Nad światem zawisło widmo globalnego konfliktu

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Przyjrzyjmy się sytuacji politycznej na świecie, a konkretnie w regionie okalającym Syrię, ponieważ to tam obecnie ścierają się dwie armię dwóch mocarstw światowych, mowa tutaj o USA oraz Rosji. Mało tego ostatnie wydarzenia, do jakich doszło na terenie Syrii wzbudzają niepokój i wołają o przekazanie prawdy.

 

Nie można tutaj nie odnieść wrażenia, że albo dziennikarze przekazujący i relacjonujący wydarzenia w Syrii są niekompetentni albo ktoś celowo mija się z prawdą a to już niebezpieczne, ponieważ to już jest manipulacja. O czym więc dziś będziemy pisać? O ostatnim nalocie amerykańskiej Armii w Syrii, który to nalot w znacznym stopniu ukazuje skrywaną prawdę.

 

Samoloty koalicji, której przewodzą Stany Zjednoczone zbombardowały w tę sobotę pozycję zajmowane przez wojsko Syryjskie koło lotniska w Dajr az-Zaur, to działanie bezpośrednio skutkowało wdarciem się w ten rejon bojowników państwa Islamskiego i wymordowanie kilkudziesięciu żołnierzy armii Syryjskiej. Innymi słowy Armia USA wraz z koalicjantami przeprowadziła atak na wojska, które są ich sprzymierzeńcem, przynajmniej teoretycznie, ponieważ już od dawna jawnie mówi się, iż ISIS to tak naprawdę wytwór CIA, i też przez tę agencję owe państwo Islamskie jest koordynowane oraz wspierane finansowo jak i ideowo.

 

Kolejny ważny szczegół, o którym notabene nie często się wspomina, a jest on szalenie istotny, to informacja, iż na terenie Syrii działają dwie armie, mowa tutaj o wojskach USA oraz Rosji. Nie jest rzeczą tajemną, iż oba te państwa mają rozbieżne cele względem tego kraju. Oficjalnie walczą o utrzymanie demokracji i ładu a nieoficjalnie rozpoczynają się tak zwane teorie spiskowe, które w rzeczywistość nie mają tutaj nic wspólnego z ze spiskiem, lecz oczywistością. USA próbują przejąć kontrolę nad tym regionem, jak to miało miejsce w Iraku czy Afganistanie, chcą tam wprowadzić swój marionetkowy rząd. Natomiast Putin nie odda Syrii, podobnie jak nie chce oddać Ukrainy, to też dziś pokoju w tamtym kraju nie ma, co wypatrywać, mało tego, prędzej można doszukiwać się eskalacji, ponieważ USA oraz NATO od dawna prowokują Rosję do jakiegoś skrajnego ruchu. Ponad to ostatnie dokumenty, które wypłynęły na jaw informują nas, iż USA przygotowują się do III wojny światowej. Punktów zapalnych takiego globalnego konfliktu obecnie jest kilka, a do najważniejszych należą Ukraina oraz Syria.

 

Czy to, co zostało napisane powyżej to science fiction? Dla wielu czytelników zapewne wyda się to być nierealne, mało tego, przed I wojną światową także nikt nie wierzył, iż może dojść do takiego globalnego konfliktu, nie wspominając o II wojnie światowej. Dziś jest podobnie, panuje pewna stagnacja informacyjna, natomiast napięcie oraz pewne roszady globalne posuwają się bardzo szybko. Chiny, Rosja i USA to podstawowi gracze na naszym globie. Od lat to USA wiodą prym i nie oddadzą od tak władzy, to też konflikt zbrojny jest kwestią czasu oraz kwestią tego, kto go rozpocznie i kogo w przyszłości historia będzie obwiniać o zapoczątkowanie globalnego konfliktu.

 

Podsumowując spójrzmy na świat, w jakim żyliśmy jeszcze dziesięć lat temu, lub przed atakami z 11 września. Był to świat inny, bardziej przyjazny i dający pewne perspektywy oraz zabezpieczenia. Obecnie napięcia wzrastają, mamy terroryzm, który w dużej mierze jest kreowany, ale to już inna kwestia, konflikty na świecie w wielu regionach rozwijają się, gospodarka hamuje, mieszanie się kultur, szczególnie w Europie. To wszystko prowadzi do destabilizacji i napięć a w takiej atmosferze bardzo łatwo o iskrę, która rozpęta dosłownie piekło. Taką iskrą mogło być już zestrzelenie przez Turcję Rosyjskiego bombowca, nie mniej jednak Putin jeszcze się opamiętał, ale czy przy kolejnej okazji również powie stop, czy może wciśnie guzik i pomyśli niech dzieje się, co chce.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
Opublikował: tomasz_m
Portret użytkownika tomasz_m

Komentarze

Portret użytkownika Taki

Panie Macierewicz zacznij Pan

Panie Macierewicz zacznij Pan Liczyc na Siebie, bo Hameryka sie Dupa wypnie !!!!!!!!!!!!

Tylko Polskie Wojsko moze nas Obronic w razie Zawieruchy ...Polskie Wojsko a nie Zbieranina Ukraincoe, ZYDOW i nie wiadomo KOGO JESZCZE!!!!!!!

Portret użytkownika jaa

z dobrem i złem jest, jak ze

z dobrem i złem jest, jak ze wszystkim. Żeby było, musi się rozmnażać. A, że dobro samo ma trudno, to ludzie musieliby mu pomagać. Bo złu też ludzie pomagają się rozmanażać. Ale, żeby rozmażać, nie wystarczy tylko mówić. Niewiele trzeba, wystarczy, że człowiek kilka razy dziennie pomyśli, lub napisze coś dobrego. A, do tego warto "poczuć" dobro, takim, jakim ono jest, a nie jego przerobionymi "wersjami". Wspieranie tych przerobionych, to sterowanie w kierunku od dobra, a nie w kierunku do dobra. O co chodzi, w tym, co piszę? O to, że, tak zwane zło, tworzy pewną strukturę, którą warto zakłócać "czystym" dobrem. Wtedy, raz, że dobro może się "zaczepić i rozmnażać", dwa, że zakłóćenia w strukturze "zła" powodują jego spore ubytki i inne korzystne rzeczy. Ale, jak napisałem, tylko te prawidłowe, czyli "czyste dobro" ma takie właściwości. Co to jest czyste dobro? To jest pochodna "czystego boga". Czyli, tego Boga, który jest strukturalnie najlepszym konfiguratorem ludzkiej osobowości i ludzkiego życia.

Portret użytkownika Zenek ;)

Wojna, wojna, wojna - krzyczą

Wojna, wojna, wojna - krzyczą dzikusy a w niej.....

- jezioro berlińskie

- zatoka londyńska

- głębia waszyngtońska

- wybrzerze poiSSraelskie

- szefl arabski

- ocean murzyński

- rów brukselski

- pustynia banderowska

- .....

 

Wiele się zmieni na Ziemi jak wybuchnie "wojna".... Oj wiele.

 Nie chcecie obudzić nostradamusowego POTWORA.  Smile

 

 

 

 

 

Portret użytkownika lipka

Zawsze tak było, że ci co

Zawsze tak było, że ci co wojny wywoływali nie brali w nich bezpośrednio udziału, czyli dowódcy, generałowie i inni z wyższego nadania. To nie kiedyś, że dowódca ze swoimi wojskami stawał do walki, dziś tchórze siedzą w bunkrach i pokazują palcem gdzie zrzucać bomby, kogo zamordować, co ograbić, jakie konta przejąć. Tchórze wysyłają ludzi by walczyli między sobą ale to nie szachownica, żywi ludzie to nie pionki do ustawiania przez jakiegoś zboczonego tchórza o wielkim ego. Ziemia ma już dosyć takich dupków, którzy chcą zabłysnąć bo wyślą iluś ludzi na śmierć. Myślą że będą triumfować? Żaden dowódca nie chce być bohaterem bo bohaterzy leżą na cmentarzach a oni przecież takiej opcji nie biorą pod uwagę. Myślą, że oni będą żyć, będą żyć ich bliscy, że to będzie ich tryumf. Nić została rozwinięta.

Portret użytkownika oli.sit

JEZELI MOWA O WOJNIE TO

JEZELI MOWA O WOJNIE TO WPIERW ZACZNIE SIĘ WOJNA DOMOWA W POLSCE BY WYBIĆ I WYGNAĆ ZDRAJCOW Z NASZEGO PIĘKNEGO KRAJU I WPROWADZENIE PRAEZ NOWO WYBRANY POLSKI RZĄD  ŁAD , PORZĄDEK  I ZGODY,////

Portret użytkownika Mojeimię44

Po co wybijac? Przegonic ich.

Po co wybijac? Przegonic ich. Jeszcze ich wyczyny w tv przedstawiac w postaci dokumentow. Mozemy ich wyslac na wysepke, ktora  odkupili.  http://m.onet.pl/wiedza-swiat/podroze/ciekawe,vymlz1 

Wtedy beda skazani na syjono-komune bo na takiej wysepce nie duzo jedzenia. Jak zmienia ustroj na demokracje to zaczna sie klotnie a od klotni do faszyzmu niedaleko a od faszyzmu do kanibalizmu centymetry zwlaszcza na takiej wysepce. Czyz to nie wspanianialy Syjonoland od Polan?  Zobacza jakimi sa zwierzentami w stosunku do innych ludzi ktorzy mimo, ze cierpieli z glodu, z dlugow we frankach, z powodu, ze musza tyrac dla zachodnich faszystow jak niewolnicy to grzechu sie nie dopuscili. Ktos musi oddzielic w koncu ziarno od plew. A jak nie my to kto? Oczywiscie przegonic tylko tych, ktorzy maja brudny pieniadz na sobie a nic nie zrobili dla innych ludzi z milosci. Tych, ktorzy dorobili sie uczciwie a jeszcze pomagali innym wrecz wykorzystac by uczyli innych jak w bardzo trudnych kapitalistycznych warunkach uczciwie sie dorobic. Takie wyklady powinny byc grubo oplacane przez panstwo a szkolenia odbywac sie w miejscach publicznych w kazdym miescie np. Kolo ratusza lub na terenie glownego placa w miescie. Warunki ekonomi archekratycznej sa duzo przyjemiejsze dla biznesmenow. Archekratyczne spoleczenstwo placi na projekty roznych osob realizujac caly ich biznes plan a za to spoleczenstwo ma dywidenty (szerzej w szkicu archekratycznym). Jednak to wszystko musi byc poukladane. Najpierw rewolucja i to pokojowa. Bolkowi sie udalo pokojowo wyjsc z kazdej agenturalnej bajki to co nie uda sie nam? Kazdy z nas od Bolka jest z 10 razy madrzejszy przede wszystkim dlatego, ze jestesmy prawdziwi ! Nie jestesmy jak Bolek aktorami bajki wykreowanej przez syjonistow w celu przywlszczenia sobie majatku Polskich obywateli oferujac im w zamian kuroniowki a samemu biorac miliardy dolarow!  Wy jestescie inni! Wierzycie w wielka lechie tak jak ja! A jezeli stoimy na skraju upadkow imperiow tzn. ze sie robi miejsce na nowe imperia. Jest szansa na to, zeby IV rzeczpospolita archekratycznej jednosci byla imperium. Wcale nie musi byc "czerwono bialym imperium" moze byc niebieskim ze zlota 44 na dole. Mialem taka wizje Polski. Archekracja w Polsce i Rosji. Rosjanie sie bardzo cieszyli i trzymali flagi archekracji w rekach a co wazniejsze nawet Putin sie cieszyl. Najbardziej jednak cieszyly sie Indie. W indiach organizowano stu milionowe defilady dla archekracji. Niestety Ukraina praktycznie nie nadawala sie do zamieszkania. To taki maly kawaleczek nadchodzacych czasow. My Polacy msmy wielkie szanse na to! To my mozemy teraz stworzyc najpiekniejszy swiat ze wszystkich swiatow wykreowanych na ziemi. Swiat archekracji. Swiat sprawiedliwego podzialu dobr ale nie w sposob komunistyczny tylko prawdziwie wolnego rynku gdzie nawet gdy jedno z naszych spoldzielczych interesow upadnie bo przegra konkurencje z jakas inna firma to jeszcze zysk z tego bedzie bo ta firma ktora pokona nasz polski interes tez oczywiscie bedzie wspolwlasnoscia spoldzielni obywatelskiej czyli narodowej wiec nic sie nie zmarnuje. Praca tworcza i radosna bo jak nawet sie komus powinie noga to nie bedzie mial zalu do innych przeciez nalezec mu sie bedzie dochod wypracowany przez ogol spoleczenstwa. Taki myk kochani, taki myk. Wiekszosc kar sadowych oparta by byla na utracie spoldzielczego dochodu wypracowanego przez rozny okres czasowy co by bylo idealnym rozwiazaniem. Dzis placimy przestepcom za ich utrzymanie w wiezieniu a w archekracji kary polegaja na zabranie im dochodu wypracowanego i podzieleniu go na reszte spoleczenstwa przez co dochod wyparacowany sie zwiekszy. Tak ma wygladac Polska pod sztandarem Jedynego Boga! Zlota zlotowka! Nic nas nie powstrzyma a inne kraje beda tak nam zazdroscic, ze za chwile caly swiat archekracje uzna za swoj ustroj a Polskie za stolice i serce swiata. No i miejsce najwiekszych pielgrzymek  do RAJ- u tylko po to zeby zobaczyc jak raj wyglada. Rozumiemy sie anioly? to do dziela. Wiekszosc z nas zna pewna czarna dziewczynke ktora pochlonieta jest Bogiem w kazdym minimetrze swojego odzienia. Jezeli ktos ma mozliwosc sprowadzic ja do Polski i oplacic jej szkole bylbym wdzieczny. Wiem, ze mamy duzo Polskich dzieci, ktore gloduja ale wlasnie gdy trafi ta dziewczynka do nas i tu pozna milosc bedzie tak pieknie o Polakach i Bogu mowic jak nikt na swiecie. Bedzie prawdziwie oswiecona. Jej przemowienia beda jak cuda a ludzie beda mowili, ze jest ona tak madra i fajna. Spojrzcie na nia jeszcze raz i posluchajcie jak pieknie mowi bogu a jak bedzie tak pieknie mowic o Polakach i Bogu bedzie bardzo wartosciowa dla Polski. Wspomicie moje slowa. Najpierw trzeba jej pilnowac i sie nia zajac okazujac jej duzo milosci, ciepla i dostatku. Dlaczego? Jedna dziewczynka obdarowana prawdziwa miloscia jest milion razy wiecej warta niz milion zwiedzonych muzulmanow przez glowy panstw i kosciol katolicki falszywa miloscia i falszywym dostatkiem w imieniu antychrysta Sorosa i jego umierajacych braci z wielkich syjonistyczno- masonskich rodzin. Dziadki mysla, ze Bog ich nie rozpozna jak pochowaja na raz miliardy ze soba. Juz archekracja zgotuje im takie pieklo, ze wiecznie cierpiec beda. Opisze wam pozniej archekratyczne kary dla syjonistow, ktorzy krzywoprzysiegali w imieniu Boga i w imie Boga mordowali w czasie III wojny swiatowej setki tysiecy ludzi  robiac miejsce dla swoich korporacji.

​​​​​

 

​​​​​

 

 

​​​​​

Portret użytkownika tubylec

A po co ich przeganiać?

A po co ich przeganiać? Wyłapać, założyć im chipy i DO ROBOTY której tak nienawidzą .. do ciężkich robót dla narodu który tak okradali i niszczyli .. i nie za ciężkie pieniadze tylko za michę gównianego żarcia z marketów. Kto ma sprzatać teraz ten cały burdel jak nie oni i ich potomstwo?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika SONIA

wojna będzie niestety ,jest

wojna będzie niestety ,jest proroctwo ,po fali uchodców bedzie sąd mały Ducha św a po tym wojna i niestety atomowa ,o tym przestrzega nas cały czas Matka Boża ,trzecia wojna św bedzie najstrasznejsza od tych 2 według mnie zopocznie się w nastepnym roku z chwilą ataku mułzumanów na Europę Bog wkroczy i zacznie się wojna 

Strony

Skomentuj