Najważniejsze budowle na świecie staną się dzisiaj biało-czerwone

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Święto setnej rocznicy odzyskania niepodległości jest wyjątkowe także dlatego, że obchodzone jest na całym świecie. W ramach zorganizowanej z tego powodu akcji, na kolor biało-czerwony, podświetlone zostały znane budynki na całym świecie.

 

Dzisiaj w wielu krajach jest obchodzona 100 rocznica zakończenia I wojny światowej. Nie przeszkadza to jednak w celebrowaniu jednego ze skutków tego wydarzenia, czyli niepodległości Polski. Z tego powodu na całym świecie znane budynki rozświetlono w naszych barwach narodowych.

 

Biało-czerwona stała się wieża Eiffla w Paryżu.

Najwyższy budynek świata Burj Khalifa w Dubaju również przybrał nasze kolory. 

Podobnie wyglądał słynny wodospad Niagara. 

Biało-czerwone barwy widać było nawet w Kuwejcie, 

Odpowiednie podświetlenie uzyskały nawet egipskie piramidy. 

To bardzo miłe gesty pokazujące gdzie polskość ie jest uważana za rasizm tak jak uważają miejscowi polskojęzyczni politycy.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika anonim

zamiast docenić i zdać sobie

zamiast docenić i zdać sobie sprawę że nie wszyscy są tacy źli, to oczywiście lepiej wypisawać jakieś głupoty o nwo i "pustych gestach". Puści to jesteście wy którzy tak piszecie. Jeżeli w waszym świecie ekspedientka w sklepie życzy wam miłego dnia to też w głowach macie spiski że tak naprawdę chce was okraść? 

 

Pozdrawiam, xxx

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

nie gamoniu... Kiedy

nie gamoniu... Kiedy ekspedientka mówi mi w biedronce "miłego dnia", to jej współczuję, bo mówiąc to tysiąc razy dziennie śni się jej to poddańcze niewolnictwo właścicielowi Biedronki. Ja jej bardzo współczuję, że musi tak gadać, przy bolesnej menstruacji albo wrzodach na dwunastnicy...  Widzisz głupku co to są "teorie spiskowe"?? Smile

Portret użytkownika Kaszubito

Wieża Eiffla była

Wieża Eiffla była podswietlona tak na Euro 2016. Wczoraj w barwach biało-czerwonych w Paryża podswietlona była biblioteka Polksa, a nie wierza. Na dodatek to zdjęcie wierzy to jest symulacje, wieża bya dwa lata temu podswietlona do drugiego piętra na czerwonom czyli prawie w połowie. Wczoraj w Paryżu gościli Trump, Merkel, Putin i pare innych przywódców świata biorących udział w uroczytosciach 100 lecia zakończenia Pierwszej wojny światowej. Choć na pewno Francuzi się cieszą że Polacy przy okazji odzyskali niepodległosc, to mieli inne przemyślenia w głowie (na terenie Francji w czsie IWW w samej bietwie pod Somma zginęło ponad 1 mln ludzi). Pozdrawiam z Paryża

Portret użytkownika Medium

To przecież masońskie kolory

To przecież masońskie kolory dwóch opozycyjnych obozów władzy, a nie tylko flaga Polski!

Dwie liczby 11 w dacie 11.11. jak liczba dzwudziestu dwóch hierofantów podzielonych na dwa obozy po 11 osób (jedna grupa czerwona druga biała), jak zresztą liczba Arkan Wielkich tarota.

Liczby te znaleźć też można w pilce nożnej (dwie drużyny po 11 osób), a kolory we flagach Polski i Monako.

Strony

Skomentuj