Nad północną Walią zaobserwowano płonące obłoki

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wiele osób w Anglii zaobserwowało na niebie dziwne „płonące obiekty”. Wielu twierdzi, że wyglądały jak kometa lub rozbłysk słoneczny, podczas gdy inni spekulowali, że mogli to być goście z innej planety.

To co zaobserwowano nie jest jednak pozaziemskim pojazdem, ani kometą. Najprawdopodobniej mamy do czynienia z niezwykłą chmurą typu cirrus, albo z pozostałością smugi kondensacyjnej po przelocie samolotu oświetlonej przez Słońce w niesamowity sposób.

Liczni świadkowie tego zjawiska nie dowierzali temu co widzieli. Większość reakcji w sieciach społecznościowych wyrażała zdumienie. Liczni świadkowie byli przekonani, że obserwują coś niewytłumaczalnego. 

Trudno się dziwić, że w obliczu rozwoju wypadków z pandemią ludzie wpadają w tony nieco apokaliptyczne i postrzegają wszystko nieco inaczej niż w spokojnych czasach.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Psychoza pogłębiona efektami

Psychoza pogłębiona efektami niedotlenienia związanego z noszeniem mizofobicznych maseczek, powoduje stany podobne do silnego odurzenia narkotykowego. Aż dziwne, że nie dostrzeżono tam Maryi władającej płomiennym biczem, wydającej razy covidowym masochistom.

Skomentuj