Nagła powódź w Australii - rekordowe opady w świętych miejscach Aborygenów

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Australijskie Terytoria Północne zostały dotknięte przez nagłą powódź o skali niewidzianej od wielu lat. Z nieba spadło nagle tak dużo wody, że według meteorologów coś takiego występuje najwyżej dwa razy w ciągu stulecia.

Ulewy wystąpiły podczas ostatniego Bożego Narodzenia. Jednym z miejsc szczególnie dotkniętych nagłą powodzią był znajdujący się w tej okolicy jeden z największych monolitów na świecie ,będący świętym miejscem Aborygenów, Uluru znany też jako Ayer's Rock.

 

Wody było tak dużo, że po gładkich ścianach wysokiej na kilkaset metrów góry spływały niewidziane tam od dziesięcioleci wodospady. Stworzyło to również liczne niebezpieczne sytuacje, bo w trakcie opadów na monolicie znajdowało się kilka grup wspinaczkowych.

 

Los sześciu turystów pozostawał nieznany przez ponad 24 godziny, ale ostatecznie udało się na szczęście odnaleźć ich żywych więc bilans ulew pozostaje bez ofiar śmiertelnych.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Kamień czyli szczątki yahwe

Kamień czyli szczątki yahwe zestrzelone przez Ramę ok 3150 pne....  Wtedy też RAJ NIEODWOŁALNIE OPUŚCIŁ PLANETĘ bo dzięki temu zwyrodnialcowi, protoplaście innych zwyrodnialców chamitami zwanych, czyli naczelnemu bożkowi odjudaistycznych, w tym kato-, herezji w tamtym roku orbita Ziemi uległa zmianie a kalendarz wydłużeniu o 5 diabelskich dni.... Diabelskich z jego powodu i żydów jakich ówcześni im ludzie zwali LUDOŻERCAMI.... co im w postaci "PIZZY" i "uszlachetniaczy" do macy pozostało do dziś zresztą...

Ale skoro kamień "został opłukany" to znaczy że ich kolejne mzimu walnęło nieodwołalnie w kalendarz. I kto im reich ver 4 pobuduje jak się ławka ich bożków skończyła i teraz zieje przeraźliwą pustką podobnie jak maryja (aryman) przeraźliwym trupim odorem i jaka też NIE JEST I NIGDY NIE BYŁA MATKĄ Chrystusa. Maria zresztą też nie ale jej przypisywano to w zastępstwie tej prawdziwej dlatego ten byt zwą też DZIECKIEM DWÓCH MATEK..... Te 3 żeńskie byty noszą 3 RÓZNE IMIONA w KAŻDEJ MITOLOGII/ RELIGII oprócz tej JEDYNIE KŁAMLIWEJ.... judeo-voodooistycznej.... bo ta złączyła je w jeden.... w swoich żmijowych wersetach.

No ale skoro ma ocaleć tylko 500 milionów pobożnych to znaczy iż pozostałe miliardy wierzą w.... NIEZBYT TO CO POZWOLI PRZEŻYĆ... paruzę.... czyli Chrystusa... bo jakby w niego wierzyli zapowiedziane by było iż ocaleje więcej niż 500 milionów. A nie jest. Acute

Więc WYTRWAŁOŚCI W WYZNAWANIU JEDYNIE SŁUSZNEJ "RELIGII".  Smile

Portret użytkownika EL

W Australii  byl Lucyfer  i

W Australii  byl Lucyfer  i tam gdzie on jest zawsze pada deszcz, lub snieg. Jest on zwany Panem 5 zywiolow,ale tak naprawe zywiolow jest wiecej. Prosze nie pisac glupot. Jest tylko 1 wielka macierz  tylko 1 wielka Bogini matka, nie jest ona ani czarna ani biala.Po prostu jest  i jest nieskonczonoscia , moze sie sama reinkarnowac w nowe cialo.Czasami Najwyzszy wysyla ja do zadan specjalnych.

 

Skomentuj