Nad Rosją spadł jasny meteor

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Późnym wieczorem 19 kwietnia nad rosyjskim miastem Kirow przeleciał jasny meteor. Zjawisko to zostało sfilmowane przez rejestrator jazdy, umieszczony w samochodzie jednego z kierowców. Nagranie opublikowano w sieci w rosyjskim portalu społecznościowym VKontakcie.

 

Niektórzy komentatorzy żartują, że to co spadło to UFO i właściwie mają rację, bo formalnie był to niezidentyfikowany obiekt latający i to z kosmosu, z tym, że znacznie bardziej prawdopodobna wersja zakłada, że był to po prostu meteor, kosmiczna skała, która zakończyła swoją podróż wpadając w ziemską atmosfere.

 

Nie ma żadnych doniesień z Kirowa o upadku fragmentów tego obiektu na powierzchnię Ziemi. Obiekt najprawdopodobniej spalił się w całości w atmosferze.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj