Najnowsza technologia może doprowadzić do powstania nowego holokaustu

Kategorie: 

Płód 15 tygodniowy - źródło: bio.m2osw.com

Zespół naukowców z USA opracował metodę przepowiadania rozwoju kodu genetycznego płodu. Badanie będzie możliwe od 18 tygodnia i będzie polegało na pobraniu krwi matki oraz śliny ojca. Na bazie tych komponentów naukowcy są w stanie wykrywać ponad 3500 zaburzeń genetycznych. Uważa się, że technologia ta może zwiększyć ilość aborcji.

 

Do tej pory, jeśli prowadzono badania w kierunku zaburzeń genetycznych badano głównie czy ma dodatkowy chromosom. Badanie doprowadziło do masowego usuwania dzieci z zespołem Downa. Bardzo możliwe, że rozszerzenie zdolności detekcji spontanicznych mutacji prowadzących do konkretnych zmian genetycznych, doprowadzi do zwiększenia ilości aborcji.

 

Jest szansa, że technologia ta stanie się dosyć tania. Z jednej strony to zdobycz techniki, ale z drugie strony może to budzić poważne wątpliwości natury moralnej. Z pewnością takie możliwości detekcji wpłyna na redukcję populacji w społeczeństwach zezewalających na aborcję w wyniku wad płodu.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ola

To co wiemy jest kropla,

To co wiemy jest kropla, czego nie wiemy jest oceanem. Jestesmy jak pasazerowie samolotu, ktorzy od wielu generacji podrozuja we wszechswiecie i juz dawno nie wiedza skad wystartowali i gdzie zladuja. Czesci z nas  jest to obojetne. Tym ktorym nie jest to obojetne dano informacje, ale w ten sposob, ze zamiast dac nam odpowiedzi na te pytania tylko nas sklocaja. Wiec walczymy ze soba kto ma racje. Argumenty innych, ktore nie pasuja do naszej teorii bezmyslnie odrzucamy zeby tylko zaspokoic nasze ego. Jestesmy tylko produktem przypadku, wybuchu, zwierzeciem na dwoch nogach? Byli nasi przodkowie tylko prymitywnymi, glupimi osobnikami? Jak mozemy znalesc odpowiedz na te pytania, kiedy juz od dziecinstwa mowi sie nam, ze nie potrzebujemy myslec. Wszystko juz jest zorganizowane i nie potrzebujemy sobie glowy zaprzatac samodzielnym  mysleniem tylko mamy uczyc sie swiatopogladu i postepowania od innych ludzi. Dlaczego wykorzystujemy mozliwosci naszego mozgu tylko w ok. 15% ? Dlaczego w tak doskonalym tworze jak ludzkie DNA znajduja sie fragmenty kodu genetycznego, ktore do niczego nie pasuja?  Jestesmy na etapie ewolucji czy dewolucji? Wg nauki jestesmy potomkami malp, a obserwujac kierunek w jakim idziemy to zamieniamy sie w bioroboty. Ktos dal sobie prawo decydowania kto ma prawo zyc , a kto nie? Kto jest normalny a kto nie? Kto jest zdrowy a kto nie?http://www.youtube.com/watch?v=FqDEmyuSb7g&feature=player_embedded

Portret użytkownika jesion

 "Jestesmy na etapie ewolucji

 "Jestesmy na etapie ewolucji czy dewolucji?" Jesli naprawdę szukasz tych odpowiedzi... idź do lasu,szukaj miejsc gdzie jeszcze nie wytłumiono "energii" .  "Kto jest normalny a kto nie? Kto jest zdrowy a kto nie?" -normalność to najbardziej dziwaczne i zarazem socjotechnicznie najlepsze do wykorzystania w manipulacji słowo - bo kto jest normalny ? Ten co co wielbi "simsa" ? czy ten co zostawił rodzinę,pracę i tak zw.obowiązki by uciec np.w Bieszczady ? Ten co wącha kwiatki i brodzi boso w metrowej trawie czy ten co w każdą sobotę napierdala kosiarką -płosząc ptaki (o zabijaniu ślimaków i innych form ycia naszych "Braci mniejszych nie wspomnę... ) 

Największym wynalazkiem ludzkości jest nóż na drugim biegunie stawiam koło. 

Portret użytkownika Ola

  Film ten potwierdza to co

 Film ten potwierdza to co myslalam a mianowicie ze ostatecznym celem  naszej cywilizacji jest pozbawienie ludzi tzw. wolnej woli. Wtedy nie trzeba wkladac juz  wysilku w  manipulacje, ktora co prawda jest coraz latwiejsza ale mimo wszystko wymaga wysilku.Film Matrix cieszyl sie ogromnym powodzeniem na calym swiecie, ale przede wszystkim z powodu atrakcyjnych efektow specjalnych. Producenci powiedzieli, ze ludzkosc zrozumie przeslanie tego filmu za 20lat- niestety mieli racje. 

Największym wynalazkiem ludzkości jest nóż na drugim biegunie stawiam koło. 

Portret użytkownika Sfrustrowana małpa

Światowa Organizacja Zdrowia

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zadecydowała arbitralnie, żeby nie usuwać rtęci ze szczepionek, mimo że jest to jedna z najbardziej toksycznych znanych substacji, odpowiedzialna za trwałe okaleczenie (lub zabicie) milionów dzieci na świecie.Chodzi naturalnie o zachowanie wielomiliardowych zysków karteli farmaceutycznych, co WHO przedstawia jako „zabezpieczenie szerokiej dostępności szczepionek” dla ludzkości.W tej sytuacji cała odpowiedzialność za ochronę dzieci przed poszczepiennym kalectwem spada na rodziców. Nie można dziś ufać żadnej organizacji „zdrowia”, bo one nie reprezentują interesów obywateli, tylko interesy wielkiego biznesu i swoje własne, a te interesy są sprzeczne. Dlatego samokształcenie medyczne rodziców oraz wymiana doświadczeń z innymi rodzicami są dziś niezbędnym warunkiem zachowania zdrowia dzieci.Na całym świecie (także w krajach słabo rozwinętych) narastają dziś protesty przeciw toksycznym szczepieniom. Np. rząd Indii wycofał z użycia szczepionki HPV po tym, kiedy kilkanaście czy kilkadziesiąt dziewcząt zmarło wkrótce po tych szczepieniach. Na amerykańskich uczelniach studentki i studenci masowo wypisują się ze studiów, jeśli skorumpowana administracja próbuje ich przymuszać do szczepień HPV. Uderzając władze uczelni po kieszeni, studenci uczą je respektowania praw człowieka.W tabelkach zamieszczony jest opis powikłań zarejestrowanych w USA u dziewcząt i młodych kobiet w bazie VAERS po szczepieniach HPV do kwietnia 2012 (to tylko 1 do 10% wszystkich prawdopodobnych).(Wyjaśnienie: Female – kobieta, Male – mężczyzna, Unknown – nieznane, months-miesięcy, years-lat)Jak widac z tych liczb, szczepionki HPV są skutecznym środkiem zabijania i okaleczania dziewcząt.Prof. Maria Dorota Majewska (nadesłane e-mailem)

Portret użytkownika kamilo

Szanowny Autorze tego tytułu.

Szanowny Autorze tego tytułu. Staraj się rozumieć słowa których używasz...Holocaust („całopalenie”, spolszczenie: Holokaust) – pierwotnie termin religijny oznaczający ofiarę całopalną (w tym znaczeniu może być stosowane również dziś), obecnie najpowszechniejszym znaczeniem tego słowa są prześladowania i zagłada prawie 6 milionów Żydów[1

Strony

Skomentuj