Nad Anglią pojawiła się prostokątna chmura

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkanka angielskiego miasta Cleethorpes w zeszłym tygodniu wykonała unikalne zdjęcie nieba, na którym widać idealnie prostokątną chmurę. Film o anomaliach jest załączony poniżej.

Kobieta natychmiast opublikowała materiał w sieci. Nagranie przykuło zainteresowanie widzów i wywołało wiele komentarzy.

 

Niektórzy z bywalców Internetu zdecydowali, że wideo jest wynikiem umiejętnej edycji. Jednak niedawno astronauci zarejestrowali kilka prostokątnych chmur z pokładu ISS. Dowodzi to autentyczności nie tylko video mieszkanki Cleethorpes, ale także innych podobnych materiałów, które były wrzucane wcześniej do sieci.

 

Według znacznej grupy internautów, takie formacje mogą być wynikiem geoinżynierii. Niektórzy naukowcy mają szczególny wpływ na atmosferę i dlatego tworzą się dziwne chmury. Kwadratowe chmury wydają się być produktem ubocznym jakiś tajemniczych działań ekspertów.

 

Niektórzy specjaliści, widząc prostokątne formacje, przypominają teorię inteligentnych chmur. Warto zauważyć, że w przeszłości mieliśmy do czynienia z takimi obiektami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj