Na wybrzeżu Wietnamu odkryto niezwykłe morskie stworzenie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na jednej z plaż w Wietnamie, w prowincji Kyenyang, odkryto nieznane stworzenie morskie. Jeden z lokalnych przewodników turystycznych wyciągnął to coś z płytkiej wody, aby przyjrzeć się mu bliżej. Gdy zobaczył jak zachowuje się ta istota jego zdziwienie było bezgraniczne. 

Dziwne morskie stworzenie było czymś w rodzaju glonów, albo koralowców, a zaskakujące było szczególnie to, że aktywnie poruszało wieloma mackami. Rzeczywiście nie wygląda to jak jakiekolwiek znane nauce stworzenie morskie. 

 

Według niektórych wersji, tajemnicze stworzenie może być rozgwiazdą, która może uzyskać podobny kształt, odwracając żołądek na zewnątrz. Inna teoria zaklada, że to niezwykłe glony, które poruszają się, reagując na nietypowe dla nich ciśnienie atmosferyczne. 

 

W wietnamskich mediach zwrócono uwagę, że podobne stworzenia zaczęły się pojawiać na wybrzeżu w Kyenyang dopiero pod koniec lipca. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Skomentuj