Napływ islamskich imigrantów na Europę cały czas wzrasta

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Nie widać końca rzeki uchodźców ciągnących do Europy. Tłumy, w większości młodych mężczyzn zmierza po pieniądze, które rozdaje się w Europie bez potrzeby pracy, po darmowe mieszkania i coraz częściej również po nasze kobiety. Wydaje się, że tylko ostra zima może przerwać tę wędrówkę ludów.

 

Wiele osób zastanawia się kto dał rozkaz do wymarszu całej tej masy islamistów. Na żadnym froncie z trwających wojen, nie doszło niedawno do eskalacji, która uzasadniałaby tak nagłą eskalację tego problemu. Czy rzeczywiście wystarczyło te kilka nieodpowiedzialnych wypowiedzi przywódców niektórych socjalistycznych krajów europejskich, którzy twierdzili, że przyjmą wszystkich i każdemu dadzą pieniądze i mieszkanie? A może ktoś sztucznie indukuje ten wielki exodus ludności z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Ludzie ci, mamieni europejskim rozdawnictwem rzucają wszystko i jadą do europejskiej ziemi obiecanej. Według wszelkich danych, trwający obecnie muzułmański najazd na Unię Europejską bynajmniej nie słabnie, a ostatnio wręcz przybiera na sile. Węgrzy już zamknęli granice, co spowodowało, że rzeka młodych islamskich poborowych wlała się ze zdwojoną siłą do krajów bałkańskich. Skala muzułmańskiego potopu szybko przerosła możliwości Serbii czy Chorwacji. Obecnie Chorwaci skupiają się na jak najszybszym przewożeniu imigrantów na granicę z Węgrami, a ci z kolei odstawiają ich na granicę z Austrią.

Mimo to każdego dnia przybywają tłumy młodych mężczyzn z krajów muzułmańskich. W ciąagu jednego dnia do Chorwacji dociera kolejne 5 tysięcy nielegalnych imigrantów. Wielu z nich obiecano, że w Europie dostaną górę pieniędzy i chętne kobiety. Gdy już tutaj docierają często czują rozgoryczenie, że "raj" ten wygląda nieco inaczej.  Sfrustrowani uchodźcy w wieku poborowym domagają się lepszych mieszkań i przyrzeczonych im europejskich kobiet.

 

Po wpuszczeniu do Europy setek tysięcy młodych islamistów drastycznie wzrosła ilość dokonywanych brutalnych gwałtów. Dla muzułmanina zgwałcenie niewiernej jest traktowane na podobnym poziomie jak seks z kozą. I jedno i drugie czynią oni niestety za często. Grupki młodych mężczyzn zwanych "uchodźcami" chodzą bez celu po miejscowościach, do których ich się zwozi. Nie przyjmują oni do wiadomości, że kobiety mogą sobie nie życzyć kontaktów z nimi. Narasta spirala strachu i to miejscowi, a nie przyjezdni muszą się dostosować.  To jednak dopiero początek krwawej fazy schyłkowej w jaką weszła nasza zgniła cywilizacja europejska.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

To co obserwujemy obecnie to

To co obserwujemy obecnie to po prostu przygotowywanie gruntu pod ogromny konflikt, który już niedługo wybuchnie na wielką skalę, myślę, że w ciągu najbliższego roku lub dwóch lat. Nie spodziewałbym się, przynajmniej w Europie, klasycznej wojny z frontami i przemieszczającymi się dużymi masami wojsk. Myślę, że to co nas tu czeka to wojna podjazdowa obliczona na maksymalne wyniszczenie Europejczyków przez muzułmańskie bojówki, coś w rodzaju Rzezi Wołyńskiej tylko na ogólnoeuropejską skalę. Konflikt ma być uciążliwy, okrutny i pociągnąć za sobą maksymalnie wiele ofiar oraz doprowadzić ludy Europy do całkowitego załamania, dzięki któremu przyjmą ofertę każdego, kto przedstawi propozycję zakończenia konfliktu. Starcie to ma za zadanie otworzyć ludzkość na przyjęcie kultu Lucyfera. Twarz Ewy Kopacz zamienia sie coraz bardziej w twarz Frankensteina !
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika N1KT

Masz rację tak samo ma rację

Masz rację tak samo ma rację Krzysztof Jackowski mówiąc że idzie wielka wojna i że to już blisko...
O co tu chodzi ? Kto to robi ? Azja i USA zanieczyszczenie od Fukushimy mają większe niż u nas bo zwyczajnie są bliżej i wiatry i woda poniosły w ich stronę więcej. (u nas to też jest ale mniej.)
Rząd Japonii wykupywał na dużą skalę dużo ziemi w Brazylii więc wyraźnie widać o co tu może chodzić...
 
Cały czas numerem jeden jest Fukushima która przesłania wszystko co było złe w dziejach ziemi. Fukushima przebija swoją potęgą zamordyzmu, a zamordyzm ten jest niewidzialny (zobaczysz ale dopiero raka lub poczujesz atak serca i dowidzenia) który nie oszczędza niczego i nikogo. Wojna będzie na 100% dosłownie każdy z każdym byle właśnie TU była i o to im chodzi - dlatego podesłali nam TU barachło którym bardzo łatwo manipulować bo są niedouczeni i niedoinformowani są istnym mięsem tak jak i my. My będziemy się zabijać a oni będą się z nas śmiać. Trzeba więcej myśleć samemu lub w gronie prawdziwych Polaków.

Portret użytkownika Rodak

To elity  zza  oceanu i

To elity  zza  oceanu i europejskie  organizuje  przez  swoich  agentów  i  finansuja  najazd  przybyszów  na  Europe  dla  wywołania  wielkiego  konflikti w  Europie  dla  swoich  celów  NWSO i obrony  hegemonii dolara.
Obywatele !!!  Powinniśmy  się  przeciwstawic  nieposłuszeństwem  takiej  polityce  oraz  współpracować  z  przybyszami  dla  odsunięcia elit  od  władzy, bo  działaja  one na  szkodę  społeczenstw, naszych i ich.,

Portret użytkownika inzynier magister

Węgierski premier Victor

Węgierski premier Victor Orbán przemawiając w parlamencie przed spotkaniem ministrów spraw wewnętrznych w Brukseli, podkreślił że jego kraj nie może prowadzić walki na „dwóch frontach”. Tłumaczył, że z jednej strony musi chronić granice Węgier, będące również zewnętrznymi granicami Europy, z drugiej zaś – musi zwalczać „krótkowzroczną politykę europejską”.Polityk dodawał w Parlamencie, że „Europa nie jest w stanie wziąć na swoje barki problemów całego świata.” - Nie mamy możliwości, aby wspierać każdego imigranta ekonomicznego – mówił Orban.Lider państwa węgierskiego podkreślił, że „dobrobyt nie jest podstawowym prawem w Europie. Na dobrobyt trzeba zapracować”.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika xx

To tobie odwaliło

To tobie odwaliło kretynie.
Nie 5 000, a 12 000 na początek, zgodnie z wymogami unijnymi każdy może ściągnąć rodzinę (do 10 osób).
to się robi 120 000.
A to tylko pierwsze rozdanie, z pierwszego rzutu 160 000 terrorystów.

Za chwilę będą kolejne przydziały. Jak piszą Węgrzy może ich być nawet 35 000 000.
A to już jest potop, tyle że islamski.

Więc nie pi....ol kolego.

Strony

Skomentuj