Nadchodzi Nowy Światowy Porządek

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
Czy tego chcemy, czy nie, na naszej planecie zachodzą zmiany które są bardzo korzystne tylko dla niewielkiej, najbogatszej grupy ludzi. Przygotowany dawno temu projekt, dotyczący jednego wielkiego państwa, jest powoli lecz konsekwentnie wdrażany. Choć od długiego czasu tyle dobrego mówi się o demokracji i wolności słowa, żaden z nas tak naprawdę nie ma wpływu na decyzje, które podejmowane są tam na górze - na szczycie tej całej piramidy władzy.

 

Zaskakujący jest fakt że wielu ludzi jest zaznajomionych z tym tematem ale wciąż nie wierzy, że twór o nazwie Nowy Światowy Porządek (New World Order - NWO) może w ogóle mieć miejsce w naszej rzeczywistości. Osobom tym wydaje się to wręcz kuriozalne aby władza i najbogatsi ludzie świata mogli spiskować przeciwko całej ludzkości. Nie wiedzieć czemu, tematyka NWO jest przez niektórych traktowana jako zwykła teoria spiskowa. Dowiedzieć się można tego nawet z Wikipedii. Co ciekawe, cytat Davida Rockefellera, który również pochodzi z tej strony, otwarcie mówi o utworzeniu jednego, światowego rządu.
"Jesteśmy wdzięczni wydawcom „Washington Post”, „New York Times”, „Time Magazine” i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowania naszego planu dla świata, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do wymarszu w kierunku światowego rządu. Ponadnarodowa suwerenność elit intelektualnych i światowych bankierów jest z pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach." - powiedział Rockefeller w 1991 roku podczas spotkania Grupy Bilderberg w Niemczech.

Z powyższego cytatu jasno wynika, że NWO to nie jest jakaś tam teoria spiskowa a prawdziwy projekt, który jak już pisałem jest powoli wdrażany. Mówimy o idei "ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów", która zdaniem Rockefellera jest "korzystniejsza" - wszyscy oczywiście wiemy dla kogo jest ona korzystniejsza. Na pewno nie dla przeciętnych, szarych obywateli poszczególnych państw.

 

Niestety światowe media bardzo rzadko podejmują ten temat, dlatego masy w większości wpatrzone w telewizor lub zajęte ciężką pracą nie maja pojęcia co naprawdę dzieje się na świecie. Po prostu nie mówiło się i nadal nie mówi się głośno o NWO, ponieważ plan budowy światowego rządu byłby niemożliwy do wykonania. Mówił o tym sam Rockefeller. Media pozwalają kontrolować przepływ informacji i łatwo można dojść do wniosku, kto sprawuje władzę nad mediami.

 

Mamy rok 2015 i jesteśmy coraz bliżej utworzenia światowego rządu, choć żaden z nas tak naprawdę nie wie kiedy to nastąpi. Jak powiedział kilka lat Zbigniew Brzeziński, plan NWO jest zagrożony przez opór ludzi z całego świata a sieć społecznościowa powoduje masowe przebudzenie ludzkiej świadomości politycznej.

 

Na temat NWO wypowiadał się np. wiceprezydent Joe Biden a nawet sam Watykan. Wszyscy są rzekomo zgodni, że należy wprowadzić jeden rząd i pozwolić aby elita i bankierzy władali światem. Dziś obserwujemy również napędzaną przez media sytuację, w której największe mocarstwa (USA przeciwko Rosji i Chinom) są wrogo do siebie nastawione i istnieje zagrożenie wybuchu trzeciej wojny światowej.

 

Co jeśli władze amerykańskie, chińskie, rosyjskie i europejskie grają w jednej drużynie? Co jeśli konflikty przedstawiane w mediach są jedynie teatrem dla mas? Nie mówimy oczywiście o wszystkich wojnach - przykładowo libijski dyktator Muammar Kaddafi czy dawny prezydent Iraku Saddam Husajn zostali zabici. To samo może spotkać syryjskiego prezydenta Baszara al-Assada.

 

Niektóre fakty wskazują na to, że Rosja, Stany Zjednoczone i Chiny w rzeczywistości są sojusznikami. Być może są to banalne przykłady ale dają one do myślenia. Pierwszym przykładem jest wojna w Syrii. Wiele osób nie ma wątpliwości czym jest Państwo Islamskie (ISIL) i kto oraz w jakim celu stworzył tę organizację. Istnieje wiele dowodów które jasno wskazują sprawcę całego zamieszania w tym kraju. Jednak amerykańskie i rosyjskie media piszą o ISIL jak o grupie terrorystów, który chcą zniszczyć swojego największego wroga - Amerykę, i nic poza tym. Władimir Putin ani razu nie powiedział, że USA stoi za stworzeniem ISIL.

 

Podczas wojny w Libii, NATO zaczęło wspierać rebeliantów i bombardować armię rządową. Między innymi Rosja i Chiny wyraziły sprzeciw dla tej operacji ale NATO i tak swoje zrobiło a Muammar Kaddafi zginął. Wojna trwa w tym kraju już kilka lat i nikt nie szuka rozwiązania dla tego konfliktu. Tymczasem mieszkańcy Libii masowo uciekają do Europy.

 

Identyczna sytuacja jest na Ukrainie, gdzie walka toczy się między wojskiem a rebeliantami. Warto zauważyć, że wszystkie powyższe sytuacje mają ze sobą coś wspólnego. W Syrii, Rosja wspiera rząd a Zachód "opozycję" i terrorystów. W Libii walczą ze sobą różne ugrupowania zbrojne, natomiast na Ukrainie rząd jest wspierany przez Zachód a rebelia przez Rosję.

 

Nie można zapominać o tym, że największymi eksporterami broni na świecie są odpowiednio Stany Zjednoczone, Rosja oraz Chiny. Sprzedaż broni to dobry biznes a w każdej wojnie najbardziej cierpią mieszkańcy kraju a nie politycy, którzy nakręcają sytuację i wysyłają broń do różnych stron konfliktu. Plan utworzenia NWO jest gotowy, jest powoli wprowadzany a prawdziwa wojna została wypowiedziana nam - zwykłym mieszkańcom tej planety, którym planuje się zbudować jedno wielkie, globalne więzienie, jak to zaśpiewano w pewnej znanej piosence, którą osobiście polecam.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ark

Zachowanie tego w tajemnicy,

Zachowanie tego w tajemnicy, a nastepnie oznajmienie swiatu, ze cos takiego ma miejsce jest rowniez ich planem, ktory ma na celu rozpoczecie trzeciej wojny swiatowej ( w tym, unicestwienie wiekszej populacji naszej planety ) - co wlasnie jest jednym z punktow ich planu, ktory i tak nie wypali, bo milosc przezycieza wszystko

Portret użytkownika Kurek

Organizacje tworzenie jednej

Organizacje tworzenie jednej komórki porządkowej plan cel władza ? Tak czy nie ? Nwo było zawsze , etap na kolejny , z czasem medialnie już to wyszło, ale władza elity zza kurtyny gdzie ambicje innych są czyjaś ambicja dążenia do własnych nie jasnych celów jest dobrym zlem.Ludzie sami nie wiedza ale lubią w coś wierzyć,dobro zło,lubią wybierac zastanawiać się tworzyć w każdej przestrzeni nawet to co bedzie w przyszlosci.prawdziwa prawda to kolejny etap wybierania tego samego . fundamentalne jest pytanie dlaczego wiesz że nie wiesz a nie wiesz że wiesz?
Brak sensu teorie wydeptane sciezki zastanów sie nad tym nie wiadomym co wiesz, a zobaczysz że to co wiesz jest nie wiadomym.żywa rzeczywistość z wiadomym celem w nie wiadomym celu .lecz im więcej nie wiemy tym wiemy więcej i na odwrot.
W Całości daje mi to wizję zycia nie ograniczonej możliwości tworzenia.film gra Matrix doświadczenie zabawa
Cel ...a te nwo ? To czysty dowód braku ograniczeń

Portret użytkownika tubylec

Ostatnio mam odczucie że

Ostatnio mam odczucie że ludzkość w pełni zasługuje na NWO .. całe te tłumy idiotów chodzących na wybory, do kościołów i wypatrujące cudu aż ktoś coś za nich zrobi .. tak, zasługujecie na to żeby wam nałożono chomąto jak bydlęciu i orano wami pole, żeby wam przykręcono śrubę na maksa, bo przecież wy tego chcecie, prosicie się o to na każdym kroku, wy nie chcecie być wolni, wy potrzebujecie pana i codziennej porcji batów mokrym cierniem .. bez tego czulibyście się nieswojo. Wy chcecie być NORMALNI .. wiecie co w ogóle oznacza normalność?? Zgodność z normami które ustala wam kto inny .. więc skoro tak często afirmujecie normalność to sami prosicie się o to by was zakuto w kajdany, wciśnięto w ramki przewidywalności i byście tam tkwili aż po grób nie sprawiając władzy problemów. I dzieje się zgodnie z waszą wolą .. życie macie już tak znormalizowane że rzygać się chce ale wy prosicie o więcej, no więc proszę bardzo, powiedzcie co jeszcze jest nienormalne - Polski Komitet Normalizacyjny czeka by wprowadzić nowe normy Smile Nie żal mi was wcale, barany bez krzty własnej godności .. niech was NWO tłucze w łeb tak długo aż zapragniecie wolności, wiedzy i przestaniecie padać na pysk przed waszymi władcami.

Portret użytkownika Rodak

Wojny  są  inicjowane  dla

Wojny  są  inicjowane  dla  utrzymania  hegemonii dolara, czego  przykładem  jest  Irak,  Libia,  Afganistan,  Wenezuela i  wiele  państw  afrykańskich, o  których  sie  nie  pisze, aby zachowac  tajemnice  jak  z  tą  "dyskrecją"  prasy, za  która  Bilderberg  tak dziękuje.
Czy  będzie  to  zrealizowane  ?  Myslę, że  ochota  jestr,  ale  to  si ę  im  nie  uda,  bo  sa  na  świecie  siły, które  moga  się  temu  przeciwstawić.

Portret użytkownika achiles

OTO, JAK TEN NOWY NWO TESTUJA

OTO, JAK TEN NOWY NWO TESTUJA WE WPROWADZANIU NA UPADLINIE, SZATANY. TAK, TAK, MECHANIZM SIE POWTARZA, PODOBNIE JEST I BYŁO I W SYRII, W IRAKU, LIBII. oni wszędzie tworzą takie zwierzaki:
20.06.15. Wiadomość od Anatolija Matiosa, głównego prokuratora wojskowego Ukrainy.

« Badamy zawartość telefonów « tornadowców » i znajdujemy tam nie tylko wideo tortur i zgwałceń, o których zawiadamialiśmy wcześniej, ale też wiele innych ciekawych zapisów. Wideo przestępstw. Otwarcie powiem - absolutnie dzikie dla zwyczajnych ludzi działania...

... Samowola i znęcanie się nad ludźmi -jest to naruszenie prawa. Z poręki na krew jeden na drugiego , którą przyjęli żołnierze « Tornada », nikt z nich składa zeznań w stosunku siebie nawzajem. Znęcanie się pododdział filmował na wideo...

... Mężczyznę w piwnicy szkoły, gdzie bazuje « Tornada » przykuli do przyrządu sportowego , zgwałcili nienaturalną drogą, po czym zabili. Mnie ciężko o tym mówić. Ale wiemy minimum o 10 ludziach, z którymi « tornadowcy » zrobili podobnie ...

... Jeżeli proces negocjacji nie przyniesie wyników, dalej będziemy podejmować decyzję o wezwaniu albo niewezwaniu służb specjalnych w celu rozbrojenia oddziału.

I na koniec
Ja i moi koledzy widzieliśmy dużo na wojnie, ale byliśmy zszokowani.To co zobaczyliśmy na wideo " tornadowców"po prostu jest ponad naszym zrozumieniem.

two hours ago 
================
to zaledwie część tego co się "rypnęło" ukraińskim władzom wojskowym.
Tysiące przypadków nienagłaśnianych i ukrywanych zabójstw mieszkańców/ ostatnio zastrzelone małżeństwo w celu zabrania samochodu/, gwałtów w tym na dzieciach, rabowania mieszkań i domów, pijaństwa itp.
Potem ludzie wracają z wojny na Ukrainę z powrotem i wariują/ ci wrażliwsi/zabijają się albo kogoś , piją itp.

Portret użytkownika ten, który wie...

Nie bez przyczyny zostały w

Nie bez przyczyny zostały w ostatnich dziesięcioleciach wprowadzone do masowego spożycia:
 Fluor, aspartan i Cola i.... Panadol i pochodne...
 Z analizy statystycznej którą przeprowadzałem w ub roku jasno wynika, że ok. 40% ludności bez ograniczeń konsumuje i konsumowało ogromne ilosci tych preparatów.
Własnie ta część populacji posiada wtłuczoną do przymulonych mózgów bezkrytyczną wiedzę z środków masowego przekazu i bez oporów ulega każdej propagandzie i reklamie.

Strony

Skomentuj