, co do dalszych działań zapobiegawczych. Alert o występowaniu koronawirusa w Polsce, to część ustaleń ośrodków zagranicznych (EU, NATO), jakie rządzą u nas w kraju. Jest to nie działanie ad hoc/dla likwidacji problemu, a marketing polityczny/zbijanie słupków poparcia społecznego.

Gdy rząd 25 marca nie otworzy z powrotem tych szkół, to dopiero wtedy będzie można sądzić, że być może - w Polsce i trwa przyrost zachorowań i może to obrócić się w epidemię. A do tego czasu, wszyscy mamy zapewnione jako społeczeństwo jedno - Jarka w krótkich spodenkach, stojącego na straży państwa [ Smile ].

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika ARTUR

Z ciebie jest znawca jak "

Z ciebie jest znawca jak " koziej d..y trąbka " , jeśli nie wierzysz to jedż do Niemiec i jeśli będziesz mógł jeszcze wrócić to opowiesz jak tam wygląda sytuacja , albo może do Anglii poszukać Królowej która ewakuowała się do Patagonii .Polska musi przyjąć wszystkich Polaków gdyż inaczej umrą , może trudno w to uwierzyć ale to dopiero wstęp do światowych tragedii .

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika znawca

I jak mówisz o tych

I jak mówisz o tych krematoriach, to nie są to informacyjne elementy siania paniki ? Wrogie Polsce i Polakom spec służby piszą takie rzeczy w wiadomym celu ale też i ludzie zwykli i postronni, którzy chcą medialnie w internecie "zabłyszczeć". 

By móc mówić o krematoriach, trzeba opierać się o jakiekolwiek dane, np. o wywiad środowiskowy wśród sąsiadów i ich wiedzy o stanie zdrowia z kręgu ich krewnych i wszelkich znajomych. W ciągu godziny można uzyskać pokaźny materiał badawczy, zestawić go z tym, co podają oficjalnie nt. skali epidemii, w danej okolicy i wyciągnąć wnioski samodzielnie, bez asysty ze strony mediów.

Przyłóż się do rozmowy i przestań pśioczyć jak dureń jakiś. Do widzenia.

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika Jestem który jest

Jaszcze kilka ostatnich słów.

Jaszcze kilka ostatnich słów. Zauważyłem, że w marketam jest bardzo malutko, albo w cale nie ma ZAJĄCZKÓW, JAJECZEK ... itp. Czy producenci tych "rarytasów" przewidzieli, że Świąt NIE BĘDZIE ??? u Was też tak jest ? Czuję, że na razie jesteśmy po pierwszym "STRZALE", ale czeka nas drugi "STRZAŁ" i to POTĘŻNY przed samymi świętami. Na razie jeszcze się wszystko jakoś buja ...

I jeszcze jedno, władze oświadczały, że zawieszono loty samolotów, a dzisiaj pełno tego syfu po niebie lata. Bezczelni KŁAMCY I OSZUŚCI !!!

Dzisiaj w Polsce przybyło najwięcej zachorowań w ciągu dnia, ponad 20 zarazonych w samą sobotę. Pogoda jaką nam sprawili nasi sojusznicy ma w tym NAJWIĘKSZY udział.

3-majcie się ... Świąt już NIGDY nie biędzie takich jakie były Sad pocieszające jest to, że po tym "..zniewoleniu, jakiego świat nie widział..." przyjdzie ponownie PAN ZBAWCA, Jezus Chrystus, a czas zniewolenia będzie tylko na krutką chwilę ...

Strony

Skomentuj