Najazd uchodźców na Europę przybiera na sile - wielka wędrówka ludów czy zaplanowana inwazja?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mieszkańcy Europy są w szoku widząc co dzieje się z ich kontynentem. Nieprzerwana wzbierająca rzeka uchodźców zalewa Unię Europejską. Tak wielkiej migracji ludności świat nie widział od II wojny światowej.

 

Promowany w mediach przekaz zdaje się rysować obraz uchodźcy jako biednego uciekiniera z terenu objętego wojną. Pokazywane są drastyczne obrazki, które mają wzbudzić w nas współczucie. Wmawia się nam, że ta fala ludzi ucieka przed Państwem Islamskim i dlatego trzeba ich przyjąć. Okazuje się jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna.

 

Według badań przeprowadzonych w Niemczech, aż 58% uchodźców wcale nie ucieka przed wojną, tylko przemieszcza się na nowy kontynent ze względów finansowych. Chodzi o zasiłki i mieszkania, które na prawo i lewo rozdają im socjalistyczne rządy w Europie.

Premier Węgier, Wiktor Orban skrytykował obecną politykę imigracyjną UE. Jego kraj boleśnie doświadczył islamskiego potopu i nadal trwa tam wielki kryzys migracyjny skutkujący kumulowaniem się uchodźców na węgierskich dworcach kolejowych. Niektóre z nich są scenerią wydarzeń nie widzianych nad Dunajem od kilkudziesięciu lat.

 

Węgierski przywódca ostrzegł, że to co widzimy obecnie to przeniesienie Afryki do Europy i z Afryki nie uczyni to Europy, ale z Europy Afrykę jak najbardziej. Próbuje się nam wmówić, że obce nam kulturowo hordy muzułmanów, które nami gardzą, mogą w jakiś sposób wzbogacić kulturowo nasze społeczeństwo.

Orban na łamach niemieckiej prasy oskarżył unijną politykę imigracyjną i wezwał do ochrony granic przed tą współczesną wędrówką ludów. Obecna masa uchodźców zalewająca Europę to skutek stworzenia Państwa Islamskiego, czego dokonały zachodnie służby wspierające tak zwaną "syryjską opozycję". Pomogło też zniszczenie Iraku i pozostawienie tego kraju w stanie bez przywództwa.

 

Zastanawiające jest też to jak bardzo nakręciła się skala napływu uchodźców. Przecież na żadnym z frontów wojennych wywołanych przez USA i kraje UE, nie doszło ostatnio do szczególnej eskalacji, która uzasadniałaby tak wielkie migracje. Gdy jednak dziennikarze pytają uchodźców skąd pochodzą, coraz częściej słyszą, że są oni z Pakistanu, Nigerii, Ghany. Wygląda to tak jakby ktoś dał zielone światło i nagle wszyscy ruszyli do Europy.

Poza tym skoro są to rzekomo w większości prześladowani przez Państwo Islamskie chrześcijanie z Bliskiego Wschodu, co wmawiają media, to dlaczego gdy służby roznoszą jedzenie i napoje to wszyscy krzyczą "no halal", co oznacza brak koszerności i odmawiają spożycia czegokolwiek. Wykrzykują przy tym, że nie chcą iść do obozu tylko jechać do Niemiec.

 

Zastanawiające jest też to, że muzułmańscy uchodźcy nie uciekają do bogatych państw islamskich, nie szturmują ambasad USA, nie ciągnie ich do Chin, tylko wybierają niebezpieczną drogę do Unii Europejskiej, bo nawet nie do całej Europy? Przecież Arabia Saudyjska, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Bahrajn – to wyjątkowo zamożne państwa, w dodatku pod różnymi względami silnie związane z Syrią i Irakiem, skąd między innymi przybywają do Europy azylanci. Wydawałoby się więc, że są idealnymi kandydatami na przyszłe miejsca schronienia dla nich.

Dlaczego zatem tak się nie dzieje? Może dlatego, że w tych krajach nie ma socjalizmu i ich władze rozdają pieniądze wyłącznie swoim poddanym. Nie ma więc tam po co jechać, mimo, że kulturowo kraje te są bardzo zbliżone. Gdyby ludzie, którzy szturmują Europę chcieli po prostu uciec przed wojną, nie zadawaliby sobie tyle trudu i nie ryzykowaliby życiem swoim i swoich najbliższych byle tylko dotrzeć do UE.

 

Niestety Polska jako kraj podporządkowany Brukseli, jest zmuszona do przyjęcia uchodźców w ilości takiej do jakiej zostanie zobowiązana. Obecnie następuje stopniowe oswajanie społeczeństwa, że przyjedzie nie tylko 2200 uchodźców, ale być może 10 tysięcy, a w niektórych źródłach sugeruje się nawet 30 tysięcy uchodźców z rozdzielnika i to na początek.

 

To niesamowite jak szybko UE, jako spuścizna po III Rzeszy, doszła do takiego samego poziomu dehumanizacji jak w tamtych mrocznych czasach. Ponieważ uchodźcy skandują: Germany, Germany i No Camp, No Camp, można założyć, że już do nich dotarły informacje o planowanym rozlokowywaniu uchodźców według unijnego rozdzielnika. Wydarzenia z Węgier pokazują, że nie da się utrzymać tych ludzi w krajach tranzytowych, o ile nie umieści się ich w zamkniętych i strzeżonych przez wojsko obozach. Znowu zatem będziemy mieli niemieckie obozy koncentracyjne tylko tym razem uchodźców do ich kraju, ale znajdujące się na terenie Polski. Kto wie jak to się wszystko skończy i co ostatecznie planują decydenci z Berlina.

Dobrze dla nas, że Polska jest krajem biednym i z pewnością zdecydowana większość zmuszonych do przyjazdu do naszego kraju uchodźców będzie z tego faktu bardzo niezadowolona. Trudno im się zresztą dziwić, bo z Polski się raczej ucieka niż się w niej osiedla. Na dodatek są tutaj żenująco niskie zasiłki, bardzo opresyjne prawo i fiskalizm posunięty do granic absurdu. Za to w Niemczech każdemu z uchodźców przysługuje "kieszonkowe" kilkaset euro władze znajdują mieszkanie i opłacają je. No dosłownie Allah - w postaci pracujących Niemców im to wszystko po prostu zapewnia.

 

Socjalizm zawsze prowadzi do niebezpiecznych wynaturzeń, tym razem socjalizm przyczynia się do kolonizacji społeczeństw oferujących tak zwane państwo opiekuńcze. Ile jeszcze musi się stać, aby socjaliści przestali w końcu swym rozdawnictwem powodować tą pełzającą katastrofę dla całego kontynentu?

 

Niemcy wiedzą, że nie są w stanie przyjąć takiej masy ludzi i dlatego pojawia się temat przymusowych "polskich uchodźców". Berlin chce w ten sposób przynajmniej na jakiś czas rozdzielić kłopot. Uchodźcy jednak gardzą Europą Wschodnią. Wczoraj demonstracyjnie wyrzucali węgierską wodę w butelkach i oferowane im jedzenie. Ludzie ci zrobią wszystko, aby uciec do swoich upragnionych socjalnych rajów i nie pomoże im nawet zawieszenie funkcjonowania Strefy Schengen, co z pewnością nastąpi w najbliższym czasie. Może pomóc tylko likwidacja zasiłków. To rozwiązanie jest jednak nie do zaakceptowania dla przesiąkniętych socjalizmem mieszkańców Starego Kontynentu, a to oznacza naszą zagładę jako cywilizacji europejskiej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Unkas

Islam to ideologia a nie

Islam to ideologia a nie religia.To co wymyslil Hitler to wypociny przy sile koranu.To pierwszy totalitarny system zarzadzania krajem oraz do podbijania innych.Glowna zabawa i celem allaha bylo zdobywanie kobiet i plodzenia dzieci.Tak tez teraz robia jego nasladowcy.W ich krajach polowa mezczyzn nie ma kobiet bo czesc z nich ma po 4 zony.Wiec teraz przychodza do nas po kobiety.Oni robili to wszedzie zmieniajac genetycznie narody.Mozna zobaczyc jak wyglada syryjczyk chrzescijanin a islmista.

Portret użytkownika Izotop

Sami faceci w wieku

Sami faceci w wieku poborowym, gdzie tu uchodźcy potrzebujący pomocy? Zobaczcie sobie filmiki na yt jak biedni i potrzebujący Syryjscy "uchodźcy" wyrzucają żywność na tory albo rzucają butelkami z wodą w policjantów. 

Portret użytkownika Konfederacja Słowiańska

Zarówno państwa zachodnie,

Zarówno państwa zachodnie, jak i Rosja przez sto lat ściągały do siebie ludzi z krajów tzw. trzeciego świata, by kształcić ich na swój koszt i indoktrynować, a potem używać do walki w ich krajach pochodzenia o interesy państw zachodnich, bądź Rosji. Klasycznym przykładem jest wywołanie tzw. arabskiej wiosny w Libii, ale projekt eurazjatycki Putina, to też nic innego, jak kształtowanie zagranicznych elit islamskich przyjaznych Rosji na terenie Rosji. Zachód i Rosja rzucają przeciwko sobie od lat Słowian (na Ukrainie), muzułmanów (w Czeczenii, na Bliskim Wschodzie, w Afganistanie), Murzynów (w Afryce) i innych. Nic dziwnego, że wszyscy oni mają dość tego pastwienia się nad nimi i uciekają do Stanów Zjednoczonych, Rosji i Europy, gdzie wojny na razie nie ma.
I dlatego:
Papież Franciszek ma rację http://polski.blog.ru/218553091.html
 

Portret użytkownika Młody

Amerykańskie przepisy na

Amerykańskie przepisy na wschodnie potrawy
 
REWOLUCJA PO PERSKU
Składniki:
– strategicznie położony prastary kraj z wielkimi złożami nafty i gazu,
– 100 lat rosyjskich i angielskich interwencji,
– 5% zapłaty za eksploatowaną naftę,
– nacjonalizacja angielskich spółek naftowych przez demokratycznie wybrany rząd,
– blokada gospodarczą i oskarżenia o komunizm,
– „Operacja Ajax” Kermita Roosevelta wraz z zamachem stanu produkcji CIA i MI6,
– tyran szach z dodatkiem tortur Sawaku przyprawionych przez Mossad i CIA,
– narzucane odgórnie reformy społeczne i obyczajowe,
– zagęszczona korupcja.
Przygotowanie:
Wymieszaj, gotuj na wolnym ogniu przez 16 lat, pod koniec dodaj kryzys gospodarczy i ajatollaha, wyciągnij Szacha. Gdy potrawa wykipi, zalewaj przez 8 lat solidną porcją amerykańskich, angielskich i niemieckich gazów bojowych z irackiego dzbanka. Dodaj zestrzelenie samolotu pasażerskiego. Odstaw na kilka lat po czym posyp syjonistyczną paranoją, obłóż sankcjami i blokadą gospodarczą. Mieszaj powoli przez następne 20 lat potrząsając szabelką.
 
TALIBAN W SOSIE WŁASNYM
Składniki:
– zacofany kraj złożony z mozaiki plemion,
– wrogość do obcokrajowców,
– duża dawka komunizmu z narzucanymi odgórnie reformami społecznymi i obyczajowymi,
– parę zamachów stanu i przewrotów,
– 100 tysięcy wojsk ZSRR,
– 2 miliony uchodźców,
– jednooki wiejski mułła fanatyk i półanalfabeta,
– kilkunastu warlordów,
– plantacje i fabryki opium,
– kilkadziesiąt miliardów dolarów CIA i dawka amerykańskiego uzbrojenia,
– kilkaset saudyjskich madras przyprawionych wahabizmem,
– zagęszczona korupcja.
Przygotowanie:
Gotuj przez 10 lat energicznie mieszając i dodając pieniądze i uzbrojenie. Po odcedzeniu 100 tys. wojsk ZSRR odstaw na tylny palnik i zapomnij. Jeśli pojawi się Al-Kaida dodaj interwencję zbrojną, kropiąc energicznie bombami i rakietami z dronów.
 
AL KAIDA
Potrawa pochodząca z Egiptu, ale zdobyła popularność w wielu krajach regionu.
Składniki:
– 150 lat kolonializmu, wymieszanego z 50 latami neokolonializmu,
– syjonistyczna kolonizacja Palestyny z masakrami i czystkami etnicznymi,
– „incydent sueski”,
– parę przegranych wojen,
– dyktatorzy Sadat i Mubarak z izbami tortur i szubienicami,
– zagęszczona korupcja,
– paru powieszonych czy zamordowanych fundamentalistycznych ideologów islamskich w sosie męczeńskim,
– torturowany i więziony lekarz Al-Zawahiri,
– parę amerykańskich baz w Arabii Saudyjskiej,
– saudyjski miliarder z solidną porcją wahabizmu.
Przygotowanie:
Wymieszaj i marynuj przez kilka lat. Jeśli wykipi z garnka na całą kuchnię zacznij kropić intensywnie bombami i rakietami z dronów, nie przejmując się „szkodami ubocznymi”.
 
ISIL
Składniki:
– sztucznie posklejany z niekompatybilnych kawałków kraj w Mezopotamii z wielkimi złożami nafty, mogący zagrozić „największemu sojusznikowi”,
– krwawy dyktator z gazami bojowymi dla rewolucji po persku (patrz wyżej),
– dorozumiewana zgoda na zajęcie Kuwejtu,
– „Wojna w Zatoce” z tysiącami ofiar wojskowych i setkami cywilnych,
– parę pozbawionych realnej pomocy podpuszczeń do krwawo stłumionego buntu przeciw ww. dyktatorowi,
– 12 lat sankcji i blokady gospodarczej z pół milionem umarłych dzieci,
– 2 strefy zakazów lotów,
– wielka porcja ostrych kłamstw o broniach masowego rażenia,
– „Shock and Awe” z napaścią zbrojną i okupacją,
– sztandar „Misja zakończona”,
– Abu Ghraib, Faludża, Haditha, itp. mocno przyprawione Blackwaterem,
– milion zabitych cywili,
– 2 miliony uchodźców,
– zubożony uran i wady wrodzone noworodków,
– Al-Kaida z sadystą Al-Zarkawim,
– konflikt sekciarski pomiędzy szyitami i sunnitami,
– solidna porcja bojowników Talibanu,
– kilkanaście tysięcy wywalonych z pracy zawodowych oficerów irackiej armii,
– kilkadziesiąt tysięcy wywalonych z pracy urzędników i funkcjonariuszy partii Baas.
Przygotowanie:
Stopniowo dodawaj do kotła wszystkie powyższe składniki. Gdy się zagotuje dosypuj spore sumy pieniędzy i dostawy uzbrojenia mieszając na ostrym ogniu. Gdy zacznie kipieć, krop intensywnie bombami i rakietami z dronów, nie przejmując się „szkodami ubocznymi”. Jeśli wybiegnie z garnka na okolicę zwiększ kropienie bombami, trzymając kciuki, żeby sklęsło.
 
BIGOS PO IMIGRANCKU
Składniki:
– sztucznie posklejany z niekompatybilnych kawałków kraj w Palestynie, z domieszką rewolucji po persku, mogący zagrozić „największemu sojusznikowi”,
– świecki dyktator z rosyjsko-perskim przybraniem,
– Rewolucja wiosenna po arabsku,
– pieniądze i broń po saudyjsku, w sosie wahabickim, dodawana na ślepo do różnych składników,
– pieniądze i broń po turecku,
– konflikt sekciarski między alawitami, sunnitami i paroma innymi,
– zdobyczne uzbrojenie po iracku,
– spora doza islamofobicznej propagandy i straszenia,
– porcja wyalienowanych dżihadystów po europejsku,
– straszak terroryzmu.
Przygotowanie:
Wymieszaj po kolei składniki, aż, po dodaniu rewolucji wiosennej po arabsku, zacznie kipieć. Wtedy podkręcaj ostro ogień, żeby silnie wrzało, dodając składniki saudyjskie, czekając na rozpuszczenie świeckiego dyktatora. Gdy jednak na powierzchni pojawi się ISIL krop intensywnie bombami i rakietami z dronów, nie przejmując się „szkodami ubocznymi”. Po 5 latach powinien mocno kipieć przez brzegi kotła i pryskać. Zaserwuj Europie w podzięce za pomoc w gotowaniu.
 
http://wolnemedia.net/polityka/amerykanskie-przepisy-na-wschodnie-potrawy/

Portret użytkownika achiles

Już ruszyła kampania

Już ruszyła kampania proimigracyjna. Już nie jesteśmy częstowani widokami zbombardowanych miast i wiosek ale dostajemy bardziej wyszukane medialnie dania takie jak opowieści o podróżniczej gehennie na którą zrzuciła się cała rodzina dla swojego wybrańca,fotoreporterzy wyławiają z samczego tłumu nieliczne kobiety z dziećmi żeby wzbudzić w nas współczucie a ostatnio handlowano zwłokami dziecka abyśmy mieli poczucie winy za jego los!
Nie pisze się głośno o aktach przemocy ze strony imigrantów wobec rdzennej ludności,o pogardzie wobec podarków (wizerunek krzyża na paczkach żywnościowych w Serbii),o kompletnym braku kontroli nad wielotysięcznym tłumem który nie dość że nie posiada żadnej personalnej identyfikacji to (co gorsze) nie poddawany jest jakimkolwiek procedurom medycznym!
Jaki jest sens wojowania z ISIS skoro sama Europa otworzyła jego przedstawicielom swoje drzwi?
Nikt w europejskich mediach nie pisze o braku wsparcia i totalnej obojętności losem braci w wierze przez państwa Ligii Arabskiej której rządy mają problemy z wydawaniem bajecznych budżetów.
Teraz zaczynają się pojawiać na deser wiadomości o ludziach dobrej woli udostępniających swoje domy uchodźcom.
Więc jeśli za jakiś czas się byś się dowiedział, czego nikomu, nie życzę, że któraś z bliskich ci kobiet została brutalnie przez IMIGRANTA zgwałcona, jeśli ktoś z TWOICH BLISKICH, przez przypadek znajdzie się w miejscu, gdzie jakiś islamista postanowi się na rozkaz wysadzić i ktoś z twoich BLISKICH ŚMIERĆ PONIESIE, albo jakiś inny trwały uszczerbek na zdrowiu, TO PAMIĘTAJ POLAKU, ŻE ZAWDZIĘCZASZ TO TYLKO I WYŁĄCZNIE SWOJEJ BIERNOŚCI, ODNOŚNIE TEGO PROBLEMU, JAKI EUROPA DZIŚ ZAZNAJE, ORAZ WSZYSTKIM SPRZEDAJNYM szmatom, OGŁUPIAJĄCYCH CO DZIEŃ NA ZAMÓWIENIE SWYCH PANÓW, nieuświadomionych NASZYCH WSPÓŁOBYWATELI. I nie wmawiać mi proszę, że jestem jakimś tam rasistą, lub kimś takim, ja po prostu widzę i JAWNIE NAZYWAM RZECZY PO IMIENIU. TO SZATANY SĄ WINNI NIESZCZĘŚCIA TYCH NAPRAWDĘ BIEDNYCH LUDZI UCIEKAJĄCYCH, PRZED PIEKŁEM WOJENNYM, JAKI szatany w ich KRAJACH IM ZGOTOWAŁY i to szatany są odpowiedzialni, za pomoc, DLA TYCH LUDZI, których z reszto jest MNIEJ POŁOWĘ Z TYCH KTÓRZY OBECNIE SZTURMUJĄ EUROPĘ. Lecz my też nie jesteśmy niestety bez WINY, bo gdzie byli EUROPEJCZYCY, kiedy to wszystko rozpoczynano DEMOKRATYCZNIE BOMBARDUJĄC : IRAK, LIBIĘ, SYRIĘ I DONBAS NA UPADŁEJ KRAINIE??! Byli przed telewizorami, oglądając swoje ulubione DYRDYMAŁY I FAŁSZYWE WIADOMOŚCI PRZY KOLACJI, PO ROBOCIE, a powinni MASOWO DEMONSTROWAĆ O POKÓJ !!!. 

Portret użytkownika syriues

Nie zapominajcie,ze kazdy

Nie zapominajcie,ze kazdy Europejczyk tutaj tez przyszedl
To nie jest nasza wlasnosc
Jezeli chcemy pomoc sobie ,to nalezaloby jeszcze raz przeczytac nowy testamenyt i dziesiec przykazac lub jak kto woli 11
Uwazacie wszyscy,ze ziemia jest nasza wlasnoscia
A co z pieklem czy niebem?
Tez jest nasze?
Nie badzcie radykalni.Skad w was tyle nienawisci?

Strony

Skomentuj