Nad USA znowu nadciąga wir polarny

Kategorie: 

Źródło: NOAA

Pogoda nie oszczędza Ameryki Północnej. Mimo, że po ciężkich mrozach nastąpił okres normalizacji, to wszystko wskazuje na to, że zaczyna się on już kończyć i za ocean wracają temperatury nawet do -35C.

 

Środkowy i północny wschód Stanów Zjednoczonych przez ostatnie dni ulegał stopniowemu rozmrożeniu. Jeszcze w ubiegłym tygodniu większość wspomnianego obszaru została dotknięta przez sporą śnieżycę, która pozostawiła średnią pokrywę 30 cm białego puchu. Synoptycy ostrzegają, że nadchodzi nowy zimny front.

Prognozy pogody wskazują na to, że nadciąga nowy wir polarny. Należy się spodziewać bardzo silnego wiatru i spadku temperatury nawet do -35C. Symulacje wskazują na to, że oczekiwana burza potem skieruje się na południe i wschód, gdzie dotrze w najbliższych dniach.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika indygo88

Hej, pozdrawiam Wszystkich.

Hej, pozdrawiam Wszystkich. Rozmawiałam z moim znajomym z Instytutu meteorologicznego w Kanadzie... Oni tam wykonują różne badania i symulację komputerowe. Wiadomo, nie można przepowiedziec pogody nspewno... Jednak, przypuszczenia są, że Ameryka będzie miała dluuga zimę i chlodniutko do maja, Europa zaś, w szczególności środkowa w tym Polska może borykać się z powodzią latem... Dużą... Oby te ich przypuszczenia się nie sprawdziły.

Portret użytkownika OLI

W/G WSZELKICH PRZEPOWIEDNI NA

W/G WSZELKICH PRZEPOWIEDNI NA ZIEMI MA TYLKO ZOSTAĆ JEDNO MOCARSTWO - POLSKA A OBECNE MOCARSTWA MA SPOTKAĆ KARA BOSKA.DLATEGO POLACY NIE SŁUCHAJCIE BZDUR W MASMEDIACH I NIE LĘKAJCIE SIĘ BO WKRÓTCE ZAPANUJE KRAJ MIODEM I WINEM  PŁYNĄCY .////

Portret użytkownika gutekKOL

I tak się kończy bawienie

I tak się kończy bawienie klimatem i atakowanie innych krajów pod przykrywką walki o demokrację czyli najgluszpy ustrój na świecie. Niech im wymrozi dupy solidnie to może wreszcie przejrzą na oczy co koszerne łobuzy im tam zgotowali..PS: Polaku jeśli to czytasz wiedz, że musisz walczyć o słowiańską Polskę!

Portret użytkownika MOBIS1

Dobrze ,że nie dzieję się to

Dobrze ,że nie dzieję się to u nas. rachunki za gaz ,prąd przynajmniej maleją ,ale i ludzi mniej pewnie zamarznie. Dzięki Bogu ,że narazie mamy prawie wiosenną pogodę. Chemitralse zrobiły też zamieszanie ,oby nie było tego lata  jakiś katastrof na szeroką skalę ,bo z tego co się obserwuje, to może być nie ciekawie.

Portret użytkownika aaaa

to wszystko dzieje sie nad

to wszystko dzieje sie nad yelowstone a czy ktos wie co sie moze stac jezeli gazy woda tj.para wodna beda podgrzewane od dolu a schledzane u gury czy przypadkiem niepowstanie jakas< sytuacia >wybuchowa......

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Ziemia w końcu pokazuje kogo

Ziemia w końcu pokazuje kogo sobie życzy na swojej powierzchni a kogo nie. Najpierw oczywiście atakuje tych najgorszych, ale niebawem weźmie się i za pozostałe kraje.
Co do Polski słyszałem proroctwa że ma najmniej oberwać od tych wszystkich kataklizmów. No cóż, w końcu tutaj podatnicy-niewolnicy muszą mieć jak harować dla syjonistycznych elit, bez możliwości ucieczki za granicę ale za to z ogromnymi możliwościami grzecznej harówki po 8-15 godzin dziennie i grzecznego płacenia podatków od.. wszystkiego.

Ave Satan New russian

Portret użytkownika zibi

Hamerykanie armagedon

Hamerykanie armagedon zimy,Anglicy pod wodą a w Polsce wiosna co myślicie o przebiegunowaniu a może będziemy mieli w Polsce zieloną wyspę jak ich wykończą kataklizmy tak w porównaniu.A do tego tyski będzie się szczycił ze wiosnę nam dał !!!

Strony

Skomentuj