Na Ukrainie rozbił się samolot Su-25

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Na Ukrainie rozbił się samolot sił zbrojnych tego kraju. Agencje donoszą, że był to Su-25.

 

Do wypadku doszło w środę rano 11 listopada na północ od Zaporoża podczas rutynowego lotu treningowego – podaje ukraińskie ministerstwo obrony.

 

W rezultacie zdarzenia zginął pilot a maszyna uszkodziła linię wysokiego napięcia. Na miejscu pracują ekipy dochodzeniowe. Prawdopodobną przyczyną rozbicia się samolotu szturmowego Su-25 mogła być jego awaria techniczna.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ajakże

Powiem Wam jak było. Pana

Powiem Wam jak było. Pana pilota poniosła fantazja, postanowił sobie polatać pod liniami wysokiego napięcia i być może filmować wszystko kamerką. Nie wyrobił i bum! Oczywiście okaże się, że winna była maszyna, bo wojskowi piloci przecież nie popełniają błędów. Tak naprawdę większość katastrof spowodowana jest błędem ludzkim - w szczególności brawurą. Pozdrawiam!

Portret użytkownika achiles

Z NADZIEJĄ UMIARKOWANĄ

Z NADZIEJĄ UMIARKOWANĄ PRZYJĘŁEM ZMIANĘ WŁADZY W NASZYM KRAJU, PO UBIEGŁYCH malwersantach, kłamcach i złodziejach NARODU POLSKIEGO. Ale jestem bardzo ciekawy , CO PO ROKU SĄDZĄ U SIEBIE, PO POPIERANIU TEGO, CO SIĘ DZIAŁO I OBECNIE dzieje u Naszego Wschodniego sąsiada, nazywanego potocznie obecnie Upadłą Krainą. TAK JAK WCZEŚNIEJ PISAŁEM, TAK I JESZCZE RAZ POWTARZAM, MÓJ APEL, DO NOWEJ WŁADZY, a mianowicie, by PAMIETALI, ŻE NA KŁAMSTWIE JESZCZE NIKT DALEKO W ŻYCIU I W POLITYCE, NIE ZAJECHAŁ. Co obecnie obserwujemy w zwiazku z napływem MORZA UCHODŹCÓW I IMIGRANTÓW Z BLISKIEGO WSCHODU. Kiedy szatany zaczynały destabilizować tamten REGION ŚWIATA, tez wmawiali SWOIM OBYWATELOM, NA ZACHODZIE, że muszą tam porządek i " POKÓJ " zaprowadzić, a czym się to skończyło i co dziś cały świat ma, WSZYSCY WIDZĄ. 
 

 TAKŻE CZEKAM NA STANOWISKO ODNOŚNE TEGO JAK OBECNIE SĄ ODBIERANE, PRZEZ NASZE RZĄDZĄCE WŁADZE elity rządowe, Naszego Wschodniego sąsiada i jak chcą mu obecnie pomagać w ŚWIETLE TEGO, CO SIĘ TAM OBECNIE DZIEJE ???

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Gościu

Twoje ( i nie tylko)

Twoje ( i nie tylko) komentarze, na odległość śmierdzą sowiecką propagandą. Bo co? Bo Ukraina próbuje wyrwać się spod sowieckiej strefy wpływów i oddać się pod amerykańską? Taki ich wybór i trzeba go uszanować. Zresztą Polska na pewno by inaczej (gorzej) wyglądała gdybyśmy byli jeszcze w PRL. Upadła Kraina? Twój umysł to upadła kraina pełna kompleksów i nie spełnionych ambicji. Rusz dupę od kompa i zacznij coś robić dla swojego kraju a Ukrainę zostaw w spokoju. Ciekawe co byś zrobił jakby Ruskie tu weszli i zabrali ze 2 województwa? Skuliłbyś ogon czy stanął w obronie Rzeczypospolitej? Pytanie retoryczne. Żegnam.

Portret użytkownika excar

A ty stary przyjacielu

A ty stary przyjacielu "gościem " sie dzis zowiący cuchniesz usraelsko służebną propagandą.
Nic Ukraina nie wybierała.To te miliardy amerykańskie wydane na przewrót nadały jej taką drogę. Powiedz na głos te swoje wydumki pod jakąś ostrzeliwaną kopalnią na Donbasie jak będą górnicy wyjeżdżali spod ziemi a potem puść na forum swoją fotę to się pośmiejemy. Siedzisz zasrańcu za te judaszowe grosze przed kompem i próbujesz mieszać niezdarnie. Czasy takich śmierdzieli już się skończyły tylko ty i twoi sponsorzy jeszcze o tym nie wiecie. Gdyby Rosjanie jakimś dziwnym zawirowaniem losu  zajęli kawałek Polski to szybko bym się tam przeprowadzał. Niestety nie ma na to szans gdyż rosyjska doktryna wojenna przewiduje tylko obronę terytorium Federacji. Działania poza Rosją tylko w zgodzie z prawem międzynarodowym i na zaproszenie  zainteresowanych. Rosja to nie agresor i łupieżca  jak ci bandyci  sterowani z białego sracza z Faszyngtonu

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

"Bo Ukraina próbuje wyrwać

"Bo Ukraina próbuje wyrwać się spod sowieckiej strefy wpływów i oddać się pod amerykańską? Taki ich wybór i trzeba go uszanować."... po pierwsze: Ukraincom zamydlono oczy tym samym co w Polsce w latach 80-tych i przez te same żydowskie ośrodki propagandy. A dlaczego żydowskie? Bo Ukraina ma byc żydowska... To jest oczywiste. Po drugie: nie Ukraincy walczą o przynależność do żydo-UNI, tylko żydzi im wmawiają, że będą mieli "amerykański sen", ale będą mieć "polskie przebudzenie"... buhahhhaaaa!!!

Skomentuj