Najbardziej zaszczepiony kraj Europy, wprowadza godzinę policyjną

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Irlandia wprowadza nowe ograniczenia COVID-19, w tym godzinę policyjną, i nakaz zamknięcia pubów, klubów nocnych i restauracji o północy. Warto przypomnieć, że Irlandia, to niekwestionowany lider pod względem poziomu szczepień. Blisko 89,1% obywateli tego państwa, wliczając w to dzieci w wieku szkolnym, poddało się szczepieniom. Około 93% wszystkich dorosłych jest tam w pełni zaszczepionych.


Od najbliższego piątku, obostrzenia dotkną nawet osoby zaszczepione. Kontakt z osobami ze stwierdzonym COVID-19, będzie wiązał się z ograniczeniami w przemieszczaniu przez pięć dni, nawet wśród osób zaszczepionych. Tak zwane przepustki COVID'owe będą teraz potrzebne przy wizytach w kinie lub teatrze. Siłownie i salony fryzjerskie będą zwolnione z tego wymogu. Pomimo wysokiego wskaźnika zaszczepienia, według danych Światowej Organizacji Zdrowia Irlandia ma obecnie najwyższy wskaźnik zachorowalności w Europie Zachodniej i 12. miejsce na świecie.

Premier Irlandii Micheal Martin powiedział, że modelowanie pokazało, że obecna fala powinna osiągnąć szczyt pod koniec grudnia, i wezwał ludzi do otrzymania szczepionek przypominających „w odpowiednim czasie”. Narodowy Komitet Doradczy ds. Szczepień zalecił rozszerzenie programu na osoby w wieku 16-59 lat z chorobami podstawowymi oraz osoby w wieku od 50 do 59 lat. Szczepienia przypominające były dotąd podawane osobom w wieku powyżej 60 lat, pracownikom służby zdrowia oraz niektórym obywatelom z obniżoną odpornością.

Skoro nawet 93% wskaźnik zaszepialności nie pozwala "spłaszczyć krzywej", być może nadeszła pora aby pogodzić się z faktem, że szczepienia nie są tak skuteczne jak zdają się twierdzić firmy farmaceutyczne. Dla porównania, Szwecja, a więc jedno z niewielu państw Europy, które nie wprowadziło lockdownu, ma wskaźnik zaszczepienia rzędu 67%. Koronawirus jest tam obecnie na poziomie 800 przypadków tygodniowo, podczas gdy szczepiąca na potęgę Irlandia zgłasza 4300 przypadków tygodniowo. Patrząc na tak olbrzymie dysproporcje, trudno nie odnieść wrażenia, że zaszczepienie nie jest zmienną wpływającą na liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Ale było mówione półtora roku

Ale było mówione półtora roku temu .. że jak zabiorą ludziom prawa i dokręcą śrubę to już jej nie poluzują. I co mamy? Pomimo 90% wyszczepienia lockdown i coraz większy zamordyzm. Przepowiednie foliarzy sprawdzają się lepiej niż Nostradamusa. Teraz każdy Szczepan może się już przekonać że foliarze mówili prawdę .. ale wielu i tak nie otworzy oczu do samego końca, bo nie chce znać tej prawdy.

A prawda jest koszmarna. Nieraz padały tu analogie do serii filmów Alien, więc znalazłem ciekawy fragment:

https://www.youtube.com/watch?v=77yUVJnuRMI

I tak niedługo może być, Szczepany, że będziecie jak ten koleś w okularach z przerażeniem pytać: "co jest we mnie?!, co jest kurwa we mnie!!!???". I nikt nie ma odwagi mu tego wprost powiedzieć. W końcu spokojna odpowiedź Ripley: "nosisz w sobie potwora .. za kilka godzin rozerwie ci klatkę piersiową i umrzesz .. jakieś pytania?".

 

Portret użytkownika Polak Mały 2

Na tej stronie podawane są

Na tej stronie podawane są ponoć prawdziwe informacje. Wg. nich Bill G., Hilary C., Biil C, oraz wielu innych zostalo osoądzonych w procesach sądów wojskowych i zostało skazanych na śmierć - w powyższych przypadkach wyroki ponoć juz wykonano.

Sami poczytajcie.np. o Billu G.

https://realrawnews.com/2021/10/bill-gates-hanged-at-gimo-ahead-of-schedule/

Najciekawszy jest artykuł o tym jak muszą robić castingi na sobowtóry osób publicznych, których już fizycznie nie ma na tym świecie, a mimo tego w mediach wciąż żyją....

https://realrawnews.com/

Trzymajmy się dzielnie. Wg. danych od przyjaznych nam Kosmicznych Braci, ten cyrk na Ziemisie nie długo ma zakończyć.

Ponoć większość nadzorców rządów cieni już nie istnieje fizycznie, a wiec te rządy utraciły swoich mentorów i teraz same coraz szybciej ulegaja erozji... damy radę jako Ludzie, nie poddawajmy się!

Portret użytkownika tubylec

No fajnie by było .. ale to

No fajnie by było .. ale to wszystko jest "ponoć" .. z prostej przyczyny - nie było nas przy tym i nie wiemy czy te wyroki aby na pewno zostały wykonane. Żeby się za jakiś czas nie okazało że to były kolejne hollywodzkie produkcje z serii "zabili go i uciekł".

Portret użytkownika MadAM

A może szczepionka po prostu

A może szczepionka po prostu nie działa, a hajs się komuś zgadza na koncie I TYLE. Panika ludu kluczem do kontrolowania (również tego eksperymentalnego), gdzie znamię bestii będzie tylko dodatkową nadinterpretacją prostego planu utworzenia rządu światowego (no wiadomo, że z wojskiem, bo jak). Bawią się oni w najlepsze. Patrząc co się dzieje, to już mniej wszystkiego, a za jaka cenę! Ja tam fanty magazynuję i radzę i Tobie, czyś szczepan czy enrike, byś był przygotowany na ciężkie czasy <3

P.S. 

A karta płatnicza czy telefon - to nie czip - to nie znamiona systemu Wink

Strony

Skomentuj