Najbliższy przelot asteroidy w 2021 roku! Od Ziemi dzieliło ją 7 tysięcy kilometrów

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Nowo odkryta asteroida oznaczona jako 2021 SP przeleciała obok Ziemi w odległości około 7 700 km od jej powierzchni. Ten niezwykle blisko przelot, miał miejsce 17 września, 2021 roku. Obiekt, mijał wówczas naszą planetę z prędkością 14,37 km/s.

 

Jest to najbliższy przelot asteroidy w tym roku i najbliższy w historii obserwacji. Poprzednim najbliższym w 2021 roku był 2021 RS2 8 września. 2021 SP został dostrzeżony po raz pierwszy w obserwatorium Palomar Mountain w Kalifornii, w dniu swojego największego zbliżenia do Ziemi. Obiekt należy do grupy asteroid Apollo i ma szacunkową średnicę między 3,7 a 8,3 m.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Madzia

Czytałam o tym w baśnaich

Czytałam o tym w baśnaich Andersena. Nie ma przestrzeni, iluzję stworzyli dla ludzi nieprawych, cudzołożników i innych kłamców, krórzy idą do wiecznego nieugaszonego ognia - Piekła, zamiast wybrać wąską drogę do życia wiecznego z Bogiem. 

Portret użytkownika px2195

W Tanakh Piekło to SHEOL oraz

W Tanakh Piekło to SHEOL oraz trwa przez EON 'y... ale nie(koniecznie) przez HAOLAM. Przestrzeń – istnieje. Tyle że upakowana, jakby skompresowana – lista wersetów dana na Youtube. Według Samej Ewangelii, poza Ziemiokosmosem inwertowanym (NC) występują ciemności zewnętrzne, popularnie(j) zwane np. Asgard, Agharta. NIE jestem maniakiem Krzysztof Króla, zaznaczam. Dawno temu go słuchałem, ale konkordancja Strong'a jest wystarczająco zrozumiała żeby... się pozbyć nerwicy eklezjogennej i strachów związanych z (pół)sieroctwem ogólnym powstałym na gruncie masona Kopernika.

Portret użytkownika Madzia

Krzysztof Król oraz Robert

Krzysztof Król oraz Robert Brzoza którzy propagują że Nierządnica to Chazarska Finansjera kłamią lub nie znają Pisma ( To Bestia która przejęła władzę po 2 tysiącach lat Niedządnicy ( Kościół Katolicki)  Wszystko idzie zgodnie ze Słowami Boga nadchodzi znamie na prawą ręke lub na czoło. Znamie to bedzie cyfrowe 666. Reszta co piszesz to gogiel mogel. Słowa Jezusa do ludzi jest jasne i czytelne. PS. Każdy paragon to 666. Czytajcie Ewengelię i przyjście do Jezusa po Życie Wieczne. 

Portret użytkownika px2195

Najpierw wstęp, a potem

Najpierw wstęp, a potem rozwinięcie: Totalnie odwrócenie i niezrozumienie relacji pojęć. Znak bestii 2×333 może być aktywny tylko dla tego, który jest satanistą. Wiem że bez kłótni niczego nie udowodnię, chociaż mam rację. Bo Polacy dbają tylko o modę, co ludzie powiedzą, oraz dbają tylko o podział kto jest obcy a kto jest swój, jaki behawior jest na topie (GESARA), a jaki uchodzi za brak bon tonu i kindersztuby (kinder znaczy dziecko, Polacy są dziećmi w cieniu jungowskiej mrocznej mgły). I to ich nakręca na co dzień. Nie logiczne myślenie, nie dedukcja czy sylogistyka (są wyjątki). A co dopiero żeby stali się Żydami. Jednak tłumaczę dla waszej podświadomości, na świadomość nie liczę z zasady. Paragon, Windows, Hemi–Sync itp. nie zaszkodzi wcale tym, który nie są demonistami. Chcesz wmówić mi, że w ogóle wola ludzka nie istnieje? Że przypadkowa styczność ze złym może zaszkodzić dla wierzących gorąco??? Że mamy biernie poddać się w lęku „konieczności sytuacyjnej”? Choćby coś trującego wypili – nie zaszkodzi im. Literalnie z Ewangelii oraz dosłownie z Ewangelii. Nie potrzeba więc się nawet bać że trują w żywności, że glifosat Bustowskiego i tak dalej. MASHIYAH prosto powiedział. Nie chodzi o fizyczny znak ale o duchowy, który tylko „przygodnie” może się wiązać z fizycznym. Nie będę po każdym zdaniu dawał trzykropka. Nawet zapewne nie wiecie na czym polega prawidłowe się przeżegnanie. I jakie są ścisłe relacje Krzyża z Odkupieniem. Zazdrościcie mi, ponieważ ja i moja mama nawet również – wiemy o tym wszystkim. A wy nie. Znakiem Boga jest 333 – w każdej z 3 Osób Trójcy Są Dwie Pozostałe. Fraktal, tylko że bez nielogiki Donalda Walscha marki oznaczenia produktu/„wyrobu” „RzB” albo innej firmy jakiegoś Osho Goushinkanar czy jak mu tam (firmą osoby fizycznej jest jej imię i nazwisko) czy jak mu tam.

Portret użytkownika px2195

@Namaste Co do podpisu

@Namaste Co do podpisu twojego natomiast, to Bóg nie może być rozproszony. I nie może pozdrawiać innego allopsychicznie gdyż ponieważ Jest Wysoką Relacją a nie jedynie – sytuacją. Allopsychika różni się od transpersonalności i (tym bardziej od) mistyki intertranscendentalnej. To pierwsze jest z natury i mody – przemysłowe, a to drugie ma pewien margines uduchowienia. To trzecie z kolei jest pełnią. Nie można Boga poznawać bez nadrzędnego poznania założycielskiej hierarchi stwórczej. Czyli Ojca (AB) i Matki (IM) wszystkiego. YHVH VA SZEKEN – YAH. A wszystko to jest w YAHSHUA, któremu sprzeciwiać się będą, i sprzeciwiają (w języku hellenistycznym – w Jezusie – stworzyli sobie poprzez cabal oraz Konstantyna Wielkiego i następców – Joshke [por. TŚŻ @ YT.] / Jeżyka mówiąc wprost – może pastor Paweł Chojecki wyjątkiem bo silnie popiera Żydów, zarówno Mesjańskich jak i tak zwanych zwykłych – Chanukka Still Img. @ IPP TV). Znawcy wibracji są półsierotami albo całymi sierotami. Tylko Robert Monroe, ten od podróży i dalekich i najdalszych podróży, poznał raz z pewnością Boga Ojca, jedyny wyjątek jaki znam (że piszę znam nie implikuje jakobym wielbił takie podręczniki ale muszę aktualnie(j) poznać wroga aby znać taktykę więc z kompletnym „autyzmem” Aspergera mogę to czytać, po to aby to przewalczyć – rozeznać wroga: mianowicie poszczególnych fałszywych Słowian), choć Bob Monroe nazywał Go inaczej. NIE MACIE usprawiedliwienia że w Boga nie wierzycie, tworząc jakiegoś własnego wibracyjnego zaśniedziałego cielca z miedzi i mesjasza na glinianych niekoszernych nogach. Wiem, który Mesjasz Jest ECHAD a który to podróbki.

Portret użytkownika Namaste

 Bóg nie może być rozproszony

 Bóg nie może być rozproszony. I nie może pozdrawiać innego

Jeśli czegoś nie może, to znaczy, że nie jest  wszechmocny. A skoro tak, to czy zasługuje na miano Boga? Nie wiem, do jakiej religii należysz, być może do żadnej, ale szeroko pojęte chrześcijaństwo uznaje, że Bóg jest wszędzie. Jest więc we mnie i w Tobie i w każdym innym człowieku. Dlaczego więc nie mógłby pozdrowić sam siebie? Poza tym mój podpis to swobodne tłumaczenie mojego nicka- dosłownie znaczy on "Pokłon Tobie". 

Tylko Robert Monroe, ten od podróży i dalekich i najdalszych podróży, poznał raz z pewnością Boga Ojca

A to ciekawe, bo Monroe podróżował po świecie astralnym. Sugerujesz, że Bóg to tylko jakaś marna istota astralna?  

 

 

Bóg we mnie pozdrawia Boga w Tobie. 

Strony

Skomentuj