Najgłośniejsze rozstanie roku! Bill Gates rozwodzi się z żoną Melindą!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jedna z najsłynniejszych par świata, do tej pory uchodząca za przykładne małżeństwo, postanowiła zakończyć swój związek. Motywy są niejasne, ponieważ państwo Gatesowie poprosili o uszanowanie prywatności.

Jak zakomunikowali w oficjalnym oświadczeniu:

„Po głębokim namyśle oraz pracy nad naszym związkiem, zadecydowaliśmy zakończyć nasze małżeństwo.”

Oznajmili: „nie wierzymy już, że możemy nadal wspólnie wzrastać jako para, w kolejnych etapach naszego życia.”

Gatesowie byli małżeństwem 27 lat, mają trójkę dzieci i wspólnie kierują największą prywatną fundacją charytatywną na świecie.

Zapowiedzieli, że choć ich drogi się rozchodzą, to nadal będą współpracować w ramach tejże fundacji.

Bill Gates w corocznych zestawieniach najbogatszych ludzi świata „Forbesa”, zajmował pierwsze miejsce prawie 20 razy. W ostatnich latach został wyprzedzony przez Jeffa Bezosa, Bernarda Arnaulta i Elona Muska. Obecnie jego majątek jest szacowany na 120-130 miliardów dolarów.

Nie wiadomo jak zostanie podzielona fortuna. Jeśli Melinda „zgarnie” połowę, to Bill już na trwałe pożegna się z czołówką rankingu krezusów.

Od momentu wybuchu pandemii, Bill Gates jest kojarzony z licznymi teoriami spiskowymi, dotyczącymi szczepionek na COVID-19, czipowania i kwestii nowego ładu po pandemii.

Sąd w Peru uznał nawet, że obok Rockefellerów i George’a Sorosa, Gates jest jednym z głównych odpowiedzialnych za sytuację z koronawirusem.

Niektórzy łączą również współtwórcę Microsoftu z aferami pedofilskimi Jeffreya Epsteina. Niewykluczone, że (delikatnie rzecz ujmując) nienajlepszy PR wokół działań Billa Gatesa, mógł mieć wpływ na jego małżeństwo.

W swojej najnowszej książce snuje wizje na temat zagrożeń klimatycznych i szans na ocalenie planety. Czy po rozwodzie stanie się bohaterem jeszcze bardziej kontrowersyjnych przedsięwzięć?

https://twitter.com/melindagates/status/1389316399428866049

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Easy Rider

Nasuwa mi się analogia do

Nasuwa mi się analogia do "rozwodu" sobowtóra Putina (2013 lub 2014 r.), podczas gdy oryginał prawdopodobnie już nie żył. Ta sprawa jakoś nie jest poruszana w naszym kraju, ale w rosyjskim internecie jest tego multum, wystarczy wpisać w wyszkiwarce "dwojniki Putina". W rzeczy samej, aktualny "Putin" prezentuje widoczne różnice fizjonomiczne w stosunku do oryginału, ale najbardziej znamienną kwestią jest nieznajomość przez sobowtóra języka niemieckiego, podczas gdy oryginał przemawiał płynnie po niemiecku w Bundestagu.

Czyżby oryginał Wilusia również zszedł był z tego padołu?

Portret użytkownika keri

Facet melinda mógł dostać

Facet melinda mógł dostać alergii na gumowe przyrodzenie i klej starej baby bila. To jednak nie byłoby powodem rozwodu w czasie plandemii.

Bil jest frontmenem hucpy kowidowej i wie, że jeśli się ona sypnie, to polecą ci, którzy stoją na czele ściemy, aby ratować tych, którzy tymi ścierwami kierowali.

Bil rozwodzi się, aby jego majątek przeszedł oficjalnie na rodzinę i nie był skonfiskowany. On sam zostanie w świetle kamer zabity (jak pewien pajac z Gdańska), po czym ponownie zostanie kobietą. Społeczeństwa zostaną udobruchane, starucha będzie sobie dalej dogadzać forsą, a prawdziwi naczelnicy hucpy kowidowej przygotują popkorn na czwartą falę kowidową odszczepienną.

Portret użytkownika syriues

Moze tu chodzi,by mu

Moze tu chodzi,by mu współczuć. Przecież taki miliarder musi dostawac poklony ,bo mu sie nudzi.Bill zajmij sie zakopywaniem dziur po diamentach i oleju,to moze przydasz sie na ziemi ze swoimi miliardami.jak na razie żaden miliarder nie dowiodl,ze ta kasa mu jest przydatna na cele typu posprzatam po bogatych rockefwllerach lub innych takich by ziemia byla czysta. 

Nikt z nich nie dowiod niczego poza złośliwością, udawania dziecka,co za ludzie.w ogole nie powinni miec miliardow,a grosze,bo nie nalezy im sie zwyczajnie i psuje ich ta kasa.i kropka i wara od nas biednych.

Strony

Skomentuj