Nagły atak zimy w Hiszpanii i w Portugalii

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Portugalii w środę rano w pobliżu wschodniej granicy z Hiszpanią spadł obfity śnieg. Najbardziej nieprzejezdne drogi znajdują się w regionach Castelo Branco i Guarda.

Oczekuje się, że w środową noc temperatury w obu regionach spadną poniżej zera. Oprócz spodziewanych opadów śniegu meteorolodzy ostrzegają, że na drogach może pojawić się lód.

 

Ciężki śnieg spadł również w środę w kilku autonomicznych regionach Hiszpanii, w tym w Kastylii, Leonie, Asturii i Kantabrii, a także w Nawarrze i Katalonii. Temperatury w kilku hiszpańskich gminach spadły w środę rano poniżej 5 stopni Celsjusza.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika BG-OG

2-3 TAKIE ZIMY I DO TEGO 4-6

2-3 TAKIE ZIMY I DO TEGO 4-6 TYGODNI SIARCZYSTYCH MROZÓW ( -14, -22 stC) I LEWACKIM EKOTALIBOM I SZALEŃSTWU ZWIĄZANEMU Z CO2 ( 0,0486 % SKŁADU ATMOSFERY WRAZ Z 4 INNYMI GAZAMI ), MÓWIMY "DO WIDZENIA".
SZALEŃSTWO MUSI MIEĆ GRANICE . JEŻELI LUDZIE JUŻ ICH NIE POTRAFIĄ RACJONALNIE WYZNACZYĆ, TO WYZNACZY JE NATURA.

Portret użytkownika r.abin

To naturalne. Jesteśmy

To naturalne. Jesteśmy (globalnie) w dołku 8-letniego cyklu klimatycznego - o znacznie zwiększonej amplitudzie (w stosunku do poprzednich). Za 4 lata, należy spodziewać się - ekstremalnych upałów. Na dłuższą metę, klimat się będzie ocieplał aż do 2050-2060 roku - o 0,2-0,6 ºC. A potem (jak Bilderberg wymusi na Chinach), bodziemy się cieszyć - nadchodzącą Epoką Lodowcową.

Strony

Skomentuj