Nadeszła wiekopomna chwila - pojawiła się upragniona szczepionka na Covid !

Kategorie: 

Źródło: internet

Nie tak dawno świat medialny ogłosił, że chce na prezydenta Joe Bidena, tak ma być, bo tak chcą tego bogaci właściciele koncernów. Telewizja ma swoje plany, a te wypływają z tzw. "think tanków", czyli po polskiemu, w wolnym tłumaczeniu, z "ośrodków postępu i nowoczesności", a w dokładniejszym tłumaczeniu od "grup myślenia-myślicieli". Szanowni Rodacy, te ośrodki myślą dniem i nocą, jak sama nazwa wskazuje, chodzi im o to by urządzić nam świat tak jak tego chcą ich mocodawcy. Biorą za to ogromne pieniądze.

Sam tylko filantrop Soros przeznaczył na ten cel gigantyczną sumę 18 miliardów dolarów ! Coraz więcej uczciwych specjalistów od propagandy, ale i medyków, profesorów, naukowców i redaktorów z całego świata informuje nas o globalnej, i dużo wcześniej przygotowanej akcji, związanej z tzw. "pandemią Covid-19". Zresztą same organizacje Rokefelerów od dziesięcioleci informowały o globalnej koncepcji zarazy. W 2010 r. centrum naukowe Fundacji Rockefellerów opublikowało scenariusz obecnej pandemii, jaką wcześniej stworzono w ich biurach, a która właśnie wchodzi w nową fazę, czyli drugi tzw. "lockdown" - zamknięcie gospodarek i państw.

Analitycy wspomnianej Fundacji Rockefellerów jużw roku 2010 z zadziwiającą dokładnością przewidzieli wprowadzenie drakońskich kwarantan i zduszenie zarazy środkami policyjnymi w relatywnie krótkim czasie, nie tylko w Chinach. Wizja pandemii jest tylko jednym z fragmentów szerszej analizy owej fundacji, dotyczącej przyszłości świata. W ramach projektu „Lock Step” Rockefellerowie opisali następstwa masowej infekcji. Po tym powstanie świat globalnej kontroli państw nad gospodarką i społeczeństwem, który zahamuje innowacyjność i wywoła ostre protesty obywatelskie – czytamy.

No ale nie będziemy teraz państwu tu tego szalenie interesującego dokumentu przedstawiać, bo oto właśnie dziś, to jest 09 listopada 2020 roku pan Mateusz Morawiecki ogłosił, zapewne jeden z podpunktów jakie widnieją w dokumencie wspomnianej fundacji, że nadeszła wiekopomna chwila, jest nią globalna szczepionka, którą państwo polskie ma zamiar zakupić w liczbie około 20 milionów sztuk ! Na szczęście nie wszyscy w partii PiS podzielają zapędy pana premiera Morawieckiego, wykonującego polecenia..., no właśnie, kogo polecenia ? To pytanie pozostawiamy bez odpowiedzi...

Ewa Pawela: "Nowa Normalność" to inżynieria społeczna czyli kwarantanna intelektu i tresura ludzi

https://www.youtube.com/watch?v=8p4hxQgr_14

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Mati12

Ten pinokio ze zdjecia juz

Ten pinokio ze zdjecia juz chyba przygrzal ze strzykawy w zyle. Ten glupawy usmieszek... jeszcze to propaguje...ja dziekuje nie cpam i nue znosze cpunow strzykawkowych. Maryhy zabraniaja a sami w zyly ze strzykawek grzeja.

Portret użytkownika gash

Ponoć po wygranej Bidona

Ponoć po wygranej Bidona zaczęto Ziemie wyginać spowrotem w kulę (znów bedzie słychać dziwne dźwięki), a nadajniki 5g zaprzestały rozsiewania koronowirusa i spowrotem przłączono je na LGBT.

PS.

Nie byłem tutaj aktywny od 2012, ale widzę, że poziom absurdu tylko wzrósł. 

Portret użytkownika euklides

Poziom absurdu istotnie

Poziom absurdu istotnie wzrósł. Chorzy psychicznie paranoicy chodzą po chodnikach w maseczkach chirurgicznych i gumowych rękawiczkach chcąc uniknąć zwykłego przeziębienia. Za to nie przejumują się tym, że w razie jakichkolwiek realnych kłopotów ze zdrowiem nie zostanie im udzielona pomoc, bo opieka zdrowotna w tym wariatkowie nie funkcjonuje.

Rząd w celu zapobieżenia kryzysowi zarządził zatrzymanie gospodarki. Kto by pomyślał, że przeziębienie można leczyć biedą, bezrobociem, brakiem lekarstw i środków higienicznych. Może wzorem innych krajów zabronią także kupowania ubrań, żeby każdy chodził przez rok w jednych majtkach.

W tym czasie feministki prowadzone na smyczy przez wyrachowanych mężczyzn zakładają kagańce i "protestują" przy oklaskach policji, tylko same za dobrze nie wiedzą przeciw czemu. Błąkają się w tych kagańcach po całym mieście i utrudniają życie zwykłych, i tak już zmęczonych głupotą, ludzi.

Trzonek od łopaty aby został dopuszczony do obrotu w UE musi spełnić szereg wymogów, ale szczepionki nie tylko można, ale wręcz trzeba wstrzykiwać bez prawidłowo przeprowadzonych badań klinicznych. Nie obowiązuje tutaj ani Kon-sty-tu-cja ani Europejska Karta Praw Człowieka, ani Deklaracja Praw człowieka, ani nawet lewacka zasada "moje ciało, moja sprawa". Oczywiście ma to racjonalne uzasadnienie. Jak wiadomo zaszczepiony lewak nie wierzy w sktuczeczność szczepionki u siebie, dlatego uważa, że szczepionkę trzeba zaaplikować niedowiarkom, bo to niedowiarki są źródłem wszelakiego zła - powodem tego, że lewacki świat nie chce działać. Koronawirusem co prawda można się podobno zarazić od norki, nietoperza, świni, lamy, itd, więc jeszcze nie wiemy czy wszystkie te zwierzęta będą szczepione czy wybite. A może wystarczy im założyć maseczki i zakazać wychodzenia z domu po 21, kiedy wirus śpi?

To tyle jak chodzi o racjonalizm twojego światka, możesz tu wrócić za następne 8 lat, kiedy głupota zostanie do reszty obnażona, ale nie sądzę żbyś cokolwiek napisał....

Portret użytkownika inzynier magister

admin już o tym pisał,

admin już o tym pisał, pisowcy chyba zostali oszukani przez ich kierownictwo i działająna szkodępańśtwa i obywateli !!

Niestety, zaczyna się sprawdzać czarny scenariusz, o którym mówiłem Państwu już w maju. Bezsensowne restrykcje oraz zrujnowanie funkcjonowania służby zdrowia na wiosnę tego roku, owocuje dzisiaj wzrostem zgonów o 40 proc. – przekonuje dr Zbigniew Martyka, ordynator oddziału zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej.

„To jest przytłaczająca liczba. Dzisiaj umierają najsłabsze osoby, które wcześniej były pozbawione leczenia w szpitalach. W październiku odchylenie liczby zgonów wyniosło ponad 13 tysięcy!” – zauważa dr Martyka.

„W tym samym okresie liczba zgonów ze stwierdzonym zakażeniem SARS-COV2 (proszę nie mylić ze zgonami z powodu choroby COVID19) wyniosła 3,1 tysiąca osób. Te liczby pokazują dobitnie, że mamy do czynienia ze znacznym wzrostem śmiertelności z powodu przerwanych lub zaniechanych terapii onkologicznych, zawałów, udarów i powikłań innych, dotychczas normalnie leczonych chorób. Jak już wielokrotnie mówiłem, terapia okazała się gorsza, niż choroba” – przekonuje.

„To niestety jeszcze nie koniec” – ostrzega lekarz. „Aby uniknąć dalszego narastania ilości ofiar z powodu restrykcji i sparaliżowania ochrony zdrowia należy domagać się - wręcz żądać - zniesienia dławiących normalne funkcjonowanie państwa i służb medycznych - restrykcji i obostrzeń. Obostrzeń nie służących niczemu dobremu. Jak pokazują fakty - ilość zachorowań wzrasta pomimo ich  wprowadzenia (nic nie dały poza ewidentnymi szkodami zdrowotnymi i gospodarczymi)” – apeluje dr Zbigniew Martyka.

W podobnym tonie wypowiedział się dzisiaj także dr Paweł Basiukiewicz, kardiolog i internista. Jego zdaniem należy skończyć z masowym odsyłaniem ludzi na kwarantanny; wszelkie próby dalszego hamowania aktywności społecznej przyczynią się do większej ilości zgonów z powodu chorób, które potrafimy leczyć oraz pogłębiania paraliżu w służbie zdrowia.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj