Najbogatszy Polak - Jan Kulczyk - zmarł po prostej operacji chirurgicznej

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Dzisiaj od rana gruchnęła wiadomość, że nagle zmarł największy polski oligarcha, który uczestniczył przy wszystkich największych prywatyzacjach przeprowadzanych w ciągu 25 lat naszej częściowej wolności. Jak sam opowiadał pierwszy milion dolarów otrzymał od ojca, który był związany ze służbami PRL. Potem rozmnożył ten majątek do około 5 mld dolarów. Dzisiaj w nocy dosięgła go śmierć.

 

Jan Kulczyk dzięki znakomitym relacjom z ludźmi władzy potrafił pomnożyć te pieniądze. Sprzyjało mu szczególne szczęście jak wtedy gdy cała polska Policja zaczęła jeździć Volkswagenami, które akurat zaczął sprzedawać w sieci dystrybucji. Potem były tylko coraz lepsze interesy z rządzącymi, z których zawsze Jan Kulczyk miał zarobek, albo przynajmniej sporą prowizję.

 

Pogłoski o tym, że te zarabiane na prywatyzacjach pieniądze dzielił on z kimś jeszcze, pojawiały się już od jakiegoś czasu. Ale nigdy nie było na to mocnych dowodów. Teraz jednak na odpalenie czeka cała sekwencja rozmów najbogatszego Polaka nagranych w restauracjach na mieście. To mogłaby być bomba i nawet zmiana prawa delegalizująca tak zwane "nielegalne" nagrania mogłaby nie pomóc. Opinia publiczna dowiedziałaby się z pewnością wielu ciekawych rzeczy o kulisach prywatyzowania majątku wypracowanego w PRL.

 

Na odpalenie czekają jeszcze rozmowy Kulczyka ze Sławomirem Nowakiem (b. minister transportu), Jackiem Krawcem (prezes PKN Orlen), Piotrem Wawrzynowiczem, oraz z Pawłem Grasiem (b. rzecznik b. premiera Donalda Tuska), z Janem Krzysztofem Bieleckim (szef doradców b. premiera Donalda Tuska), Radosławem Sikorskim (ówczesny szef MSZ), Pawełem Tamborskim (ówczesny wiceminister skarbu), Krzysztofem Kwiatkowskim (prezes NIK), borykającym się z CBA Andrzejem Biernatem (ówczesny minister sportu), a także z Aleksandrem Kwaśniewskim. Jest więc tego w kolejce bardzo dużo i nie wiadomo co naopowiadał Jan Kulczyk w trakcie tych spotkań. Wiadomo za to, że jego nagła śmierć spowoduje, że nie będzie już mógł składać żadnych zeznań i to może być na rękę wielu osobom.

 

Nagła śmierć kogoś ważnego i bogatego zwykle powoduje powstawanie wielu teorii spiskowych. Jedni będą zawsze wierzyć, że była to przypadkowa śmierć podczas zakładania stenta, a inni uznają, że to nie przypadek i komuś mogło zależeć na tym, aby Jan Kulczyk nie obudził się już po tym zabiegu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika znawca tematu

o NAIWNI... jAK MYSLICIE...

o NAIWNI... jAK MYSLICIE... cZY TAKI CZŁOWIEK JAK kULCZYK PODDAŁBY SIE ZABIEGOWI W PUBLICZNYM OŚRODKU ??
 Oczywistym wydaje się, że tak inteligentny gracz wie, że dotychczasowa klika, w której miał POparcie się sypie i nowa dobierze mu sie do dupy...
 Mnogośc oskarżen i procesów, nawet gdyby wszystkie wygrał, spędzałyby mu sen z powiek. Sądy ąa uciążliwe i pstepowania wyjasniające jeszcze bardziej..
 Zadaj sobie czytelniku pytanie: co zrobiłbyś na jego miejscu mając miliardy na koncie?
 Ja bym "umarł" i po operacji plastycznej odrodził się w jakimś miłym zakątku naszej pieknej planety.
 I tak się stało..
 Pogrzeb był piekny.... buhahhaaaa.. Tylko kogo pochowali?
 zalecam służbom ekshumację.... buhahhaaa...
 Oddam swoją głowę w zastaw..
 A jest niezwykle cenna...

Portret użytkownika PowerOnPL

Witam, ostatnio byl

Witam,
ostatnio byl opublikowany chyba ranking Forbsa i ogladnalem kilka wywiadow z tym czlowiekiem. Wypowiadal sie bardzo krytycznie w sprawie pomocy dla Grecji. Bardzo popieral inwestycje w Afryke. Miedzy innymi mowil ze takie wsparcie jak poszlo na Grecje moglo by bardzo pomoc Afryce. Moglo by wiele zmienic na swiecie.  Mial bardzo humanitarne spojrzenie na swiat, moze to nie przypadek. Przepraszam z bledy, ale browar robi swoje;)
Poczytajcie troche i obejrzyjcie jego ostatnie wypowiedzi, byc moze prosty zabieg stanie sie bardziej skomplikowany... W koncu to forum ocieka teoria spiskowa... A kto puka do drzwi.... a nie jest z nami, temu nie otworza...

Portret użytkownika PowerOnPL

Witam, ostatnio byl

Witam,
ostatnio byl opublikowany chyba ranking Forbsa i ogladnalem kilka wywiadow z tym czlowiekiem. Wypowiadal sie bardzo krytycznie w sprawie pomocy dla Grecji. Bardzo popieral inwestycje w Afryke. Miedzy innymi mowil ze takie wsparcie jak poszlo na Grecje moglo by bardzo pomoc Afryce. Moglo by wiele zmienic na swiecie.  Mial bardzo humanitarne spojrzenie na swiat, moze to nie przypadek. Przepraszam z bledy, ale browar robi swoje;)
Poczytajcie troche i obejrzyjcie jego ostatnie wypowiedzi, byc moze prosty zabieg stanie sie bardziej skomplikowany... W koncu to forum ocieka teoria spiskowa... A kto puka do drzwi.... a nie jest z nami, temu nie otworza...

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Za dużo taśm wypłynęło więc

Za dużo taśm wypłynęło więc SBecja musiała Kulczyka uciszyć żeby nie zaczął sypać. A ten frajer czuł się tak pewnie że myślał że za granicą jest bezpieczny. A Kulczyk to po prostu był zwyczajny prymitywny wypierdek mafijnego kapitalizmu III RP. Takich jak on stworzyły służby i trzymały ich od 25 lat na smyczy. A gość myślał że jak ma miliardy to jest kimś. Tacy jak on którzy zarobili pierwszy milion na wyprzedaży post PRLowskiej gospodarki nic nie znaczyli bo takiego złodzieja w każdej chwili może zastąpić 100 innych złodziei którzy będą wobec SBecji bardziej lojalni.

 

Portret użytkownika borek

co za tępy prymityw może

co za tępy prymityw może pisać o zmarłym takie słowa, niestety taki hejt jest dzisiaj tolerowany a każda  próba usunięcia takiego bezmózgiego i tępego opluwania człowieka który nie może się bronić jest traktowania jako zamach na wolność słowa . Tacy kretyni właśnie jak ty co mówią jakie represyjne jest państwo i jak cenzuruje twoje wypowiedzi pozwala ci na pisanie takich idiotyzmów - uważasz że jesteś anonimowy i przez to czujesz się bezpieczny ale jak byś miał odrobinę inteligencji to wiedziałbyś że bardzo łatwo sprawdzić kim jesteś i skąd piszesz . Z pewnością jesteś dumny z tego co napisałeś i czekasz na pochwały w myśl zasady im bardziej komuś dosram tym będę ważniejszy - co zrobić skoro w życiu jesteś zwykłym śmieciem którego każdy traktuje z góry to tu możesz poczuć się jak ktoś ważny którego głos coś znaczy . Wyprowadzę cię z błędu i tu jesteś nic nieznaczącym trollem a jedyny sposób w jaki możesz zwrócić uwagę na siebie to właśnie takie denne wpisy nie mające oparcia w  realu - nie trudź się i nie odpisuj więcej w dyskusję z takim imbecylem jak ty nie wejdę możesz jedynie liczyć na + lub - od innych tu piszących .Dodam że u Kulczyka pracowało sporo ludzi i chyba nikt z nich złego słowa nie może powiedzieć był człowiekiem dobrym, szczerym i potrafiącym myśleć, zasłużył się dla polski i wszystkie oskarżenia okazały się pomówieniami konkurencji gdyby nie on to wiele miejsc w Poznaniu były by do dziś szambem gdzie menele piją dykte i szczają po ścianach bo nikt inny nie chciał dać za te miejsca złamanego grosza a o inwestycji w te miejsca nawet nie pomyślał 

kontakt gg 2701808 , e-mail [email protected]

Portret użytkownika dd

Czy ktoś go widział martwego.

Czy ktoś go widział martwego. Czy może musiał zniknąć bo za dużo już się mówi o nagraniach. Jeżeli w najbliższych dniach (tzn tak koło wyborów) pojawią się taśmy z omawianym osobnikiem, to da to trochę do myślenia...

Portret użytkownika achiles

Nikt, nie widział, go

Nikt, nie widział, go martwego i najprawdopodobniej, nikt też go, nie zobaczy martwego, łącznie z jego najbliższą rodziną, zwłoki zostaną najprawdopodobniej skremowane, albo już to uczynione zostało. A co do TAŚM, przed samymi wyborami, to chodzą słuchy, że właśnie te miały być ostatnim gwoździem, do TRUMNY PLATFUSÓW, a tak, nie ma głównego ŚWIADKA I UCZESTNIKA tych rozmów, na tym świecie, to i nie ma sprawy, bo MARTWI, NIE MAJĄ JAK SIĘ BRONIĆ. I W TEN SPOSÓB, TA BOMBA TYKAJĄCA, POD PLATFORMĄ, ZOSTAŁ ROZBROJONA, tym bardziej, że nagrani NOTABLE PLATFUSÓW, zostali odwołani ze stanowisk RZĄDOWYCH, miesiąc temu. 

Portret użytkownika bogdan4957

Witam serdecznie. Też myślę

Witam serdecznie.
Też myślę podobnie.Myślę że ten szpital publiczny został celowo wybrany do podjęcia tych działań,po to,że to niby miejsce publiczne gdzie wszyscy wszystko wieszą i nic nie da się ukryć przed społeczeństwem.Uważam że nie ma nic bardziej mylnego,a wręcz odwrotnie.Poszczególne elementy tej układanki taśmowej zaczynają do siebie pasować.My możemy tylko snuć domysły i obserwować rozwijającą się sytuację.A POpaprańcy przeobrazili się w prawdziwą bojówkę pogardy,grabieży i rozboju na naszym państwie grabiąc co tylko wpadnie im w ręce ze społeczeństwem włącznie.
 Pozdrowienia
   dla achillesa
 i wszystkich oświeconych forumowiczów poszukujących prawdy.

asenizator

Strony

Skomentuj