Nagrano kolejny satelitarny „pociąg” Elona Muska

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Satelity kosmiczne Starlink od Elona Muska przeleciały nad Jakucją w zeszły weekend. Naocznym świadkom udało się uchwycić ten spektakl na wideo.

Jakuci ujrzeli na niebie długi łańcuch ruchomych świateł. Okazało się, że był to start rakiety Falcon 9, która weszła na orbitę z kolejną partią 46 minisatelitów. Rakieta została wystrzelona 13 sierpnia w sobotę. Satelity Starlink mają na celu zapewnienie mieszkańcom Ziemi dostępu do Internetu w dowolnym miejscu na świecie. Mieszkańcy Jakucji, którzy nie zdążyli obejrzeć pokazu kosmicznego, będą mogli zostać widzami 18 sierpnia o pierwszej w nocy. Czasami orbitalny „pociąg” można obserwować do 20 sierpnia.

 

Aby dowiedzieć się, kiedy satelity SpaceX Starlink będą latać nad twoim miastem, musisz wejść na stronę Findstarlink. Wpisz w nim swoją lokalizację. Serwis dostarczy listę dat i dokładnych godzin, kiedy satelity Elona Muska są najlepiej widoczne.

 

Przypomnijmy, że średnia prędkość pobierania Starlink to 104,97 Mbps, a średnia prędkość wysyłania danych do sieci to 12,04 Mbps.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Andrzyj Kalina

Taki huj, to jest fejk,

Taki huj, to jest fejk, specjalnie puszczony aby ludziska myślały że istnieje coś takiego jak bezkresny kosmos Smile wystarczy samoloty i inne efekty specjalne puścić , pelikan łyka wszystko Smile kupe kasiory jest na te fajerwerki wydawane Smile

 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika nalepka

Tak jaby cywilom nie

Tak jaby cywilom nie wystarczyłey te prędkości, które mamy obecnie. Mózg buduje sieć nie tyle co dla ludzi a dla nadludzi, którzy będą mieć wgląd w każdego zaszczepieńca Znamieniem Bestii.
#covidGlobalnyTestNaIQ 
#preparatWFazieEksperymentu 
 

Skomentuj