Największe firmy w Wielkiej Brytanii chcą zaczipować swoich pracowników

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mikroczipy stają się coraz popularniejsze. Choć wszczepianie do ręki małych nadajników jest dobrowolne, największe brytyjskie firmy zainteresowały się tą technologią, aby móc lepiej monitorować zachowania swoich pracowników. Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej przymusowego czipowania ludzi.

 

Szwedzka firma Biohax, która w kraju posiada ogromną liczbę zamówień na mikroczipy powiadomiła, że prowadzi właśnie negocjacje z kilkoma korporacjami w Wielkiej Brytanii w sprawie sprzedaży swoich urządzeń. Z powodu dużego zainteresowania, Biohax planuje otworzyć swoje biuro w Londynie. Również lokalna firma BioTeq podobno zyskuje nowych klientów.

Mikroczipy mają zapewnić lepszą kontrolę nad pracownikami. Właściciel Biohax, Jowan Österlund powiedział, że firmy, które zamierzają zakupić jego mikronadajniki, chcą chronić swoje „wrażliwe dokumenty” przed niepowołanymi osobami. Mikroczipy zwiększą również wydajność pracowników i pozwolą kontrolować ich zachowania w miejscu pracy.

Prowadzi to do niebezpiecznej sytuacji – korporacje okazują w ten sposób brak zaufania do pracowników i mogą ich zmusić do wszczepienia mikroczipów, albo zwyczajnie zwolnić. Nadajniki umieszczane w ręce odbiorą resztki prywatności i mogą zapoczątkować nowy trend, polegający na przymusowym wszczepianiu mikroczipów.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika IQ

Tylko kwestia czasu, kidy ten

Tylko kwestia czasu, kidy ten "potwór technologiczny" dotrze do PL. Młode "głuptasy" zapewne dadzą się zaczipowac bez protestu, bo to będzie "trendy". Nie mieć czipa za 10 lat, to jak dziś nie mieć IPhona. To nie futurologia, to NWO - kontrola i zamordyzm na skalę świata. Smutne, ale prawdziwe! Ja planuję wypad na inny kontynent - gdzie tego nie będzie!!!?

Portret użytkownika Dr Piotr

Fajne określenie "microchip"

Fajne określenie "microchip" na spory kawał elektroniki i szkła wsadzany w rękę, przecież to będzie przeszkadzać ludziom aktywnym w pracy fizycznej i na przykład w sporcie...zresztą w życiu codziennym również przy każdym mocnym zaciśnieciu pięści czy podnoszeniu czegoś - to tak po pierwsze. Micro to byłoby jakby miało powiedzmy ułamek milimetra lub mniej.

Po drugie jak ktoś zauważył, bez problemu można wydłubać i nosić jako powiedzmy wisiorek i z grubsza po problemie.

A co do strategii chipowania narzuconej ludziom, to niestety to wejdzie i się na to zgodzimy, bo nie będzie wyboru ani ucieczki przed tym. Gadki o ucieczce do lasu to były dobre ze 100-200 lat temu, teraz nas w tym lesie wyłapią jak króliki bez problemu. Wszyscy sobie wyobrażają, że w tym danym "lesie" to jest miejsce i zasoby żywności dla 100 tysięcy ludzi, że to kraina obfitości hehehe...no to wyobraźcie sobie, co zrobi 10 tys. ludzi w puszczy białowieskiej - w jeden sezon wybiją do nogi wszystko co żywe, żeby mieć co jeść i zjedzą wszystkie zdatne do jedzenia rośliny, a na drugi sezon po prostu wyjdą z lasu się sami poddać. Pomijam już fakt do czego są zdolni ludzie w krytycznych sytuacjach i jak się względem siebie będą zachowywać. To może w góry? Tam to już extra szybko padniemy z głodu i chłodu. Już to brzmi beznadziejnie, a gdzie temat chorób, sprzętu, amunicji, narzędzi itd...ludzie, przestańcie śnić w tym temacie...w lesie może się skutecznie utrzymać jedynie niewielka garstka ludzi na stosunkowo dużym obszarze i mówię to pod kątem zasobów i racjonalnego postępowania takich ludzi. Piszę to, bo zajmuję się survivalem od lat.

Kryptowaluty to też ślepy zaułek, bo...są elektroniczne. Lokalne waluty? Hymmm i że niby dana władza je uzna? Hehehe, dobry żart - zapłać nimi podatki, za paliwo, żywność, leki, mieszkanie, media itd. Hymmm raczej się nie da!

To może pójdziemy kopać złoto? Oj tylko potem trzeba je wymienić na pieniądze, a tu zonk, bo tylko jeśli posiadasz chip i konto elektroniczne.

Wszędzie dookoła trwa promocja elektronicznych usług i sposobów realizacji płatności i zakupów. Elektroniczna waluta, karty płatnicze, przelewy, micropłatności, aplikacje do płatności smartfonem, elektroniczne rejestracje usług, elektroniczna weryfikacja itd itd...w pewnym momencie innego wyboru już nie będzie, tylko elektronicznie. Do tego pęd ludzi ku wygodzie, lenistwo i odpowiednia propaganda robią swoje na większości populacji.

Najśmieszniejsze, że ten system nie byłby zły, gdyby nie ludzie, którzy za tym stoją i ich nieludzkie plany rządzenia planetą.

Więc tylko globalna rewolucja i krwawy przewrót odpalony jednocześnie na całym świecie, albo czekają nas elektroniczne kajdany czekają...ale to mrzonka, więc naszą/waszą przyszłość znacie.

Portret użytkownika Taki

Ten Co nazywa sie Korwin

Ten Co nazywa sie Korwin gdyby byl Polakiem juz dawno by zbudowal Polska Partie ale COS mu zawsze przeszkadza zeby tego dokonac ????????

jedyny na razie jest Winnicki reszta to sprzedajne Kur,,,wy ------dowod ostatnie glosowanie w sprawie Szczepien ----tylko 40 bylo przeciw albo sie wstrzymalo reszta byla za szczepieniami -----Dlaczego ???????

Portret użytkownika prawdaoj

"Mikroczipy zwiększą również

"Mikroczipy zwiększą również wydajność pracowników i pozwolą kontrolować ich zachowania w miejscu pracy"

To oznacza tylko jedno, szpiegowanie, zniewolenie, kontrola i złamanie wszelkich praw człowieka. 

 do przejęcia kontroli nad człowiekiem zostało już niewiele czasu z początku pewnie będą zachęcać ludzi do przyjęcia chipu, że niby im tam coś wyleczą w głowie, a potem będą już zmanipulowani.

Nowy typ chipu wszczepionego do głowy. 

https://youtu.be/WL5zcLdbZdU

 

Portret użytkownika Fred Flintstone

Najlepsze jest to, że znam

Najlepsze jest to, że znam taką parę. Pracują, wróć, zapier... ją w jakiejś międzynarodowej korpo za dość spore trzeba przyznać pieniądze. Tak w rozmowie na różne luźne tematy to całkiem przyjaźni, oczytani i inteligentni ludzie. Niestety, politycznie mają totalnie sprane mózgi. Ciągle wrzucają na tablicę jakieś teksty o konstytucji, mimo braku wolnego czasu łażą pod sądy ze świeczkami, toczą internetowe batalie z "faszystowskim nacjonalizmem" i "rosyjskim spiskiem antyszczepionkowców" (autentyk!!!), przekonują że GMO to jedyne, cudowne remedium na problem przeludnienia i zmian klimatycznych itd. Spróbuj takim powiedzieć, że chip ci zwyczajnie nie pasuje. Nie bo nie, i już. Nawet nie zamierzam, bo wiem jaki byłby finał... Zwyzywają od katolickiej ciemnoty (chociaż wierzący to ja tak średnio), zacofanych wieśniaków (choć od urodzenia w 200-tysięcznym mieście mieszkam), pisowskich buraków (mimo że w życiu jeszcze na PiS nie głosowałem), mało brakuje żeby oskarżyli o "słuchanie rosyjskiej propagandy i trolli Putina którzy głoszą fałszywe teorie spiskowe NWO, podkopujące zaufanie do liberalnych demokracji Zachodu" (gdzieś słyszałem taki tekst).

Portret użytkownika Zenek ;)

" perpetum mobile 13/11/2018

" perpetum mobile 13/11/2018 at 13:58

Nie dawno dowiedziałem się, że w Wawie pracownik metra, pochodzący z Nepalu zarabia……..6 tys. PLN
Nie, to nie był inżynier.
Nie wspomnę o różnych zasiłkach pomocowych, dofinansowaniach, refundacjach i uj wie jeszcze o czym.
Wciskany nam kit o sprowadzaniu taniej siły roboczej powinien być dawno obalony, no chyba że mówiąc o taniej sile roboczej mają na myśli Polaków."

Portret użytkownika Zenek ;)

"Lauren Southern, kanadyjska

"Lauren Southern, kanadyjska dziennikarka zdemaskowała działalność jednej z największych organizacji pozarządowych – Advocates Abroad zajmującej się przerzucaniem nielegalnych imigrantów do Europy. Nagrana z ukrycia szefowa organizacji opowiada jak uczą imigrantów kłamać, oszukiwać, odstawiać teatr, byle tylko uzyskać status uchodźcy.

Na swoich stronach internetowych grupa przestępcza zwana organizacją pozarządową – Advocates Abroad chwali się, że pomogła dostać się do Grecji ponad 15 tysiącom imigrantów. Przestępcza organizacja wyspecjalizowała się w świadczeniu usług prawnych imigrantom, tak by uzyskali status uchodźców i pozwolenie na pobyt. W rzeczywistości jak się okazuje pracownicy Advocates Abroad uczą jak uzyskać je oszustwem, kłamstwem i podstępem."

całość
https://nczas.com/2018/11/13/ujawniamy-imigrancki-teatr-dziennikarka-demaskuje-jak-organizacja-pozarzadowa-uczy-nielegalnych-imigrantow-oszukiwac-glup...

Portret użytkownika 3plabc

Niech żyje NWO!!! I już

Niech żyje NWO!!! I już ćwiczcie bicie pokłonów przed bestią! Ja ogarniam Ak 74 wiadro pestek i zaszywam się w jakimś lesie... żywcem mnie nie wezmą. Lepsza śmierć niż żywot rodem z powieści Orwella.

Strony

Skomentuj