Największa Globalna Medytacja dla Pokoju

Kategorie: 

wrzuta.pl

Organizacje z całego świata zbierają się wspólnie z wizją współtworzenia największej w dziejach ludzkości Globalnie Zsynchronizowanej Medytacji i Modlitwy o Pokój. Te wydarzenia będą się odbywały na żywo w setkach miast na całym świecie.

Począwszy od godziny osiemnastej w lokalnych strefach czasowych, stworzymy ogromną falę pokoju przesuwającą się przez naszą planetę.

 

Będą również trzy szczególne momenty w ciągu dnia, kiedy wszyscy na świecie będą łączyć się w tym samym czasie:  0:00 rano, 12:00 w południe i 24 o północy  EDT 21.09.2012 r. (czas nowojorski; w Polsce 6 godzin później, czyli o 6.00 rano, 18:00 i 6.00 rano 22.09.2012 r.) , tworząc trzy głębokie planetarne Impulsy Pokoju.

 

BeThePeace zaprasza ludzi z każdej kultury, każdej tradycji duchowej i każdej perspektywy politycznej do połączenia się razem w Jedność. Zapraszamy lokalne organizacje do współpracy i stworzenia tych wydarzeń w waszych miastach. Zapraszamy globalne organizacje do rozpowszechniania tych słów i zainspirowania mas do przyłączenia się.

 

Wspólnie tworzymy świat, w którym wewnętrzny i zewnętrzny pokój jest normalnym sposobem życia. Razem tworzymy historię!

 

Dołącz do nas!

Strona: www.BeThePeace.com

Przetłumaczyła Krystal, udostępnił Soszkin, dziękuję!

http://galacticchannelings.com/english/peace-meditation.html

Zmiany w treści dot. godzin dokonałem osobiście aby sprecyzować godziny medytacji. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Fin2
Portret użytkownika Fin2

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Ostatnio modlitwy są

Ostatnio modlitwy są strasznie na topie. Wszyscy z prawa i lewa nawołuja do modlitwy jakby ona miała ich uchronic przed karą za uczynione innym postepki. Z tej schizofrenicznej masy jak zawsze wyłamuja się zydzi. Oni nie nie nawołuja do zbiorowych modlów o pokój a szybsze przyjście na świat antychrysta który ostatecznie wymorduje wszelkich gojów i odda ich majątki we władanie zydów. Kto jest tym szczesliwym "politykiem" desygnowanym do tej roli nie wiadomo ale zapewne "modły te" powiazane będą z agresją na Iran bo satanistyczna tradycja jaką żydostwo kultywuje od wieków takie powiązania od lat potwierdza. Tak więc za nedługo świat bedzie miał okazje obchodzić najcieplejsza zime w swoich nowozytnych dziejach. I atomowe fajerwerki. Wszystko dzieki i waszemu ukochanemu jahwe.
 
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/20/zydzi-wznosza-modlitwe-o-nadejscie-antychrysta/

Portret użytkownika promyk

Nie wystarczy w sprawie

Nie wystarczy w sprawie pokoju tylko myśleć i medytować. Powinniśmy codziennie tak żyć aby pokój zapanował w nas, naszych sercach, domach, rodzinach, przyjaźniach, kraju, Państwach. Codziennie zatrzmać się na chwilę i zastanowić się co zrobiłem dzisiaj abym miał pokój w sercu. Błogosławić nie złorzeczyć, błogosławieństwo, dobre słowo wraca. Można to robić w sercu. Zacznijmy błogosławić wszystkich, którzy szukają wojny a ich oręż opadnie. Można siebie otaczać dobrymi myślami można innych. Jezus przyszedł dać ludziom pokój, życie nie śmierć. Chrześcijańskie powiedzenie kiedy przychodzimy do kogoś zamiast "Dzień dobry" - mówimy: "Pokój temu domowi i wszystkim jego mieszkańcom". Zmianę świata powinniśmy zacząć od siebie. Wtedy świat będzie lepszy. Oczywiście na miarę naszych możliwości. Życzę wszystkim dużo cierpliwości i życzliwości do innych. Można zacząć od tego portalu. Pa

Portret użytkownika Marta27

1 Tesaloniczan 5:3 5. A jeśli

1 Tesaloniczan 5:35. A jeśli chodzi o czasy i pory, bracia, nie potrzejcie, żeby wam cokolwiek pisać.Sami przecież bardzo dobrze wiecie, iż dzień Jehowy nadchodzi dokłądnie tak, jak złodziej w nocy."Kiedy tylko będą mówić: "Pokój i bezpieczeństwo!" wtedy natychmiast przyjdzie na nich nagła zagłąda, tak jak dręczące boleści na niewiastę brzemienną, i na pewno nie ujdą.  

Strony

Skomentuj