Największy koncern tytoniowy chce zakończyć sprzedaż papierosów do 2030 roku

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Największy gigant przemysłu tytoniowego - Philip Morris International - ogłosił, że do końca trzeciej dekady XXI wieku, ma zamiar zakończyć sprzedaż tradycyjnych papierosów. To tak, jakby Apple chciał zakończyć sprzedaż iPhone’ów, a Microsoft sprzedaż Windowsów.

Philip Morris, to producent m.in. kultowych “Marlboro”. Do 2030 roku koncern ten chce zakończyć sprzedaż papierosów na razie na terenie Wielkiej Brytanii. Zamiast nich, firma skupi się na produkcji i handlu substytutami papierosów, w tym na przykład podgrzewaczy do tytoniu.

 

2030 rok to data graniczna nie tylko dla papierosów. W tym samym czasie ma zostać zakazana również sprzedaż samochodów napędzanych benzyną.

 

Philip Morris wydał już 8 miliardów dolarów na opracowanie alternatywy dla tradycyjnych papierosów, która nie byłaby aż tak niebezpieczna dla zdrowia. Są nią właśnie wspomniane podgrzewacze do tytoniu. Firma chce też przejąć producenta inhalatorów, których używają ludzie cierpiący na astmę.

 

Plany koncerny są bardzo ambitne i szlachetne, bo ponad 10% wszystkich papierosów świata, to właśnie te produkowane przez Philip Morris. Według WHO, na świecie jest ponad miliard palaczy, a palenie i bierne wdychanie dymu, powoduje każdego roku śmierć ponad 8 milionów osób.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ​euklides

Plany koncerny są bardzo

Plany koncerny są bardzo ambitne i szlachetne, bo ponad 10% wszystkich papierosów świata, to właśnie te produkowane przez Philip Morris. Według WHO, na świecie jest ponad miliard palaczy, a palenie i bierne wdychanie dymu, powoduje każdego roku śmierć ponad 8 milionów osób

Ci sami schizofrenicy chcą przecież zredukować populację, więc tu nie chodzi o te 8 milionów, tu chodzi o coś innego. Chodzi o kontrolę nad każdym człowiekiem. Władza dąży do tego by każdemu narzucić co ma jeść, pić, wstrzykiwać sobie, jak spędzać czas woln, ile ma go posiadać itd. Ogólnie rzecz biorąc władza chce wywłaszczyć ludzi z ich własnych ciał. Władza chce mieć armię posłusznych bio-robotów. Celem jest stworzenie kolektywu i wielu ludzi akceptuje taki model gatunku ludzkiego, a nawet jest nim podnieconych. Marzy im się społeczeństwo funkcjonujące na zasadzie owadziego roju. Zasadniczy problem w tym, że "mózg" czyli jakaś tam lewacka partia kierująca poczynaniami kolektywu nigdy nie przeczytała żadnej wartościowej książki by rozumieć jak zorganizowane są np. owady społeczne.

Portret użytkownika Set

Teraz jak ktoś zniszczy taką

Teraz jak ktoś zniszczy taką lewą królową, to te kurwy zwane ludźmi, a nimi nie są, nie będą wiedziały co ze sobą zrobić, i zginą.

oni mają jakiś zmysł niewolnika, i jedyną dobrą cechą depopulacji jest to, że się wyszczuplają. Potem musimy wkroczyć my, kuć żelazo póki gorące i wyrżnąć sterujących. Pozbędziemy się za jednym zamachem roboli niewolniczych i ich panów.

Portret użytkownika Kwazar

Jeśli nie jesteś tego świadom

Jeśli nie jesteś tego świadom to nie musisz ale wiec że: Dawno, dawno temu a nawet dalej to nie było, niż jeszcze wczoraj, prowadzone są testy ładunków nuklearnych.Prowadzone są pod ziemią w wodzie i w powietrzu.Obecnie to podobno się starają, żeby te testy ekologiczne były Smile Musisz jednak wiedzieć, że każdy pyłek,cząsteczka np.plutonu uniesiona do atmosfery,to ona sobie tam wzlata przez LATA a nawet ich dzisiątek lat jakby to wczoraj było. Jeśli dostanie się do twojego organizmu to już jest w 100 % po tobie ! Ale pamiętajmy że Pampersyrosy szkodzą zdrowiu i potĘcyjij twojej ! 

Portret użytkownika Kwazar

Oto kolejny przejaw z

Oto kolejny przejaw z absurdów tego świata. Teraz trzeba stworzyć INTERRRR PULLLL (ogromne pieniądze do wydania) do ścigania wyjątkowo groźnej przestępczości handlu narkotykiem tytoniowym. No bo powstanie nisza,taka podziemna przestępcza (która JUŻ JEST a tylko się jeszcze powiększy) jako NORMALNA odpowiedź na zapotrzebowanie. To jest nie ważne bo normalnością stało się już, że tak właśnie ten nasz obecny """""Świat""""  prowadzi tą swoja walkę z bronią ABSURDU z jednej strony z OCZYWISTOŚCIAMI OCZYWISTYMI z drugiej strony. No, bo to już dawno jest tak, że jak ja sobie mniemam o sobie, że jak Ja nie palę to NIKT nie pali, jak ja nie śpię to NIKT nie śpi. Jak jak  .....Czy to jakiś ABSURD  ?  Jeszcze nie wiem ale jak dla mnie, to jutro ze wszystkich was zrobie przestępców ściganych przez INTERRRR PULLL  A kupowałeś ty może coś od Donalda Albo coś ? Czy wiesz że to szkodzi zdrowiu ? Jedzenie u Donalda szkodzi zdrowiu ! 

Portret użytkownika Mojeimię44

Palenie w małych ilościach

Ja cierpiąc na depresję pale lawendę. Palę dokładnie jednego jointa dziennie pomięszanego z miętą. Od kiedy zacząłem stosować lawendę moje stany depresyjne są miejsze a i bardziej mi się chce żyć. Polecam każdemu. Żaden psychotrop nie zastąpi naturalnych substancji czynnych antydepresyjnych a lawenda jest wyśmienita. Ściągam lawendę z Iranu bo ta ma najwięcej substancji czynnych i daje haj. Może nie jest to haj jak po marichuanie gdyż jest inny ale na depresję działa wyśmienicie. Palcie lawendę.

https://youtu.be/DZKStDgjTlY

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj