Należy się spodziewać, silniejszych i częstszych ekstremalnych zjawisk naturalnych

Kategorie: 

Źródło: merrittcartographic.co.uk

Mieszkańcy Ameryki Północnej i Wielkiej Brytanii niewątpliwie na długo zapamiętają tegoroczną zimę.  Mieszkańcy są już zmęczeni niekończącymi się śnieżycami i powodziami i pytają meteorologów – kiedy to się skończy? Wszystko jednak wskazuje na to, że nie ma co liczyć na szybką poprawę.

 

Nie można wykluczyć tego, że Brytyjczycy, Amerykanie czy Kanadyjczycy, będą się musieli przyzwyczaić do takich zim. Naukowcy odkryli, że globalne ocieplenie doprowadziło do zmian w obiegu prądów strumieniowych w środkowej troposferze. 

 

Prąd strumieniowy, który przecina północną część Atlantyku, z powodu zmian klimatycznych, stał się bardziej długoterminowy i zrównoważony. To właśnie tego rodzaju rzeki atmosferyczne odpowiadają za przenoszenie mas powietrza na dużych odległościach. Odgrywają też ważną rolę w tworzeniu się pogody.

 

Pod wpływem oddziaływania prądu strumieniowego temperatura powietrza w Arktyce wzrastała 2-3 razy szybciej niż średnia światowa. Ze względu na powodowanie różnic temperaturowych tego typu przepływy powietrza napędzają większość sztormów, śnieżyc, burz i powodzi, które tak męczą mieszkańców USA, Kanady i Wielkiej Brytanii.  Badacze twierdzą, że należy się raczej spodziewać, silniejszych i częstszych zjawisk pogodowych w tych szerokościach geograficznych.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MARGO

"...Naukowcy odkryli, że

"...Naukowcy odkryli, że globalne ocieplenie doprowadziło do..."
____________________________________________________________
Doprawdy,  drogi Adminie... daruj sobie i nam podobne bajki
*  *  *
Medreczewschodu
"..Ale chemtrails to mit nawet jesli na wikipedi mozna znalezc odpowiednie informacje na temat geoinzinerii. Tylko bic brawa.."
____________________________________________________________
Tak po prawdzie to tych "mitów" mamy obecnie bardzo, bardzo dużo..., a "mitomanów" to już niemal zatrzęsienie
Poniżej zamieszczam link do filmiku, w którym "jeden z mitomanów" - mechanik opowiada o swojej przygodzie z ... "mitem"...
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=J_-Afcb7Ya8
 
Cyt. : "Mechanik opisuje wyposażenie zraszające chemtrails na pokładzie samolotów komercyjnych.

Zrzuty nad polską
24/10/2009 — prawdaxlxpl

Zrzuty nad Polską prawdopodobnie rozpoczęły się 2 stycznia 2005r.(po akcesji Polski do Unii Europejskiej 1 maja 2004r.).
Wojsko zrzuca nad terytorium Polski związki pierścieniowe (odpady z produkcji rakiet i ładunków wybuchowych co powoduje białaczkę!!!).
Zrzutów dokonuje się między innymi w USA i w EU w dużych miastach. Po zrzucie 700 ton trucizny z wysokości 20000m(20km) przez nieoznakowane samoloty bezzałogowe.
Do tej pory zrzucano już:
Aluminium(Al -- powoduje Alzheimera!!!),
grzyby(w szczególności MUCOR!!! -- perfidny grzyb, który wnika do płuc powodując zapalenie dróg oddechowych,  może również powodować przerzuty do mózgu i panoszy się po całym ciele wraz z krwią), rtęć, ołów, niemetale, drożdże(ponieważ są bardzo duże i do ich wnętrza można wprowadzić dowolną bakterię lub wirusa do jego namnożenia), pleśnie, związki czynnie biologiczne są zrzucane w otoczkach(jak kapsułki leków)aby mogły się aktywować na odpowiedniej wysokości przy odpowiednim środowisku.

Obecnie zrzuca się:
MANGAN -- ponieważ świetnie łączy się z wodą (Nadmiar możne również sprzyjać rozwojowi demencji, schizofrenii oraz pogłębiać chorobę Parkinsona) oraz pierwiastki ziem rzadkich dla katalizowania pewnych procesów, których nie znam
Iterb(YB) -- powoduje zaburzenia metabolizmu,(Utlenia się na powietrzu, reaguje z wodą, rozpuszcza się w kwasach, dodawany jest do stopów glinu.

Przelot jednego myśliwca zostawia tyle spalin(związki pierścieniowe) co spalą samochody stojące w 30km korku!!!

Chemtrails zrzucane są na różnych wysokościach.
Smugi kondensacyjne mają różny wygląd w zależności od składu chemicznego.
Dużo o ich składzie mówią zdjęcia z kolorowymi obwódkami robione na tle księżyca, gdy księżyc przysłaniają przezroczyste chmury z górnych partii atmosfery.

Skażenie kumuluje się w powierzchniowej warstwie gleby do 60cm głębokości.
Skąd jest pobierane przez rośliny i wbudowywane w komórki roślin oraz poprzez transpiracje(parowanie z liści)trafia do atmosfery.
Gdzie kumulują się w szczególności do wysokości 3 metrów!!!
Pamiętajcie,że wszystkie zanieczyszczenia kumulują się na szczycie piramidy troficznej.
 
Skład chemtrails nad Polską został podany zgodnie ze stanem faktycznym!!!.Jest on wynikiem badań laboratoryjnych składu grzybów, które chłoną wszystko i w każdych ilościach bo nie mają ścian komórkowych więc możecie sami to sprawdzić!!!

Chemtrails powodują brak opadów(suche deszcze -- w europie zaczęło się od Szwajcarii w 2002r.), odbijają promienie słońca co prowadzi do obniżenia temperatury, w konsekwencji do spadku plonów.
Może zauważyliście,że właśnie teraz mamy dość ciepłe warunki pogodowe.Wiele drzew powariowało i zaczęło kwitnąć w GRUDNIU!!!Na Węgrzech jest fizyk który pracował dla NASA ale zrezygnował z pracy tam ponieważ wszystkie modele NASA zakładają że atmosfera ziemska jest nieskończona!!!
Choć już na wysokości 100km jest umowna granica przestrzeni kosmicznej.Sam dokonał symulacji zjawisk zachodzących w ziemskiej atmosferze z uwzględnieniem ograniczoności naszej atmosfery. Sprawdzał on swoje wyniki na danych historycznych. Z badań wynika,że nawet małe odchylenia temperatury na plus w krótkim czasie mogą powodować nieproporcjonalny spadek temperatury w znacznie dłuższym czasie."
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika Pulsar

@MARGO Jaką masz gwarancję na

@MARGO
Jaką masz gwarancję na autentyczność owego opisu ?!
Toż to same bajki Smile

Quote:
Aluminium(Al -- powoduje Alzheimera!!!)

To wszystcy pracownicy huty aluminium, oraz okoliczni mieszkańcy powinni cierpieć na Alzheimera ! - Czyż nie ?!
Quote:
Skład chemtrails nad Polską został podany zgodnie ze stanem faktycznym!!!.Jest on wynikiem badań laboratoryjnych składu grzybów, które chłoną wszystko i w każdych ilościach bo nie mają ścian komórkowych więc możecie sami to sprawdzić!!!

Chciałbym zobaczyć te wyniki badań laboratoryjnych,.... pewnie są tak pawdziwe jak to stwierdzenie - "bo nie mają ścian komórkowych"
Sprawdziłem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aciana_kom%C3%B3rkowa
Quote:
Ściana komórkowa - martwy składnik komórki, otoczka komórki o funkcji ochronnej i szkieletowej. Ściana komórkowa występuje u roślin, grzybów,bakterii i niektórych protistów.

A zamiast wierzyć w takie bzdury:
Quote:
Wojsko zrzuca nad terytorium Polski związki pierścieniowe (odpady z produkcji rakiet i ładunków wybuchowych co powoduje białaczkę!!!).

Wystarczy pogodzić z tym:
Quote:
Przelot jednego myśliwca zostawia tyle spalin(związki pierścieniowe) co spalą samochody stojące w 30km korku!!!

No i otrzymujemy jedną z przyczyn białaczki. Spaliny silnikowe.
Dodajmy do tego osłabiony organizm jakimś zakażeniem i choroba gotowa.
Nstępny absurd:
Quote:
Zrzutów dokonuje się między innymi w USA i w EU w dużych miastach. Po zrzucie 700 ton trucizny z wysokości 20000m(20km) przez nieoznakowane samoloty bezzałogowe.

Ciekawe jakim cudem zrzucane pyły nad miastami z wysokości 20 km, dotrą nad cel, skoro na każdej wysokości sa inne strumienie wiatrów ? Prostopadle do ziemi przecież nie lecą Smile
-------------------------- 
Może i jakąś cząstkę w tym klimatycznym bałaganie ma też i działalność człowieka, ale jest jeszcze coś co mnie zastanawia.
Jakieś 2000 lat temu nikt nie słyszał o chemtralis i o kataklizmach klimatycznych na ziemi, a w pewnej księdze napisano:
Quote:
"A potem ujrzałem czterech aniołów, którzy stali na czterech krańcach ziemi i powstrzymywali cztery wichry ziemi tak aby nie wiały ani po ziemi, ani po morzu, ani na żadne drzewo.  Zobaczyłem też innego anioła. Zbliżał się od wschodu słońca i miał pieczęć Boga żywego. On to zwrócił się z takim oto rozkazem do czterech aniołów którzy mieli dokonać spustoszenia na ziemi i na morzu:  Nie wyrządzajcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, aż wyciśniemy pieczęci na czołach sług Boga naszego." (Apok. 
"I Jehowa sprawi, by słyszano dostojeństwo jego głosu i by widziano, jak się opuszcza jego ramię — w srożeniu się gniewu i w płomieniu trawiącego ognia, i w oberwaniu chmury, i w deszczowej nawałnicy, i w bryłach gradu." (Izajasza 30:30) 

"I wielki grad, którego każda bryła ważyła około talentu, spadł z nieba na ludzi, a ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, ponieważ była to plaga nadzwyczaj wielka." (Apok. 16:21) [Talent -  starożytna miara wagi od 25-150 kg] 

"Oto zerwał się wicher Jehowy, sama złość, pustosząca nawałnica. Będzie wirował nad głową niegodziwców." (Jeremiasza 30:23)
""„‚Wrzawa dotrze aż do najdalszej części ziemi, bo Jehowa wiedzie spór z narodami. Będzie się sądził z wszelkim ciałem. A niegodziwców wyda pod miecz’ — brzmi wypowiedź Jehowy.
„Tak rzekł Jehowa Zastępów: ‚Oto nieszczęście idzie od narodu do narodu, a z najodleglejszych miejsc na ziemi zostanie wzbudzona wielka nawałnica."
(Jeremiasza 25:31,32)

 

Portret użytkownika MARGO

Pulsar napisał: @MARGO  Jaką

Pulsar wrote:
@MARGO  Jaką masz gwarancję na autentyczność owego opisu ?! Toż to same bajki Smile

_________________________
Witaj Pulsarku
Zapewne wiesz, że to, co dla jednych jest bajką, to dla innych już niekoniecznie...
Ale przecież nie musimy się spierać  " w ciemno " na temat tego - czy chemtraile nas zatruwają oraz jaki jest ich skład chemiczny...
Wystarczy pobrać próbki gleby i zanieść do labolatorium...
Pamiętaj również o tym, że gdyby opryski powodowały natychmiastowe skutki - sprawę można by było oddać do sądu... A tak co ?
*  *  *
Powyżej napisałeś m.in:
„Tak rzekł Jehowa Zastępów: ‚Oto nieszczęście idzie od narodu do narodu, a z najodleglejszych miejsc na ziemi zostanie wzbudzona wielka nawałnica."
(Jeremiasza 25:31,32)


___________________________
 
Zacytowałeś słowa pochodzące z  księgi religijnej, nazywanej Starym Testamentem...
Pozwól, że jako odpowiedź,  zacytuję Tobie słowa naszego Kolegi Mezamira, który sprawę religii przedstawił w sposób, z którym ja osobiście w całej pełni się zgadzam...
 
Cyt."..“Ludzkość MUSI NAJPIERW UZNAĆ ISTNIENIE SZATANA”
(“Godzina szatana” – o. Livio Fanzaga, Diego Manetti)
 

Tulpa” to tybetańskie określenie dotyczące stworzeń, które powstały w duchu, a później poprzez mocną wiarę i wizualizację naprawdę zaczęło istnieć.
Tulpa powstaje zazwyczaj świadomie w głowie jednego człowieka lub też w grupie osób. Rozchodzi się tutaj o bardzo realne, fizycznie żyjące organizmy, które zaczynają prowadzić swoje własne życie.
Te stwory stają się silniejsze im więcej osób w nie wierzy, a trudniej jest się je pozbyć niż stworzyć.
Ludzkość MUSI NAJPIERW UZNAĆ ISTNIENIE SZATANA”
“Jedną z znakomitych uczonych w dziedzinie zjawiska Tulpa była Alexandra David-Neel w 1868 roku urodzona w Paryżu. Była nieustraszoną podróżniczką, pisarką i naukowcem, która podróżowała po całej Azji, zazwyczaj pieszo.
W ten sposób poznała i praktykowała wschodni mistycyzm przez filozofię, techniki zmiany świadomości, aż do nauk buddy...
Pewien element tybetańskiej kultury zainteresował szczególnie Alexandrę David-Neel.
Było to zjawisko Tulpa, pomysł, który pozwalał stworzyć fizyczną, prawdziwie żyjącą istotę poprzez wymysł w swym duchu...
Była pewna, że może zrozumieć ten fenomen i tak długo go studiowała, aż sama wytworzyła taką postać.
Więc pomyślała sobie w duchu o małym, „okrągłym mnichu. Mnich był miły, przyjazny, niewinny, była taki dobry, że dobrym nie można było być. Starała się coraz bardziej go wizualizować, coraz więcej o nim myślała i coraz więcej poświęcała czasu na kształtowanie go, aż w końcu mogła go zobaczyć w realnym świecie.
Już nie istniał jako duchowy obraz w jej głowie, ale jako żyjące stworzenie, był tak samo realny jak reszta otaczającego nas świata do którego zresztą od teraz należał.
Im więcej nad nim pracowała tym widoczniejszy się stawał.
Na jej nieszczęście mnich w niedługim czasie mógł być niezależny.
Mnich w końcu sam zaczął myśleć i stawać się bardziej realnym mimo niezgody kobiety.
Po kilku tygodniach ludzie z jej otoczenia, którzy nie mieli pojęcia o jej tulpa-eksperymencie, zaczęli ją pytać kim jest ten mały człowiek, którego coraz częściej z nią widywano.
W końcu David-Neel stwierdziła, że mnich coraz bardziej się kształtuje i zamienia jej świadomość na swoją.
Mały, okrągławy mnich rozrastał się coraz bardziej i bardziej, aż stał się szczupłym i silnym człowiekiem, był przeciwieństwem pierwszego obrazu, był ciemniejszy, bardziej zły i stwarzał większe zagrożenie.
Kobieta uświadomiła sobie, że to co pochodzi z jej umysłu stało się za bardzo złe i samodzielne. Musiała podjąć odpowiednie kroki by albo pozbyć się mnicha, albo żeby go osłabić i zamknąć z powrotem w swojej głowie.
Tulpa jednak przeciwstawiał się jej gdyż myślał, że ma już własną świadomość.
Miesiąc tej samej koncentracji, która go stworzyła, był niezbędny by się go raz na zawsze pozbyć. Po tym procesie jej zdrowie uległo błyskawicznemu załamaniu, i jak ta mała ciemna postać mogła sama zostać zgładzona.
Jeśli masz trudności sobie wyobrazić, że można coś stworzyć za pomocą samych myśli to powinieneś pomyśleć, że to wszystko co stworzyli ludzie najpierw istniało jako myśl.
I jeśli w to wątpisz jak mocne mogą być planowane myśli i uczucia, to zgromadź kilku przyjaciół w jednym pokoju i poproś ich o skoncentrowanie się na jednym z uczuć i przedstaw je na zewnątrz
”.
“Ludzkość MUSI NAJPIERW UZNAĆ ISTNIENIE SZATANA”
MUSI UZNAĆ ISTNIENIE SZATANA
MUSI UZNAĆ ISTNIENIE SZATANA
MUSI UZNAĆ ISTNIENIE SZATANA
MUSI UZNAĆ SZATANA
MUSI UZNAĆ SZATANA
MUSI UZNAĆ SZATANA”
Kto uczy wiary w Szatana?
Kościół.
Gdzie znajduje się cała satanistyczna teologia?
W Biblii.
Jak nazywamy osoby wierzące w istnienie Szatana?
Sataniści.
Czy wyznawcy Biblii,Tory lub Koranu,wątpią w istnienie Szatana?
Nie.
Kim są wyznawcy Biblii Koranu i Tory?
Kryptosatanistami.
Popularność satanizmu i Szatana wynika wyłącznie z popularności judeochrześcijaństwa..."
Całość tutaj:
http://nnka.wordpress.com/2014/02/11/walka-dobra-ze-zlem-zagadnienie-dualnosci-odwieczny-problem-ludzkosci/#comment-26357
 
Nie ulega wątpliwości Pulsarku, że człowiek jest istotą zbudowaną z energii, jako że fizycy kwantowi udowodnili ponad wszelką wątpliwość, iż materia jest tak na prawdę – niczym innym, jak silnie skompresowaną, zagęszczoną formą energii…
Z tego też wynika, że wszystko co nas otacza również jest energią…
A skoro tak, to logicznym wydaje się twierdzenie, że nasze  życie jest nieustannym procesem tworzenia i doświadczania efektów tego tworzenia…, oraz że  uczestniczymy w procesie tworzenia, kreowania otaczającej  nas rzeczyistności przy pomocy naszej wyobraźni, naszych emocji, naszych myśli oraz całego szeregu nieuświadamianych sobie przez nas, wewnętrznych psychicznych zapisów i wzorców…
Żyjemy w uporządkowanym świecie rządzonym przez Prawa.
Jedno z tych Praw  mówi, że istnieją wyraźne przyczyny i wyraźne skutki.
Przysłowie mówi:  „Co człowiek zasieje, to zbierze”.
„Myśli są przyczynami – a warunki skutkami”.
Zmiana świata zewnętrznego odbywa się od wewnątrz.
Otrzymujemy od życia to, co sami  mu damy.
Nie zdając sobie jednak z tego faktu sprawy – czyli nie rozumiejąc, że przyczyną tego, co nas w życiu spotyka – jesteśmy my sami, ponieważ są to konsekwencje naszych wcześniej dokonanych wyborów – mamy tendencję do obarczania winą wszystkich innych – poza sobą samym, szczególnie wówczas kiedy spotykają nas w życiu nieprzyjemne rzeczy…
Po Zdrówka
 

 

 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika pako1205

Kombinujesz,kombinujesz

Kombinujesz,kombinujesz "Pulsarku",jak kobyła.  "Jaką masz gwarancję na autentyczność owego opisu ?!Toż to same bajki :)"     A ty masz gwarancję na autentyczność tych farmazonów?   "A potem ujrzałem czterech aniołów, którzy stali na czterech krańcach ziemi i powstrzymywali cztery wichry ziemi tak aby nie wiały ani po ziemi, ani po morzu, ani na żadne drzewo.  Zobaczyłem też innego anioła. Zbliżał się od wschodu słońca i miał pieczęć Boga żywego. On to zwrócił się z takim oto rozkazem do czterech aniołów którzy mieli dokonać spustoszenia na ziemi i na morzu:  Nie wyrządzajcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, aż wyciśniemy pieczęci na czołach sług Boga naszego." (Apok.  "I Jehowa sprawi, by słyszano dostojeństwo jego głosu i by widziano, jak się opuszcza jego ramię — w srożeniu się gniewu i w płomieniu trawiącego ognia, i w oberwaniu chmury, i w deszczowej nawałnicy, i w bryłach gradu." (Izajasza 30:30) 
"I wielki grad, którego każda bryła ważyła około talentu, spadł z nieba na ludzi, a ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, ponieważ była to plaga nadzwyczaj wielka." (Apok. 16:21) [Talent -  starożytna miara wagi od 25-150 kg] 
"Oto zerwał się wicher Jehowy, sama złość, pustosząca nawałnica. Będzie wirował nad głową niegodziwców." (Jeremiasza 30:23)
""„‚Wrzawa dotrze aż do najdalszej części ziemi, bo Jehowa wiedzie spór z narodami. Będzie się sądził z wszelkim ciałem. A niegodziwców wyda pod miecz’ — brzmi wypowiedź Jehowy.
„Tak rzekł Jehowa Zastępów: ‚Oto nieszczęście idzie od narodu do narodu, a z najodleglejszych miejsc na ziemi zostanie wzbudzona wielka nawałnica."
(Jeremiasza 25:31,32)

Portret użytkownika kbk

"Naukowcy odkryli, że

"Naukowcy odkryli, że globalne ocieplenie doprowadziło do zmian w obiegu prądów strumieniowych w środkowej troposferze. "
Dlatego teraz mamy "zmianę klimatu", politycznego również, bo świat zwariował od tego dobrobytu. Chłopcy pokupowali za drogie zabawki i bawią się w wojnę.

Portret użytkownika AMRM

kbk napisał: "Naukowcy

kbk wrote:

"Naukowcy odkryli, że globalne ocieplenie doprowadziło do zmian w obiegu prądów strumieniowych w środkowej troposferze. "
Dlatego teraz mamy "zmianę klimatu", politycznego również, bo świat zwariował od tego dobrobytu. Chłopcy pokupowali za drogie zabawki i bawią się w wojnę.

.... buhahhahhaaa...

Portret użytkownika SurvivorMan

Jedni naukowcy mówią o

Jedni naukowcy mówią o globalnym ociepleniu, inni o globalnym oziębieniu, a ja - zwykły słowiański strażnik przyrody mówę Wam: To co dziś obserwujemy, to nic innego, jak rozpoczynająca się zemsta Matki Natury na tak zwanym "cywilizowanym" cżłowieku! To dopiero początek! Wmawiajcie sobie, że to HAARP... Wmawiajcie sobie że to CHEMTRAILS... Tylko tak możecie się pocieszać i usprawiedliwiać chamstwo i bezczelność cywilizowanego człowieka, stosowane wobec przyrody! Nic to nie da Wam i Waszym wnukom, które będą pochylać się nad ostatnią kałużą wody, która o dziwo nie reaguje na wskazania licznika Geigera!!! Zacznijcie opiekować się przyrodą, albo... Zdychajcie w męczarniach, walcząc o każdą kroplę wody i kęs jakiegokolwiek nieskażonego żarcia!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika MARGO

SurvivorMan napisał: "..

SurvivorMan wrote:

".. Zacznijcie opiekować się przyrodą, albo...
Zdychajcie w męczarniach, walcząc o każdą kroplę wody i kęs jakiegokolwiek nieskażonego żarcia!!!

_____________________________
Witaj SurvivorMan
Rozumię Twoje rozgoryczenie spowodowane bezmyślnym postępowaniem ludzi w stosunku do Matki Natury ale... spójrzmy na nasze problemy z innej, właściwej perespektywy...
Może się wówczas okazać, że tak naprawdę wiele z tych problemów jest zupełnie nie istotne, ponieważ stanowią jedynie maleńką drobinkę niknącą pośród miliardów lat świetlnych kosmosu...
 
Po Zdrówka Przyjacielu

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika Medreczewschodu

Znz chyba naprawdę uwierzyło

Znz chyba naprawdę uwierzyło w to globalne ocieplenie skoro coraz wiecej artykułów opisujących ten "globalny problem".
 
Ale chemtrails to mit nawet jesli na wikipedi mozna znalezc odpowiednie informacje na temat geoinzinerii. Tylko bic brawa...
 

Skomentuj