Na terenie Donbasu znajduje się rzekomo 6 tysięcy żołnierzy armii rosyjskiej

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Przedstawiciel ukraińskiej generalicji, Vladyslav Seleznyov, udzielił ostatnio wywiadu dla „Radio Liberty.” Mówił w nim głównie o fakcie, iż rosyjskie wojska wciąż swobodnie przemieszczają się po terenie okupowanym przez separatystów, a ich liczba osiąga teraz do 6 000 ludzi – wliczając w to przywódców wojskowych.

„Około 6 000 rosyjskich żołnierzy zawodowych znajduje się na tymczasowo okupowanym, dodatkowo jednak trzeba mieć na uwadze również obecność 40 000 bojowników oraz jednostek zamaskowanych, które wykonują zadania w ramach przynależności do pierwszego i drugiego korpusu armii, formalnie będąc częścią Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej.”

Zgodnie ze słowami Seleznyova te jednostki wojskowe „służą za siły okupacyjne na terytorium Ukrainy.” Przedstawiciel generalicji dodał również, że napływ nowych jednostek na okupowane ziemie Ukrainy, włącznie z wysokiego stopnia oficerami, trwa nieustannie.

„Są oficerowie, którzy posiadają stanowisko dyrektora firmy lub wyższe i przez pewien czas wykonują swoje zadania pod przykrywką podróży biznesowej.”

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Masakra kompletna w

Masakra kompletna w komentarzach tego tematu.
Upadlina ale się rzucili zdrajcy polskojęzyczni na Ciebie - widać bardzo zależy im na skłóceniu Polaków z Rosją - NIE UDA WAM SIĘ TO POPAPRAŃCY !

http://tinyurl.com/hq6swly
Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:
1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?
51. Czy to Rosjanie wykupili Polskie wodociągi ?

I na koniec dlaczego to wszystko się dzieje www.corium.cba.pl www.enenews.com

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika klakson

A czy Rosjanie gdyby nie to

A czy Rosjanie gdyby nie to że zostali od nas odcięci przez zachód by nas nie wyzyskiwał tak jak to robiło zsrr oraz aktualnie ich oligarchowie ktorzy udreczaja wlasny narod? Czy jeśli mieliby takie wpływy nie wykorzystali by tego? Historia mówi nam by mieć baczenie na wschód i na zachód. I nie wazne czy to Putin czy Stalin oni też nie robią nic z dobrego serduszka.

Portret użytkownika UPAdlina

nikt nic nie robi z dobrego

nikt nic nie robi z dobrego serduszka w polityce, ale patrząc na dzisiejszą sytuację polityczną racja stanu Rosji w wielu kwestiach jest zbieżna z racją stanu Polski. Gdy na ukrainie rządził legalnie wybrany prezydent pro-rosyjski Janukowycz nie było tam ani problemu z banderyzmem, ani problemu z wojną domową, ani problemu z milionami zaschodnich ukraińców w Polsce. Gdy tylko wlazła tam bandycka uSSmania od razu zrobiła piekło i problemy także dla Polski. Wszystko w temacie JKJP.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Analityk zbrodni

Szanowni Państwo. Rosja jest

Szanowni Państwo. Rosja jest prawnym spadkobiercą ZSRR o czym sam Putin powiedział. W dzisiejszej Rosji gloryfikuje i stawia się nowe pomniki Stalinowi najwiekszemu tyranowi i mordercy w historii świata, między innymi setek tysięcy Polaków. Kropka 

Portret użytkownika UPAdlina

kropka? Rosja musiała stać

kropka? Rosja musiała stać się prawnym spadkobiercą żydo-ZSRR chociażby po to, aby przejąć jego arsenał nuklearny. To proste. Czy ci się podoba, czy nie żydo-bolszeicki ZSRR pokonał nazizm, dzięki czemu między innymi zahamowano ludobójstwo dokonywane na Polakach przez twoich nazi-banderowskich ziomków z zachodniej upainy. Kwiczycie więc starsznie, bo z nazizmem wiązaliście wielkie nadzieje. Np. na wyriezanie nie setek tysięcy, ale milionów Polaków. Nie udało sie przez stalina. Stalin był zbrodniarzem, ale nie można zaprzeczyć, że przez pokonanie nazizmu ocalił tysiące ludzi od śmierci z rąk ukraińskiej banderowskiej czerni oraz nazistów, którzy dla Polaków przewidzieli EKSTERMINACJĘ. Żydo-bolszewia była więc mniejszym złem od nazizmu. Pod jej butem Polska przetrwała, pod butem nazistowskim zachodni ukraińcy ku uciesze nazistów wymordowaliby miliony Polaków. I tego zachodnie ukry nie mogą sobie darować. Sobie a muzom kwiczcie.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Analityk zbrodni

Armia radziecka jest znana z

Armia radziecka jest znana z checi wyzwalania. W 1920r. dzieki ofiarnosci Polakow cudem nie wyzwolila juz wtedy Polski. W 1939r. dzieki bratniej pomocy Niemiec hitlerowskich "wyzwolila" polowe Polski. Dzieki pomocy tej Armii Radzieckiej Polacy znowu zaczeli zasiedlac Syberie.
Sowieci nie potrzebowali budowac Polakom komor gazowych, byl mroz i nie bylo co jesc. W braterski sposob pomogli polskim oficerom dostarczajac im amunicje w tyl glowy i wyzwolili ich prosto do nieba. Zaopiekowali sie ich dziecmi, rodzicami, malzonkami i znajomymi wysylajac na Syberie ponad 1200000 osob.
W 1939r. zajeli sie wyzwalaniem Finlandii, wyzwolili Kraje Baltyckie. W 1945 wyzwolili pol Europy, wyzwalajac obozy koncentracyjne i hitlerowskie wiezienia tak skutecznie, ze do tej pory prawie nikt nie wspomina, o tym, ze zapelnili je AKowcami, poniewaz walczyli przeciwko hitrewcom ALE O WOLNĄ Polske.
Walka o wolna Polske zolnierzy AK nie miescila sie w ramach wyzwalania Polski przez Armie Czerwona. W 1956r. wyzwalali Wegry, w 1968r. Czechoslowacje, wyzwalali rowniez m.in. Afganistan, Gruzje, , chociaz juz nie nazywali sie juz Armia Czerwona wyzwalali Krym i Ukraine.
Do tej pory wyzwalaja Kuryle i nie podpisali traktatu pokojowego z Japonia.

Portret użytkownika UPAdlina

zastanawiam się po co to

zastanawiam się po co to piszesz. Każdy to wie. Żydo-bolszewia popełniła mnóstwo zbrodni, ale jak to się ma do tego, o czym ja mówię, czyli że równeż zniszczyła nazizm i dzięki temu ocalało wiele tysiecy Polaków. Po co tak sie produkujesz, jeżeli nikt nie zaprzecza temu, że żydo-bolszewia była zbrodniczym systemem, jednak jednocześnie jej zwycięstwo nad nazizmem ocaliło Polaków i w ogóle Słowian przed EKSTERMINACJĄ, którą dla tych ludów przewidzieli naziści. Jednocześnie to zwycięstwo zahamowało ludobójstwo dokonywane na Polakach przez zachodnich nazi-ukrów. I to są FAKTY. Po co więc to wszystko wypisujesz? Żeby zamieść pod dywan tę prawdę, że jednak pomimo całej swojej zbrodniczości żydo-bolszewia była mniejszym złem od nazizmu? A była mniejszym złem. Polska pod jej butem przetrwała. Pod butem nazizmu zachodnie ukry wyrżnęłyby Polaków ku uciesze szbawów. Tego byś chciał? Jeżeli jesteś zachodnim ukrem to na pewno, ale dla Polaków lepsza była opcja żydo-bolszewicka niż nazistowska.
PS: Gadanie o gruzji i Krymie jest śmieszne. Gruzja napadła na Osetię, a Rosja przyszła jej z pomocą. Liczyłeś, że pozwolą na pacyfikację Osetyjczyków? Krym? Uważasz, że mieszkańcy Krymu mieli się zgodzić na władzę pro-banderowską powstałą w wyniku anty-demokratycznego zamachu stanu? Chyba cię nieco pogięło koleżko. Japonia? Przegrała wojnę, a Kuryle przypadły żydo-ZSRR bodajże na podstawie umowy z aliantami zachodnimi. Jeżeli tak wyliczasz te "grzeszki" Rosji, to dlaczego jakoś nie kwiczysz w temacie Kosowa?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika ola

Gdyby było 6 tys. ruskich

Gdyby było 6 tys. ruskich żołnierzy na upadlinie to Polska już od dawna graniczyłaby z Federacją Rosyjską a po upadlinie nie byłoby śladu.....ciule piszący na tym forum jako" alaska i kodluch" opowiadają bzdury, robia to po to by skłócić Polaków i wywołać spory, takie prostaki i menele. Jak im sie nie podoba w Polsce niech spieprzaja na swoja upadlinę.

Portret użytkownika Alasca

Ameryki nie odkryl - trudno

Ameryki nie odkryl - trudno zeby okupant i to taki ktory chowa sie za miejscowymi donbaskimi kryminalistami i rolnikami - nie mial tam swych oddzialow. Ukraina nie wygra zmasowanego ataku bo putin zawsze dowiezie sprzetu i dzikusow z Czeczenii ale tez skutecznie powstrzymala Putina przy wsparciu sankcji z zachodu dla Moskali. Putin przegrywa. Niby strateg, niby wodz a taki pipol zwykly... bez pomyslu. Nigdy nie pojdzie na starcie z zachodem bo wie ze przegra. Dlatego ta wojna na Ukrainie jest przez niego prowadzona po tchurzowsku i w 2 okregach. Nic poza tym nie jest w stanie zrobic - tylko gadac. 

Portret użytkownika UPAdlina

Hehehehe! Kto wierzy tym

Hehehehe! Kto wierzy tym twoim ziomalom człowieku? Nikt ich nie traktuje poważnie. Nawet żydo-OBWE nie widzi tych wojsk. Ciekawe, że tylko nazi-chachły je widzą. Co wy tam zażywacie? Putin przegrywa? Hehehehe! Popatrz na Syrię trollino, popatrz na to, jak dziś erdogan je z ręki Putina. Przestań bajdurzyć, bo śmiech ogarnia. Bandycki hegemon powoli oddaje pole, a to oznacza koniec dla nazi-banderowskiej ukrainy.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Jeśli Ruskim mieszkajacym tam

Jeśli Ruskim mieszkajacym tam tak nie podoba się na Ukrainie to niech w*laja do RoSSji. Tam dużo miejsca. Dziwie się, że rząd Ukrainy w starym, dobrym ruskim stylu nie zapakuje ich do bydlęcych wagonów i nie wywiezie na granicę Smile

Portret użytkownika UPAdlina

jak na razie trollino od tymy

jak na razie trollino od tymy to miliony twoich zachodnio-upaińskich ziomali spieprzają z twojego banderowskiego "raju". Komu więc nie pododba się na obecnej nazi-ukrainie? "Rząd" ukrainy? Te nazi-banderowskie środowiska u władzy zainstalowane przez faszyngton nazywasz "rządem"? To jest nierząd, a nie rząd.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj