Na Węgrzech, pomaganie imigrantom stało się nielegalne

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Węgierski parlament przyjął wczoraj pakiet ustaw, które zabraniają udzielania pomocy nielegalnym imigrantom pod groźbą kary więzienia. Nowe przepisy uderzają głównie w organizacje pozarządowe miliardera George'a Sorosa, które w innych krajach europejskich zajmują się przerzutem ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Przyjęte prawo nie bez powodu otrzymało nazwę „Stop Soros”. Węgry zalegalizowały pomaganie imigrantom w uzyskaniu azylu w tym kraju, jeśli nie są do tego uprawnieni. Pracownicy organizacji pozarządowych mogą za to trafić do więzienia na 12 miesięcy. Władze zaostrzyły przepisy azylowe, przez co osoby, którym nie grozi prześladowanie w kraju ich pochodzenia, nie mogą ubiegać się o pobyt i schronienie na Węgrzech.

 

Ponadto, parlament zgodził się nałożyć 25-procentowy podatek na organizacje pozarządowe, które otrzymują pieniądze z zagranicy i wspierają nielegalną imigrację. Tego samego dnia wprowadzono również poprawkę do konstytucji, która nie pozwala „obcej populacji” osiedlać się na terenie państwa.

Jak wynika ze statystyk, na Węgrzech żyje aktualnie ponad 3,5 tysiąca imigrantów, lecz tylko kilkuset z nich otrzymało azyl. Unia Europejska groziła Węgrom sankcjami za przyjęcie nowych przepisów, a także Polsce i innym państwom Europy Środkowo-Wschodniej za „brak solidarności” w przyjmowaniu nielegalnych nieintegrujących się imigrantów. Polska co prawda sprowadziła do siebie kilka milionów ludzi głównie z ogarniętej wojną Ukrainy, ale dla UE nie ma to żadnego znaczenia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika hyh

W wielu przepowiednich jest

W wielu przepowiednich jest ,ze ludy te zemszcza sie za ich traktowanie ... Tez nie beda pomagac uciekinierom podczas wojny z Europy ... Oko za oko . zab za zab...

Ponadto wlasnie imigranci sa tymi co maja zabrac domy i zniszczyc zycie niewierzacym ktorzy odwrocili sie od Boga...

takze mozna sie pogubic kto z kim i za co...ale jedno jest pewne trzeba ufac Bogu , ze on Nas bedzie prowadzil prawidlowo mysla i czynem do celu.

a cel nie bedzie latwy ... to bedzie wojna religijna...a na czole imigrant nie ma napisane czy jest za NWO czy jest z Bogiem..

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Popatrzcie na te zdjęcia w

Popatrzcie na te zdjęcia w artykule - Jak należałoby je ztytuować ?. Ja opatrzyłbym je tutułem :" Żołnierze islamu ". Gdzie oni idą ? - idą budować przyczółki swojej wiary . Obcej  dla mentalności autochtonów miejsc do których zmierzają. To nie " ubogacenie" lecz zawoluowana agresja , bez względu na wiatr , który niesie ten posiew chwastów na pszeniczne niwy. A nasi pasterze widzą w nich bliźnich , pobitych do granicy utraty życia , jako ten obiekt miłosierdzia Samarytaninia z Ewangelii ?. Potracili rozumy albo są zdrajcami Chrystusa i Jego dzieła , mającego ogarnać wszystkie narody przez Ewagelię i chrzest . W pierwszym przypadku widzą wroga odajacego się do niewoli , czyli potencjanych ludzi do nawrócenia - przez zatwrdziałość ich serc a  także rygor ich sytemu wierzeń , to niermal w każdym przypadku to niemożliwe ! . W drugim przypadku jest to działanie wsteczne ewangelizacji świata , a więc odwrót chrześcijaństwa. A  czym jest islam względem chrześcijaństwa ? - to główny podmiot przypowieści o chwaście czyli religia antychrysta.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Poplątały ci się żywioły ze

Poplątały ci się żywioły ze skutkiem , który powodują. Każdy rolnik gdyby mógł , uciszyłby wiatr który niesie nasiona ostów na jego pole .Nie myl tego z obawą o utonięcie , wszak to ludzka fala a nie żywioł nadciąga . Cytat bez związku. A antychrysta nie należy się bać , tylko wystrzegać ! .

Portret użytkownika Djehuty

W latach 40-45 i w polsce

W latach 40-45 i w polsce było karane pomoganie pewnej grupie "innych" ludzi. Historia koło zatacza ubierając się w inne szaty. Tak, tak - to nie jest to samo!?

"Do szklanki pełnej już się nie doleje".

Portret użytkownika panmaciej

Węgrzy idą za przykładem tych

Węgrzy idą za przykładem tych którzy we wspomnianych latach  40-45 to wspóltworzyli :D. Theodor Herzl - był taki tfurca.    netanjahu już 2015 roku oświadczył, że nie przyjmą nikogo z afryki czy Syrii i wybuduje ogrodzenia na granicy z  Jordanią . Tak więc nie ma co bredzić. Węgrzy idą przetartym już szlakeim. Biggrin

 

Portret użytkownika hyh

Wegrzy to asekuranci do konca

Wegrzy to asekuranci do konca ... Przetartym szlakiem ? Przeciez to byl najdluzej w wojnie sojusznik Hitlera wiec na wlasnym podworku nauczyli sie jak postepuje sie z bezbronnymi i slabymi obcymi nacjami.

Fakt ,ze ratowali Zydow pdoobnie jak Bulgarzy umniejsza ich zbrodnie i winy...

 

Portret użytkownika Howard

Przesladowani przez Niemcow

Przesladowani przez Niemcow polscy Zydzi nie byli nielegalnymi imigrantami lecz obywatelami RP. Pomaganie im nie bylo analogiczne z obecnym ulatwianiem wjazdu na Wegry hordom agresywnych mahometanskich gwalcicieli i bandytow  przez sataniste Sorosa i jego agentury. Chybiona analogia. 

Portret użytkownika inzynier magister

Z jednej strony zapieramy się

Z jednej strony zapieramy się rękami i nogami, robimy co możemy, głównie w warstwie retorycznej, żeby nie wpuścić do Polski tych kilku tysięcy imigrantów, zwanych w Europie uchodźcami, których przyjęcie wymusza na nas od wielu miesięcy Unia Europejska. Z drugiej strony okazuje się, że być może dużo większa od tych kilku tysięcy liczba, gdzieś bocznymi drogami jednak przedostaje się do Polski – mówi w rozmowie z PCh24.pl red. Marek Pyza (tygodnik „Sieci”).Polskie władze, służby i urzędy nie są w stanie odpowiednio zareagować na działalność mafii zajmujących się ściąganiem do Polski nielegalnych imigrantów. Czy w związku z tym Polska i Polacy są dzisiaj bezpieczni?Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ państwo polskie w kwestii imigrantów naprawdę igra z ogniem. Z jednej strony zapieramy się rękami i nogami, robimy co możemy, głównie w warstwie retorycznej, żeby nie wpuścić do Polski tych kilku tysięcy imigrantów, zwanych w Europie uchodźcami, których przyjęcie wymusza na nas od wielu miesięcy Unia Europejska. Z drugiej strony okazuje się, że być może dużo większa od tych kilku tysięcy liczba, gdzieś bocznymi drogami jednak przedostaje się do Polski.http://www.pch24.pl/marek-pyza--polska-ma-bardzo-szeroko-otwarte-drzwi-dla-nielegalnych-imigrantow,61098,i.html#ixzz5J3o6OXML

"Czy Polacy też ulegną homopropagandzie?" - już ulegli, a prounijny sejm i promerkelowski rząd szybko wprowadzą odpowiednie przepisy w taki sposób, żeby powstało wrażenie "nie chcem, ale muszem, bo obywatele się tego domagają". Zaś Episkopat będzie nadal udawał, że nie dostrzega sprawy.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Mafijna pajęczyna oplotła

Mafijna pajęczyna oplotła Polskę – alarmuje tygodnik „Sieci”. Chodzi o grupy przestępcze, które czerpią gigantyczne korzyści na nielegalnym sprowadzaniu do Polski imigrantów. Tak „tylnymi drzwiami” do strefy Schengen wpuszczane są osoby, o których tak naprawdę nic nie wiadomo. Czy jesteśmy bezpieczni?Tygodnik „Sieci” opisuje mechanizmy funkcjonowania grup przestępczych parających się ściąganiem do Polski – w sposób nielegalny – imigrantów spoza strefy Schengen. Stworzone do tego celu agencje specjalizują się w wyłudzaniu kart pobytu, tworzą fikcyjne miejsca pracy na które to szukają pracowników spoza Polski.Wszystko zaczyna się w kraju pochodzenia cudzoziemca. To tam prężnie działają agenci oferujący pracę w Polsce, a nawet (wbrew zasadom) podwójne obywatelstwo. Jak wskazuje tygodnik „Sieci”, nie można się stać Polakiem na zasadzie citizenship by investment, czyli inwestując, kupując nieruchomości albo nawet zakładając firmy i dając pracę w naszym kraju. „Agent stamtąd pobiera pierwszą prowizję w wysokości ok. 5 tys. euro i przesyła klienta do agenta w Polsce, który także pobiera 5 tys. euro. Klient do Polski dostaje się albo jako turysta (wiza turystyczna) i tutaj rozpoczyna procedurę, albo przyjeżdża już jako ktoś, kto jest jakiejś firmie niezbędny do pracy, i wtedy zaczyna się ubiegać o kartę pobytu” – czytamy. http://www.pch24.pl/falszywe-dokumenty--fikcyjna-praca--tak-mafia-sciaga-do-polski-tysiace-imigrantow,61096,i.html#ixzz5J2zyfo9T

tak działa filantrop i jego 18 miliardów ! w tvp wciskająnam kit !

Imigranci w Polsce. Co dalej?

https://www.youtube.com/watch?v=Zyk4HxMMEgY

Polak skazany za antybanderyzm. Dla kogo prawda o zbrodniach OUN-UPA jest niewygodna? 20 cze 2018

https://www.youtube.com/watch?v=hdeCDqK7UWA

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Masz wielką rację , ale nie

Masz wielką rację , ale nie ograniczaj tego do tych dwóch miast . Zaraz to wyjaśnię  ,a jest mowa o tym tutaj Apokalipsie św. Jana o Dwóch Świadkach : "  Dwom moim Świadkom4 dam władzę, 
a będą prorokować obleczeni w wory(wory zakładano na znak pokuty, pokory i umiejszania się- czyli dla otoczenia będą to zwykli szarzy ludzie), przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni»(swoją doczesność, lepiej :liczba dni określonych na swoją misję w doczesności)."  Dalej :"   A gdy dopełnią swojego świadectwa(uczynią cokolwiek możliwe z ich strony), 
Bestia5, która wychodzi z Czeluści(czym są Czeluści tłumaczyłem na innym temacie - wystarczy wam rozumieć, że jest to działanie najbardziej skryte i niespodziewane), wyda im wojnę( wojna to operacją na ogólną skalę , czyli globalnie i  na wskroś życia ), zwycięży ich( uniemożliwi dalsze działanie )i zabije(proroków zabija się , niwecząc propagację ich słowa ). 
8 A zwłoki ich (doczesne życie) [leżeć(ta wstawka to nadgorliwość indolentów)] będą na placu wielkiego miasta(miasto w Biblii , to metafora systemu cielesno- duchowego , odrębność ogarnięta jakąś ideologią), 
które duchowo zwie się: Sodoma(synonim zepsucia ) i Egipt(synonim zniewolenia )- (razem: narzucanie wykolejonych norm siłą i przymusem), 
gdzie także ukrzyżowano ich Pana ( popatrzcie na ukrzyżowanego: Nie pozwolonu Mu niczego uczynić- przygwożdzone ręce , i do nikogo pójść - przgwożdzone nogi)  "(znaczy dosłownie: w tym " mieście" Chrystus nie mógł działać , a z Ewagelii wiemy , że dzieje się to z powodu braku wiary) ". I tak należy tłumaczyć całe Obajwienie , ale do rzeczy : " W owej godzinie nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi (czas wzburzeń społecznych , bo " ziemia " to metafora ludzkości)
i runęła dziesiąta część miasta(ten szkodliwy system ideologiczny zostanie zdziesiątkowany poprzez utratę swoich gorliwych " wyznawców" , bo aby runąć , trzeba być wysoko i mieć swój ciężar), 
i skutkiem trzęsienia ziemi zginęło siedem tysięcy osób( zwróćcie uwagę , jest napisane " osób" a nie " ludzi" - oznacza to zniknięcie z " życia publicznego" wielkiej liczby tzw, nawróconych , bo osoba to człowiek na wskroś sego życia i istnienia ) . 
A pozostali ulegli przerażeniu 
i oddali chwałę Bogu nieba.(Pozostali powodowani tym przykładem opamiętali się i uznali , że Bóg Jest i jest Panem ich życia)". Porozglądajcie się dookoła , bo to już się dzieje i wypełnia . Nie znaczy to ,że nie wypełni się w sensie nośnym na znakach fizycznych , a chyba to miałeś na myśli ?.

Strony

Skomentuj