Nadciąga totalitaryzm korporacyjny

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Czyli o tym, że kapitalizm to komunizm, tylko Pana poznaje się w innym punkcie na osi czasu. W komunizmie od początku wiesz kto jest twoim Panem a w Kapitalizmie swego Pana poznajesz na końcu. Masz pieniądze to żyjesz ponad prawem i możesz narzucać swoją wole innym. Mając odpowiednią ilość zasobów zmieniasz prawo pod swoje potrzeby. Wprowadzanie nowych wymogów, obostrzeń i podatków to działanie ma twoją korzyść, bo przez rok zamiast zarobić 100 mln zarobisz 90, ale jak już twoja konkurencja nie wytrzyma nowych ciężarów i zbankrutuje, będziesz zarabiał 150 mln i z nawiązką pokryjesz straty i zwiększysz udział w danym rynku.

 

Przekupujesz z czasem, czy wręcz kupujesz urzędników i całe państwa na swoje potrzeby. Czy Morawiecki poniósł odpowiedzialność za cokolwiek mimo wyroku sądu? W 2014 roku mówił aby stawiać na oszczędności a nie konsumpcję i życie na kredyt, a co dzisiaj robi? Celowo i z premedytacją prowadzi nasze Państwo do bankructwa ku uciesze największego komunisty w Polsce do niedawna szeregowego posła w przebraniu katolika i prawicowca.

 

Dzisiaj obserwujemy jak sponsorowane przez koncerny medyczne WHO w asyście skorumpowanych polityków zmieniła świat w chaos, a jedynym remedium na powrót do czasów z przed Plandemii jest ich szczepionka. Pod ich interesy na całym świecie zmieniono prawo tak, żeby odebrać nam wybór. Zastosowano tu w sposób genialny taktykę manipulacji i tworzenia naszych światopoglądów. Ludzie tak wierzą w genialną i zbawczą role szczepień, że każdy, absolutnie każdy kto choćby położy cień na ten światopogląd jest uważany za zwykłego debila antyszczepionkowca.

 

W sumie antyszczepionkowiec i debil to dla ogromnej rzeszy z Nas synonimy. Większość z nas nie ma bladego pojęcia ani jak ta szczepionka powstała, ani co zawiera, ani jak była testowana pod względem bezpieczeństwa czy skuteczności, ale wie, że szczepionka to zbawienie świata i ludzi, najwyższe z osiągnięć człowieka. Ponieważ takie zmienianie naszych światopoglądów jest przeprowadzone małymi kroczkami, bardzo mała część z nas jest je wstanie w ogóle wychwycić.

 

Popatrzmy na rolnictwo w Polsce. Młodym ludziom wpojono, że przejęcie gospodarstw po rodzicach to czysta głupota, wstyd i wieśniactwo. Zaczynamy mieć niby własne przekonania jak: wieśniak, burak, granatem od pługa oderwany, gówno chłopu nie zegarek itd. Po kolei pomaleńku z Polski pełnej opłacalnych upraw np. buraków cukrowych, hodowli krów, świń etc. przepisami „pomocowymi” gospodarkę rolniczą Polski przenosi się krok po kroczku za ocean. W jej miejsce wprowadza się wyjęte z pod naszego prawa obce wojsko, odbierając Polsce ponownie jej suwerenność. Wracając do tematu – jeśli coś się opłaca jak te nieszczęsne futerka, to kto inny zwierzaki będzie hodował, nie my Polacy lecz fermy bogatych ludzi, korpobogów. My jesteśmy od importowania i kupowania w Lidlu i Biedronce.

 

Zniszczono całkowicie wszystko co polskie, mamy jeszcze trochę branży mięsnej i kilka zakładów cukierniczych, ale ich czas już jest bliski bo jest już i podatek cukrowy i TVN – szczucie na polskie zakłady, że syf – padłe zwierzęta itd. Do tego świńska grypa, szalone krowy, pomór świń i tak oto zostanie nam kupić w Stonce parówkę Berlinkę. Wszyscy jesteśmy zastraszani, a aby nie zaryzykować naszego przebudzenia jako całości, wszystkich za dużo myślących – czyli płaskoziemców, foliarzy itd., poubierają w kaftany bezpieczeństwa i podadzą na siłę i bez ich zgody (zgodnie z ustalonym przez PO a wprowadzonym w życie przez PIS zbrodniczym zapisem ustawy polskiego sejmu) substancję która sprawi, że nie będziemy już korzystać z 10% a jedynie z 5% możliwości naszych mózgów z zmienimy się w ich posłuszne owieczki.

 

Mam jedynie nadzieję, że ten kto to wszystko wymyślił i za pomocą sług swych wprowadza w życie nie przewidział jednego niuansu. Otóż założenie jest zdaje się takie, że my się na to zgodzimy. My czyli policjanci, żołnierze, inspektorzy sanitarni[1], księża którzy nie służą w służbie szatana[2], lekarze i personel medyczny i być może jakieś jednostki z elit rządzących nie musimy koniecznie się zgodzić wziąć w tym udział. To my sami mamy się nawzajem skrzywdzić dzięki takiej czy innej idei wszczepionej nam w mózg.

 

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Korporacje NIC by nie

Korporacje NIC by nie zdziałały gdyby nie wszechobecna reklama - odmużdżający bełkot z ekranu - kup to ,tamto,owamto to samo w radiu ! A kto jest za to odpowiedzialny (?) ludzie ,dla których produkowanie bezmyślnego bełkotu jest źródłem zarobkowania - i to całkiem niezłego ! Tak więc ta część społeczeństwa działa na SZKODĘ całej reszty (!) zatem są oni SZKODNIKAMI i to agencje reklamowe-propagandowe powinny zostać zniszczone aby móc zacząć przywracać normalność. Wiele jest obecnie osób ,które uważają że "reklamy są poto by je oglądać" (!) co gorsza np. w USA część tkz."kibiców" stadionowych przychodzi na mecz JEDYNIE poto by pooglądać reklamy w przerwie między rozgrywkami - o zgrozo .. Nie wiele da się zrobić gdy trucizna zatruwa umysły ludzkie już od przedszkola , trzeba zatrzymać jej strumień.

Portret użytkownika Ractaros96

Wszystko się rozbija o

Wszystko się rozbija o edukację. Jakby ludzie byli świadomi, że sami napędzają swoimi pieniędzmi tą korporacyjną machinę to może by było inaczej. Zwłaszcza ostatnio się przyglądam komentarzom ludzi pod tym kątem i prawie nikt nie szuka winy w swoich nawykach zakupowych, ale piszą, że korporacje to zło. Korporacje są winne temu, że kapitalizm od kilku dekad przestaje spełniać swoje obietnice, bo w świecie przez nie opanowanym nie ma miejsca dla klasy średniej i małych przedsiębiorców, a to dwa najważniejsze sposoby na wyciąganie ludzi z biedy. Wracamy do średniowiecznego feudalizmu moi drodzy, a w filmach czy w grach komputerowych podejmuje się próby przewidzenia jak skończy świat zarządzany przez korporacje. Nie daj, żeby doprowadzono do powstania prywatnych armii korporacji, bo wtedy będziemy mieli piekło i jakiekolwiek reguły prowadzenia wojen wylecą przez okno - wszystkie chwyty będą dozwolone. W końcu to korporacyjni psychopaci będą stanowić prawo, a w umyśle takich ludzi współczucie czy cierpienie innych to tylko puste słowa.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika MiamiVibe

Na korpo jest jedna, piękna

Na korpo jest jedna, piękna metoda, bez rozlewu kropli krwi: nie kupować, a korpo padnie raz dwa. No ale korpo wie, że społeczeństwo to dużej mierze zwykła biomasa, więc ładuje ogromne środki w marketing, aby ten wskazywał, że bardzo niezbędne do życia są nam tysiące szmelców. Tak samo religia z rajem i tak samo państwo z kiełbasą wyborczą... i tak od tysiecy lat Smile

Portret użytkownika Ractaros96

Może i od tysięcy lat, ale

Może i od tysięcy lat, ale dopiero od niedawna mamy tak wielkie byty prawne kontrolujące zasoby rozsiane po całym świecie, że aż strach pomyśleć co będzie dalej. Najgorsze jest to, że państwowe instytucje są ostatnią linią obrony przed korporacjami, choć państwa toną pod zalewem korupcji, biurokracji i braku reakcji na ekonomiczną destabilizację całego społeczeństwa. Jak korporacje zniszczą państwa, to już nic im nie stanie na drodze do totalnej dominacji.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika MiamiVibe

Korporacje już dominują, mają

Korporacje już dominują, mają PKB większe od całych państw, jak potrzebują coś przepchnąć korzystnego dla siebie, to przekupują po prostu przedstawicieli rządu. Państw raczej nie zniszczą, bo państwa służą jako zagrody, a po co mieszać kury ze krowami ? Smile W zasadzie państwo to też taka jakby korporacja czy tam firma, ale już nie chce mi się nad tym rozwodzić, dobrze wiesz co mam na myśli Smile

Skomentuj