Nadszedł pamiętny dzień, 21 grudnia 2012

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Wiele lat oczekiwań setki książek, miliardy stron internetowych i w końcu nadchodzi ten dzień. Już za kilka godzin napięcie sięgnie zenitu a 21 grudnia 2012, bez względu na to co sie stanie o ile cokolwiek, pozostanie na zawsze w pamięci ludzi jako coś wyjątkowego.

 

Atmosfera nieznanego a także całe spektrum możliwości, co do rozwoju wypadków powodują, że ludzie zaczynają się dziwnie zachowywać. Wiele osób ruszyło do sklepów, aby zaopatrzyć się w dobre trunki, niektórzy kupują wodę pitną, konserwy i produkty długoterminowe. Nawet gardzącym zwykle fantastyką Polakom udzieliła się atmosfera tajemniczości a sinkhole w Ostrowcu Świętokrzyskim spowodował, że wielu uznało, że to się już zaczęło.

 

Zostało jeszcze kilka godzin i zacznie się ten dzień, na który czekało tak wiele osób. Osoby wierzące, że tegoroczne przesilenie zimowe będzie szczególne oczekują, że 21 grudnia 2012 nie tyle coś skończy, co coś rozpocznie. Większość pozytywnych przekazów na ten temat zakładało jakiś przełom duchowy i kto wie, czy on nie następuje a sama data 21 grudnia 2012 była zaimplantowanym kulturowo wyzwalaczem, który spowoduje, że do świadomości ludzi dojdzie, że nic już nie jest takie same.

 

Nie wiadomo dokładnie, pod jaką szerokością geograficzną miałby się zacząć ten rzekomy koniec świata, więc uznajmy, że najbardziej prawdopodobne jest, że jeśli do czegoś dojdzie to dokładnie o 12: 12 tak jak przewiduje się nastanie kalendarzowej zimy. Nawet jednak, gdy ta godzina minie wiele osób będzie oczekiwało, że jednak coś się stanie a potem każda rzecz będzie roztrząsana i nagłaśniana do granic przesady i większość z nich będzie się kończyła krótkim, zaczęło się.

 

Tak właśnie można wyobrazić sobie histerię, jaka czeka nas w najbliższych godzinach. Wiele osób nawet nie zauważy, że miał być jakiś koniec świata, ale ogromna część świata przeżyje wstrząs. W chinach aresztowano ponad 1000 osób opowiadających publicznie o nadchodzącej apokalipsie. Wcześniej karali za opowiadanie o tym również Rosjanie.

 

Trudno się dziwić takiej surowości skoro to w tych wspomnianych krajach jest bardzo dużo osób zwanych prepersami. Takie szaleństwo może prowadzić do rozmaitych niebezpieczeństw, na przykład zbiorowych samobójstw, więc trudno się dziwić, że władze robią, co mogą. Wszystko to się jednak skończy i wkrótce nawet we francuskim Bugarach zapanuje spokój.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika gash

  Ten artykuł i wypowiedzi

 
Ten artykuł i wypowiedzi pod nim należy wydrukować, oprawić i rozdawać jako dowód ludzkiej naiwności i bezmyślności. Niestety pewnie przy kolejnej urojonej dacie nie zabraknie takich samych emocji i tak samo fanatycznie nastawionych wariatów, którzy gotowi są do wszystkiego aby tylko udowodnić wyższość i prawdziwość swojego zdania. Ludzi po prostu rajcuje to, że wierzą iż posiadają wiedzę tajemną. Przez to w swoim mniemaniu stają się lepsi. Pozdrowienia dla wszystkich "oświeconych". Przynajmniej macie niezłe zapasy jedzenia na święta Wink Pozdrawiam i miłego początku świata Smile

Portret użytkownika gość

Ten artykuł jest klasycznym

Ten artykuł jest klasycznym przykładem niezrozumienia niczego, a na pewno już najmniej kalendarza Majow.  Koniec jakiejś epoki nie jest końcem świata i nigdy nim nie był. Tak jak w tym artykule wypowiadają się tylko ludzie , którzy niczego nie sa w stanie zrozumieć ani tez nauczyć sie . To własnie dla nich nastapił koniec swiata , koniec ich świata i ich realiów.
To własnie strach przed tym powoduje tą szyderczą w tonie wypowiedź.
Po prostu epoka żelaza kończy się bezpowrotnie i nie dzieje się to jak za dotknieciem różdżki czarodziejskiej , pstryk i zrobione. To jest proces który trwa już od jakiegos czasu i będzie sięgał coraz dalej.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pamietny to on dopiero

Pamietny to on dopiero będzie... dla zmanipulowanych osiołków NIBIRU, galaktycznego równika, jak równiez jakiejś ekstrementnej gęstości, tudziesz kochających Plejadan...etc... etc...
 jednakże ... bądźcie czujni... Zło sie potknęło na własnym dołku...
Jeszcze wszystko sie może zdarzyć.
 Zimna Wojna XXI wieku dopiero sie zaczęła...
Obserwujcie Ziemię i niebo nad nią....

Portret użytkownika koniec_klamstwa_przyjdzie

Cześć Maximus, Mógłbys

Cześć Maximus,
Mógłbys powiedzieć jakie patenty masz zatwierdzone? Niedawno coś takiego pisałeś, że masz zatwierdzone jakieś patenty. Możesz ogólnie zarysowac swoje kompetencje w  dziedzinach systemowej nauki, którą krytykujesz? Zakładam, że ukończyłeś jakiś kierunek np. fizyka i Twoja inteligencja wykraczająca ponad uniwersytecką wiedzę spowodowała negację oficjalnie przyjetych teorii. Wypowidasz się autorytatywnie. Czy możesz podać źródła, z których jednoznacznie wynika, że wnetrze Ziemii jest zamieszkałe przez istoty wrogie tym na powierzchni? "Zimna Wojna XXI wieku dopiero sie zaczęła..." Te trzy kropki są bardzo epickie, ale czy możesz wskazac jakieś konkretne źródła, z których to stwierdzenie wynika?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

koniec_klamstwa_przyjdzie

koniec_klamstwa_przyjdzie wrote:

Cześć Maximus,
Mógłbys powiedzieć jakie patenty masz zatwierdzone? Niedawno coś takiego pisałeś, że masz zatwierdzone jakieś patenty. Możesz ogólnie zarysowac swoje kompetencje w  dziedzinach systemowej nauki, którą krytykujesz? Zakładam, że ukończyłeś jakiś kierunek np. fizyka i Twoja inteligencja wykraczająca ponad uniwersytecką wiedzę spowodowała negację oficjalnie przyjetych teorii. Wypowidasz się autorytatywnie. Czy możesz podać źródła, z których jednoznacznie wynika, że wnetrze Ziemii jest zamieszkałe przez istoty wrogie tym na powierzchni? "Zimna Wojna XXI wieku dopiero sie zaczęła..." Te trzy kropki są bardzo epickie, ale czy możesz wskazac jakieś konkretne źródła, z których to stwierdzenie wynika?

nr.165580/91; 88584/1977; opracowanie technologiczne systemu budownictwa z gipso i trocinobetonu monolitycznego. Patenty wdrożone, ze wzgledów finansowych nie zawsze dostatecznie.
Nie studiowałem fizyki. znam ja na pooziomie politechnicznym i to wystarczyło, by wysmiac Einsteina i ten slepy zułek nauki w jakim sie z tego powodu znajduje.
 Tesla był tym, który wzruszył żydowski sposób myślenia o Wszechświecie.
Sądzę, że moje IQ istotnie przekracza ponadprzeciętny umysł uniwersytecki (150-170 wg profesjonalnych badań), ale to ani moja zasługa, ani wina.
Obecnie wykorzystuję go w przyziemnych sprawach..
 Ziemia jest pusta w środku oraz wszyskie planety i gwiazdy.To pewne, chociaż poza poszlakowymi dowodami nie sposób tego na tym etapie nauki udowodnić. ( ostatnio inteligentny swiat "nauki" odkrył na gł. 130 km "wielką grotę"... dna nie zbadał.. ) moje równanie o grubościach czasz planetarnych i gwiezdnych gdzieś tu przedstawiłem... pokrywa się z odkryciem)
 źródłem mojej wiedzy jest mój umysł, tak że bez odpowiedniego transmitera nie sposób do niej dotrzeć... Panie "koniec kłamstwa" lat 39 brunet 181 cm
 Ziemia we wnętrzu jest zamieszkała. Jest to oczywiste, że na Ziemi nie rządzą ludzie.
Ich pojazdy ujete na średniowiecznych i starożytnych rycinach i freskach, świadczą o ich sposobie odżywiania sie... i jakiemu celowi im służymy.
 - pozdrawiam
"matką wiedzy jest wyobraźnia.. drogą osiągnięcia - intuicyjne myślenie...naczyniem- umysł... AMR

Portret użytkownika niezarejestrowany

Cześć Maximus,   Dziekuję za

Cześć Maximus,
 
Dziekuję za odpowiedź.
Ten nick k_k_n jakby co to nie odnosił się do Ciebie. Zdałem sobie sprawę, że tak mogło to być odebrane. Wpisałem taki po prostu bardziej w kontekście wczorajszej daty i ogólnego potoku sprzecznych informacji. Nick przyznam dość bezsensowny. Nie jestem też brunetem. Nigdy dotychczas nie wymienialiśmy żadnych postów.
Wydaje mi się, że ludzie tworzą sobie swego rodzaju mitologie. Generalnie straciłem zainteresowanie teoriami typu ufo, wnętrze Ziemii bo tego po prostu nie da się zweryfikować. Nawet jak są jakieś niby dowody to skąd wiadomo, że są autentyczne. Tzn chetnie coś na takie tematy przeczytam ale nie emocjonuję się i nie zagłebiam.
Wierzący krytykują ewolucję, niewierzący krytyjuą Biblię. Każdy sobie obiera jakąś tam perspektywę, której się trzyma. A prawda może być tylko jedna.
Pozdrawiam

Portret użytkownika brutal

cieszę się że nic sie nie

cieszę się że nic sie nie wydażyło tak tu pisano o tym końcu końców a to wszystko wielka lipa ,wyszło trochę tak jak z polityką w obecnym rządzie wszyscy mówili ale sami niewiedzieli o czym ,jedni tu podgrzewali atmosferę tak że bałem sie że może dojść do samozapłonu i ZmZ szlak trafi ale nie wszystko w normie strona świeci jak gwiazda betlejemska .Powiem tak jest tu kilka osób które podsówają ciekawe tematy, interesujące zagadnienia i dodają troche humoru dlatego tu wracam na tę stronę ,mam nadzieję że koniec świata mamy już z głowy i kilku nawiedzonych kaznodzieji przeniesie się gdzie indziej nauczać mądrości o kataklizmach skąd oni to biorą niemam pojęcia podejrzewam że jest to efekt nakręcania się ,ale nieważne teraz jest im głupio i się wyniosą . Mam pytanie czy ktoś wie co tam odkryli naukowcy odnośnie zderzacza hadronów ponoć dzisiaj kończą eksperyment i mają wyłączyć maszynę . pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś uraziłem .

Strony

Skomentuj