Nad Stanami Zjednoczonymi eksplodował ogromny meteoryt

Kategorie: 

Źródło: https://vk.com/video-25867865_456239107?hd=1&t=

Ponad stu świadków opowiada dziś, że obserwowało bardzo jasny meteor na niebie nad Stanami Zjednoczonymi. Niektórzy widzieli ogromny rozbłysk i poczuli falę uderzeniową eksplozji, która wywołała nawet rzekomo drgania budynków.

 

 

 

Meteor „przepłynął” niemal nad całą Ameryką Północną. Widziano go w stanach Maine, Vermont, New Hampshire, New Jersey, Massachusetts, New York, Rhode Island, w stanie Pensylwania, Connecticut, Ontario i Quebec. W sieciach społecznościowych publikowanych jest wiele zdjęć, dokumentujących to zdarzenie.

 

Według wypowiedzi mieszkańców stanu Maine, nad którym doszło do wybuchu, fragmenty ciała niebieskiego spłonęły najprawdopodobniej w powietrzu po eksplozji, ale naukowcy nie wykluczają możliwości, że jakaś część mogła spaść w miejscach bezludnych. Na razie brak jakichkolwiek doniesień na ten temat.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

Chińskie myśliwce

Chińskie myśliwce przechwyciły amerykański samolot zwiadowczy

Samolot został namierzony nad Morzem Południowochińskim w międzynarodowej przestrzeni powietrznej. Pentagon wydał oświadczenie. Wynika z niego, że według wstępnych doniesień, incydent miał "niebezpieczny charakter".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/chinskie-mysliwce-przechwycily-amerykanski-samolot-zwiadowczy/4pt41b

~antymocher : Nad morzem Chińskim wredni Chińczycy wywołują niebezpieczne incydenty "prowokując pokojowo nastawiony" samolot zwiadowczy USA, który zbliżył się do ich granic. Nad Bałtykiem wredni Rosjanie wywołują niebezpieczne incydenty "prowokując pokojowo nastawiony" samolot zwiadowczy i okręt wojenny USA, który zbliżył się do ich granic. Przecież USA nauczone jest, że mogą latać po każdym niebie: Syria, Afganistan, Irak, Libia i jeszcze pół świata. Od czasu do czasu wysyłają na dół prezenciki w postaci pół tonowych bombek, oczywiście choinkowych.

Strony

Skomentuj