Nagła powódź na Sardynii, są ofiary

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Trzy osoby zginęły, a dwie kolejne zaginęły, ponieważ włoską wyspę Sardynię nawiedzają huragany przez dwa dni z rzędu. Ekstremalna pogoda spowodowała powodzie i osunięcia ziemi na kilku obszarach.

Ciężkie chwile przeżywali szczególnie mieszkańcy miasta Bitti, położonego w prowincji Nuoro na Sardynii. Porywisyte strumienie błota i wody pędząc przez wąskie uliczki miasta, niosły ze sobą wiele pływających śmieci i siały zniszczenie niczym fale tsunami.

 

Po powodzi ulice miasta zostały pokryte grubą warstwą błota, a uszkodzone samochody były porozrzucane po całym mieście. Burmistrz miasta Giuseppe Ciccolini nakazał ewakuację części miasta i ogłosił stan klęski żywiołowej.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Damian

Polecam autentyczne Orędzia

Polecam autentyczne Orędzia Boże ze strony cyprianpolakwiara.blogspot.com

Jest o niebocentryzmie, jest o znakach czasu i to wszystko autentyki. Było też o morderstwie Adolfa Kudlińskiego i o innych sprawach bieżących.

Skomentuj