Nad Rosją znowu obserwowano płonący na niebie obiekt z kosmosu

Kategorie: 

Źródło: https://www.instagram.com/p/BttNmUlHdKJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Na niebie nad rosyjskim Kemerowem przeleciał jasny obiekt. Mieszkańcy Kemerowa zaczęli publikować filmy dotyczące zdarzenia wieczorem 10 lutego br. Na klatkach filmu widać, że ciało niebieskie było wyraźnie widoczne przez kilka sekund. Z komentarzy do filmu wynika, że wielu ludzi obserwowało to zjawisko.

 

Przypomnijmy, że pod koniec listopada 2018 r. podobny obiekt został filmowany również w Kemerowie. Informował o tym portal Sibdepo.

 

Według Jewgienija Parfenowa, astronoma z Tomskiego Planetarium, ten „błysk" był najprawdopodobniej meteorem, ale niektórzy upierali się, że to UFO. Wtedy ktoś zauważył, że w terminologii UFO (niezidentyfikowany obiekt latający) nie ma nic mistycznego ani nadprzyrodzonego. Każdy obiekt, który można zobaczyć na niebie, ale jego pochodzenie nie zostało jeszcze dokładnie wyjaśnione, można nazwać UFO.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#kemerovo #meteor #night

Post udostępniony przez Stormbringer (@istomin_storm)

Ocena: 

Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj