Najważniejszy urzędnik UE, Jean Claude Juncker, wzywa do budowy armii europejskiej

Kategorie: 

Źródło: własne

Nieformalny prezydent Europy, Donald Tusk, pojechał właśnie do USA z misją polityczną. Omawiano między innymi kryzys na Ukrainie. Na spotkaniu z amerykańskim prezydentem Barackiem Obamą szef Rady Europejskiej stwierdził, że UE nie jest gotowa na nowe sankcje wobec Rosji. Niemal w tym samym momencie Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zaapelował na łamach Welt am Sonntag do budowy wspólnej armii europejskiej.

 

Unia Europejska pozostaje quasi państwem zbudowanym przez miejscowych masonów na wzór tego co ich odpowiednicy za Atlantykiem urządzili w Stanach Zjednoczonych. Oficjalnie wmawia się nam, że UE to nie państwo, ale czy Unia Polsko-Litewska nie tworzyła nowego państwa? Tworzyła, ale dlatego, że stała za nią odpowiednia siła militarna.

 

Dotychczas istniała jedna tylko przesłanka odmawiająca uznanie za oczywisty faktu, że Unia Europejska jest ekwiwalentem bytu państwowego podobnego typu co Stany Zjednoczone - brak własnej armii. Teraz dowiadujemy się, że szef Komisji Europejskiej opowiada się za stworzeniem europejskich sił zbrojnych. Niewątpliwie jest to oświadczenie przełomowe i w oczywisty sposób wskazuje na kierunki rozwoju obrane przez UE.

 

Zdaniem Junckera stworzenie europejskiej armii jest obecnie koniecznością ponieważ wymaga tego skomplikowana sytuacja międzynarodowa. Zwraca on uwagę na to, że utrzymywanie małych armii narodowych dublujących się jeśli chodzi o rodzaje wojsk jest anachronizmem. Jego opinie popierają Niemcy z partii CDU.

 

Szef komisji spraw zagranicznych Bundestagu, Norbert Roettgen stwierdził, że Europa i tak przeznacza ogromne sumy na wojsko, które są wielokrotnie większe niż te, które wydaje Rosja. Mimo to potencjał odstraszania UE jest żaden, właśnie dlatego, że Władimir Putin nie wie właściwie iloma dywizjami dysponują europejscy masoni rządzący w UE.

 

Nie jest chyba przypadkiem to, że szczególnie gorliwie na temat europejskiej armii wypowiadają się Niemcy z Angelą Merkel na czele. Stwierdziła ona, że temat współpracy wojskowej w ramach Wspólnoty znajdzie się w agendzie szczytu UE, który planowany jest na czerwiec bieżącego roku.

 

Oczywiście rządzący Unią Europejską przedstawiają potrzebę budowy silnej armii jako odpowiedzi na agresywne zachowanie Rosji. Nikt nie wspomina tego, że wojna na Ukrainie zaczęła się od tego gdy zdestabilizowano sytuację w tym kraju po tym gdy jego władze oświadczyły o zamiarze przyłączenia się do organizowanej przez Rosję Unii Eurazjatyckiej. Można powiedzieć, że UE wykreowała zagrożenie, a teraz korzysta z tego jako pretekstu do przeforsowania pomysłu, który wcześniej nie zostałby przyjęty z takim zrozumieniem jak obecnie.

 

Gdy dojdzie do powstania armii europejskiej Polska utraci ostatecznie resztki suwerenności. Nasz kraj stanie się tylko politycznym bytem formalnym, który będzie miał mniejsze możliwości stanowienia w sprawach ludzi zamieszkujących poddane jego jurysdykcji terytorium niż poszczególne stany wchodzące w skład USA.

 

Powstanie armii UE spowoduje, że siłowe rozwiązania będą mogły być wykorzystywane nie tylko względem zagrożeń zewnętrznych, ale również wewnętrznych, na przykład do tłumienia zamieszek. Tak się przypadkiem składa, że polskie państwo jeszcze w zeszłym roku przyjęło odpowiednie prawo zezwalające na operowanie obcego wojska i służb na terytorium Rzeczpospolitej. Czy było to przygotowane z konkretnego powodu? Czas pokaże.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pantałyk

Czy tylko ja mam skojarzenie

Czy tylko ja mam skojarzenie z "Władcą Pierścieni"? Sauron za Oceanem rzekł: "Zbuduj mie armię godną US-doru." I już pojawia się grzeczny i błyskotliwy europejski Saruman, gotowy i chętny do działania.
Tak...armia powstanie. To tylko kwestia czasu. A gdy to się stanie, cały zachód Europy stanie się jednym wielkim obozem koncentracyjnym. Tym samym dołączy w tym do aspiracji i poziomu US-doru.

Portret użytkownika Zaciekawiony

Można temnu jakoś zaradzić,

Można temnu jakoś zaradzić, tylko trzeba by pokazać ludziom, kto tak naprawdę jest ich wrogiem. Bo przecież, wróg ten, nie miałby szans, bo jest to garstka ludzi. To wszyscy ci rządzący, którzy musżą teraz wywołać wojne, bo inaczej gospodarka się rozsypie, a wiadomo po wojnie nastąpi rozkwit miejs pracy na budowach i wgl.
Tylko czy ludzkość jest na to gotowa? Może i tak, ale problemem
jest to, że uniknięcie rozlewu krwi, byłoby możliwe tylko wtedy,
gdyby zjąć klapki z oczu WSZYSTKIM. Każdy czuję, że gdzieś jest wróg którego trzeba pokonać, jest on jednak tak zręczyny i ustawiony,
że wami rządzi:) Nie warto umierać za budynki i zieme, które
już mają pod sobą szcżątki tylu ludzi. Kto ich zabił?
Polaków nie zabił niemiecki żołnież, tylko system, który powoduję wojne. Osoby winne śmierci tych ludzi, to grupa kęcąca tym całym pier*****kiem, przed waszymi oczami, ale dlaczego [....] tego nei widzicie. Nie ważne jakiej jesteś narodowości, jesteś obywatelem planety, nie państwa. Jeśli uda się dotrzeć, do dużej liczby Polaków,
pokazać, że pieniądz to nasze kajdanki. Jak? Chcecie wiedzieć? Aktywujcie mi wreszcie konto, ile można czekać?

Portret użytkownika Zenek :)

Jeszcze 2 latka i jUdE będzie

Jeszcze 2 latka i jUdE będzie i WSTRZĄSNIĘTE i ZMIESZANE a potem się zacznie polowanie z wielką packą na wszystkich tych jakim prosemickie pierdy wywaliły uszami. Znaczy Starzy Bogowie wreście wrócą zrobić porządeki z robalami w kondomach na głowach. ;p

Portret użytkownika raqq

Oni nie będą mieli oporów aby

Oni nie będą mieli oporów aby strzelać do nas, gdy już zdecydujemy sie pogonić to pejsate beznapletkowe towarzystwo. Właśnie po to zrobili, że w naszej 100-tysiecznej armi tylko 20 tys. ma realną zdolność bojową. Nawet w stanie wojennym można było się często dogadać ze zwykłymi żołnierzami. 

Portret użytkownika Rocky

kolejny ruch na szachownicy

kolejny ruch na szachownicy orwella. panstwo policyjne wchodzi w kazdy aspekt naszego zycia, sanepid dba o "obowiazkowe" dawki trucizny od kolyski, potem szkola-centrum indokrynacji i milosci do flagi i rzadzacej elity, potem praca i okradanie z jedynej wartosci-czasu, jaki musimy spedzic pracujac za darmo (podatki, licencje, mandaty, pozwolenia....niekonczaca sie lista). potem wyimagowane dlugi z powietrza, zeby miec "swoje" 4 sciany i praca na 3 etaty, dzieci i... i od nowa, nastepne pokolenie. 
kazdy wierzy ze KIEDYS bedzie mial dobrze, jak tylko sie wyuczy, jak tylko zdobedzie to czy tamto, jak juz znajdzie ta prace, az tu nagle-pada na zawal albo wpier....la go rak. 
juz teraz mamy gowno do powiedzenia na temat swojego zycia, armia swiata bedzie potrzebna do ustawiania nielicznych niepokornych. tlumy pol-debili jakich w wojsku jest ponad miare bedzie gotowa strzelac bez pytania za pare zer na czeku, nowy telewizor albo samochod z gadajacym komputerem. juz teraz niejeden mlody chlopak jedzie na "misje pokojowa" zeby sobie dorobic. tylko mam pytanie-jaka to ku...wa misja pokojowa kiedy jedziesz pajacu tam z  pepesza? to tak jak "bron defensywna, wojna o pokoj, republika demokratyczna" i inne jezykowe banialuki dla ludzi ktorzy nie potrafia odroznic dupy od podpachy. 
cofnelismy sie wieki do tylu, cale stulecia, mamy telewizor w dloni a nie rozumiemy podstawowych praw rzadzacych naszym zyciem. wybieramy tych samych ludzi ktorzy od dekad nas okradaja na stolki, "komorowski moj prezydent" widzialem niedawno baner, [....] , przeciez rece opadaja!!!co jeszcze glupi narodzie potrzebujesz zeby sie obudzic?!?! kaganiec na pysk i dildo w dupie?!?!?! 
coraz bardziej podoba mi sie pozycja zmarlego komika, Georga Carlina- nie mam juz prawie w ogole emocjonalnej inwestycji w ten debilny kram, pier**** juz to wszystko z gory na dol i nawet sie uciesze jak jakis skosnooki kretyn z glupia fryzura, albo jakis ruski kmiot uwolni ta planete od gatunku ludzkiego, jestesmy obelga dla swietnego niegdys pomyslu zwanego czlowiek. 
 

Portret użytkownika Zenek :)

"Spełniają się proroctwa

"Spełniają się proroctwa duchownego Jonasza, archimandryty monastyru Świętego Wniebowzięcia w Odessie. Słynny starzec, który przed śmiercią przyciągał do klasztoru rzesze wiernych i pielgrzymów, przepowiedział, co stanie się z Ukrainą w najbliższych latach.

Jona powiedział m. in., że nie ma oddzielnej Rosji i Ukrainy, a jest tylko jedna Święta Rosja. Pop Michaił Wołyniec z ługanskiej eparchii głosi nauki o proroctwach Jony. Jego wersje potwierdzają duchowni i wierni, którzy słuchali niegdyś kazań świętej pamięci starca.

„Rok po mojej śmierci będzie wielki szok, będzie wojna. Będzie ona trwać przez dwa lata. Od 14 do 16. I wielka wojna się skończy”- powiedział Jonas. Przewidział, że pierwsza Wielkanoc po wielkim konflikcie będzie bardzo krwawa, a druga będzie wiązać się z wielkim głodem.
Archimandryta mówił również: „Dlaczego oni gonią za dolarem… Te dolary, to jak liście jesienią, które wiatr zwiewa w dół drogi. Wkrótce będą one tańsze niż papier”.

Duchowny zmarł 18 grudnia 2012 roku. Rok po jego śmierci, rozpoczęła się wojna o niepodległość na Ukrainie.
"

(https://adnovumteam.wordpress.com/2015/03/09/wojna-domowa-na-ukrainie-9-03-2015r-23-dzien-od-nowego-rozejmu/comment-page-3/#comment-38701)

Jest fajnie. W Polsce będzie podobnie ...... i krwawo i głodno .... i tylko szelest spierdalających na zachód gnoi, szmat, włazidpków, lichwiarzy i innych szmalcowników będzie zagłudszał dotkliwe piszczenie w kiszkach .... i zamiast liści wszedzie będą pogubione w panicznej ucieczce do Vatherlandu mycki....

Portret użytkownika skori

Proroctwa to jedynie

Proroctwa to jedynie skrzętnie realizowany plan wdrażany w życie pokolenie po pokoleniu.Albert Pike twierdził że wszystkie wojny to jedynie eksperymenty socjologiczne prowadzone na dużą skale. Eksperymenty te mają na celu przygotowanie do wprowadzenia nowego porządku.

Portret użytkownika Zenek :)

W takim razie będzie ci dane

W takim razie będzie ci dane wiele okazji byś się do niego modlił i o ratunek od hord zydowskich rezunów z Ukrainy jak i o przydrożny szczaw czy mirabelki by czyms zapchać żołądek bo żeby cieszyc się "czasami klimuszki" trzeba najpierw do nich dozyć a nie będzie to ani łatwe ani lekie.

Portret użytkownika lolo

1) O. Cz. Klimuszko nie

1) O. Cz. Klimuszko nie został "wyniesiony na ołtarze".
2) W KK modlimy się do Boga prosząc o wstawiennictwo błogosławionych i świętych czyli tych co "wyniesieni na ołtarze". Jeżeli ktoś twierdzi inaczej tzn. nie zna doktryny KK. Żaden z tych co wyniesieni, nie jest Bogiem ani bogiem. "Zaprawdę święty jesteś Boże, źródło wszelkiej świętości" - to jest modlitwa w trakcie Mszy Św.
 
Ps.
Modlić się o bezpieczeństwo to należy zanim nieszczęście przyjdzie, a co się stanie to się zobaczy. A skoro przywołujesz przepowiednie to i owszem są różne. Nie widzę powodu aby to co mówił o. Klimuszko pomijać.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika xxx yyy

"Gdy dojdzie do powstania

"Gdy dojdzie do powstania armii europejskiej Polska utraci ostatecznie resztki suwerenności. Nasz kraj stanie się tylko politycznym bytem formalnym, który będzie miał mniejsze możliwości stanowienia w sprawach ludzi zamieszkujących poddane jego jurysdykcji terytorium niż poszczególne stany wchodzące w skład USA."
 
wkoncu zlikwiduja to zlodziejstwo i nepotyzm...
 

Strony

Skomentuj