Najważniejszy generał Wojska Polskiego został zarażony koronawirusem!

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Jak informuje polskie Ministerstwo Obrony Narodowej, u najważniejszego polskiego generała, Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych generała Jarosława Miki potwierdzono obecność koronawirusa SARS-CoV-2. General najprawdopodobniej zaraził się na spotkaniu państw NATO w Weisbaden. 

 

Oznacza to, że w grupie ryzyka znajdują się obecnie wszyscy dowódcy wojsk europejskich państw NATO! Zgodnie z procedurami obecni na tej naradzie bratnich armii powinni zostać poddani kwarantannie. W sytuacji kiedy wiele europejskich rządów liczy na pomoc armii w okiełznaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa, brzmi to jak spełnienie najmroczniejszego koszmaru. 

 

Nie wiadomo, czy któryś z wojskowych zarażał, ale oczywiście z racji tego jak wygląda sytuacja epidemiologiczna w Europie, najbardziej podejrzany jest głównodowodzący armii włoskiej. W tej chwili trudno powiedzieć kto jeszcze mógł zostać zarażony na spotkaniu w Wiesbaden i czy to na pewno tam złapał wirusa generał Jarosław Mika. 

 

Najpierw musimy się jednak martwić o innych oficerów z dowództwa Wojska Polskiego, którzy przez fakt zarażenia się ich szefa koronawirusem SARS-CoV-2, muszą być obecnie poddani kwarantannie i mogą zachorować na Covid-19. Niewątpliwie jest to groźna sytuacja i może to spowodować nawet chwilowy paraliż decyzyjny w polskiej armii.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ąę

Całe szczęście ,że mamy

Całe szczęście ,że mamy bardzo dużo generałów zapasowych.Gdyby ustawić ich -jeden na drugim- powstała by wieża wyższa niż PKiN i trochę mniejsza od Empire State Building a awaryjnie można awansować pułkowników.

Portret użytkownika lukdrap

Zastanawiam się tylko czy ma

Zastanawiam się tylko czy ma coś wspólnego z całym zamieszaniem utylizacja w zeszłym roku masek przeciwgazowych, pochłaniaczy, kombinezonów op1 itp. z magazynów wojskowych, placówek państwowych, poczty-polskiej itd.

Portret użytkownika inzynier magister

Kanclerz Niemiec Angela

Kanclerz Niemiec Angela Merkel na poświęconej epidemii konferencji prasowej w Berlinie powiedziała, że "większość ludzi zakazi się koronawirusem". Doprecyzowała, że będzie to aż... 70 proc. populacji. Dlatego też, dodała, "naszym celem jest spowolnienie jego rozprzestrzeniania się".

Prawdopodobnie nawet 70 proc. populacji zakazi się koronawirusem, który rozprzestrzenia się na świecie

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Do 2024 będzie po zawodach.

Do 2024 będzie po zawodach. To już się zaczęło. Daj sobie spokój z Eterem. Ostrzegałem na tej stronie już nie raz. On wszędzie widzi liczbę 666 i 676. To jest propaganda medialna. To jest ich agent. Widzisz co się dzieje a on ci mówi, że to jeszcze nie teraz.

 

Zaufaj tym co widzą liczbę 44, 777 i drzewo życia. Wielu jest takich. 

https://youtu.be/nwnh1d9i5s4

Jestem pewien, że przyjdzie przywódca, ktory nas wyzwoli i nie bedzie to Jared Kushner i armia upadłych. 

Spójrz na ten teledysk. Jest rzut kamery na drzewo sięgające nieba i rejestracja na aucie 44. Spokojnje nie ma co panikować. 

https://youtu.be/Y-nsrUoShQQ

Nie bez przyczyny my w niego wierzymy i mamy wizje z tym drzewem. 

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj