Najwyższy autorytet religijny Turcji ogłosił, że lewą ręką jedzą tylko demony

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Turcja, choć oficjalnie jest państwem świeckim to za rządów Erdogana przechodzi przez stopniową islamizację. Widać to chociażby na przykładzie wydanej fatwy, której nie powstydziliby się saudyjscy klerykałowie. Fatwa ta, choć nie jest wiążąca, zaleca wszystkim muzułmanom, aby jedli i pili wyłącznie prawą ręką.

 

Rządowa Dyrekcja ds. Religijnych Turcji (Diyanet), która spełnia funkcję Ministerstwa Religii wydała w sobotę oficjalną opinię w kwestii... jedzenia lewą ręką. "Czy jest coś złego w jedzeniu lewą ręką?" - takie pytanie miała otrzymać rządowa instytucja religijna, która w opublikowanej odpowiedzi posłużyła się przykładem Mahometa.

Zgodnie z wydaną fatwą, żaden muzułmanin nie powinien jeść i pić lewą ręką, gdyż robią to tylko demony. Dyrekcja ds. Religijnych wskazuje, że Mohamet posilał się wyłącznie prawą ręką i z tego powodu wszyscy wyznawcy islamu powinni iść w jego ślady. Instytucja zaleca również, aby muzułmanie nauczali swoje dzieci już od najmłodszych lat "właściwego zachowania przy stole". Fatwa na szczęście nie obejmuje osób niepełnosprawnych, które ze względu na swój stan nie mogą przestrzegać tej zasady.

 

Nietypowe zalecenia tureckiego Ministerstwa Religii zostały przyjęte z oburzeniem - leworęczni poczuli się zdyskryminowani. W ostatnim czasie Diyanet przyjmowało inne dosyć dziwne, czasem wręcz kontrowersyjne stanowiska. W styczniu, instytucja poparła zawieranie związków małżeńskich przez 9-letnie dziewczyny i 12-letnich chłopców, lecz po wielkiej fali krytyki wycofała swoje oświadczenie. Jeszcze wcześniej przyjęta została fatwa, która ostrzega, że jeśli mąż będzie odnosił się do swojej żony jak do matki lub siostry to taki związek powinien być automatycznie unieważniony. Dyrekcja ds. Religijnych Turcji zezwoliła również na branie rozwodów za pośrednictwem wiadomości tekstowej, listu, faksu lub internetu oraz zakazała posługiwania się kryptowalutami, uznając je za niezgodne z islamem.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

LEWA jest NIECZYSTA (jako

LEWA jest NIECZYSTA (jako pochodząca od diabła/ abla) i nią to robią o ile to zrobią (a nie tylko "posadzą" i wytrząsną z "nogawki")

dlatego jedzenie NIECZYSTĄ dłonią jest "demonie"

dlatego machanie arabom LEWĄ DŁONIĄ traktują jak NAJGORSZA OBELGĘ..... i próbują takiego śmiałka szybko zabić....

ISLAM... a dokładniej EZOTERYKA LEWEJ DŁONI się kłania

czyli "WKŁAD" żydów w "globalny (nie)pokój...... bo to przenazwana w XIX wieku KABAŁA by tak na lep więcej dzianych bab zwabiać na seminaria.... jako sponsorki swojego utrzymanka czyli żydowskiego czarnego maga pokroju cromwela

CAŁY tzw JUDAIZM TO jedna wielka CZARNA MAGIA....

specjalizująca się w technikach ZDALNEGO TRZYMANIA społeczności w tzw MIND CONTROL... czy w środkach ZDALNEGO MORDOWANIA NIEPOKORNYCH tzw "MODLITWAMI O ŚMIERĆ" co dzisiaj się nazywa BROŃ PSYCHOTRONICZNA..... a kiedyś swojsko "RZUCANIEM KLĄTW"

tylko tego nie uczą hołoty świątynnej, tylko tych jacy nią komenderują....

tych tzw "DOPUSZCZONYCH DO OBLICZA BOGA"

A od czasu kiedy jeden rabi ZDRADZIŁ te techniki swoim braciom w hitlerowskich surdutach SPOSOBY MIESZANIA LUDZIOM W GŁOWACH weszły także na "wojskowe" salony czy w łapy "oszołomów" zwanych politykami.... do ich wzajemnych wojenek o koryto....

do WSPÓŁTRZYMANIA wespół z klerem LUDZI w UMYSŁOWEJ MALIGNIE.... STANIE ZOMBIE.... OTĘPIENIU UMYSŁOWYM..... wspieranym narkotykami dodawanymi do "jedzenia" polecanego przez "autorytety" .....

i to jest ta WOJNA O ŚWIADOMOŚĆ, wojna o WYZWOLENIE LUDZKOŚCI z macek nazistów

z rąk wyznawców demona ABLA/ ABRAHAMA.... PASOŻYDUJĄCYCH na ludzkości tak jak to w przyrodzie się odbywa... poprzez OSZAŁAMIANIE ŻYWICIELA PSYCHOTROPAMI ograniczającymi mu percepcję.... by SIĘ NIE BRONIŁ przed (wyżerającym go od środka) pasożydem.....

cała reszta to ezo-pieprzenie by budowanie ŚWIATOWEGO OŚWIĘCIMIA gojom się żydkom powiodło (NWO, AGENDA 2030, neSSara etc...)

a teraz dodatkowo PIŁAT UCZYNIŁ SWOJĄ POWINNOŚĆ..... i wielu będzie świetliście Acute

Portret użytkownika Loops

Powinni ustanowić, że jak nie

Powinni ustanowić, że jak nie wpłacasz pieniędzy, co miesiąc na nr konta (i tu pada numer konta) to jesteś demonem. Jak dobrze wiemy, demony mają ręce, co by się pokrywało z wiedzą średniowieczną na temat "rzeczywistego świata", który nie jest - w żadnym wypadku - tylko naszym urojeniem i nie jesteśmy szaleńcami, którzy opierają swój światopogląd na książce napisanej za czasów, gby depresję leczyło się topieniem w stawie, albo rzece, ewentualnie strudni. Zastanawia mnie czy w bezkresnym wszechświecie jeszcze gdzieś istnieją tak "inteligentne" istoty, tak błyskotliwe i mądre. Mądrość niektórych egzemplarzy z Ziemi przerasta wszelkie granice zdrowego rozsądku. Mimo, iż wszelki rozsądek mówi, że to tu, na Ziemi powinniśmy sobie uczynić Niebo, bo mamy tylko to, co mamy i nie będzie drugiej szansy, to i tak wielcy mędrcy wyobrażeń religijnych starają się żeby to właśnie to jedyne, unikalne życie było traktowane jako coś okropnego, brudnego i grzesznego, natomiast po śmierci - gdy już to wszystko stracą - to będą w ch--j szczęśliwi. To jest po prostu niejawny satanizm w czystej, destruktywnej postaci. Przez takie religie wszystko jest odwrócone do góry nogami. Życie, doświadczenia i rzeczywistość się piętnuje, a celebruje śmierć.

Strony

Skomentuj