Na Tajwanie trzyletnia dziewczynka została porwana w powietrze przez latawiec!

Kategorie: 

Źródło: ABC Mundial TV

Do dramatycznej sceny doszło niedawno w Tajwanie na festiwalu latawców w mieście Hsinchou. Obecna na wydarzeniu 3 letnia dziewczynka, została porwana w niebo przez olbrzymi latawiec. Dziecko przez ponad 30 sekund znajdowało się na wysokości kilkudziesięciu metrów nad ziemią.

 

Dziewczynka, najprawdopodobniej zaplątała się o ogon latawca, który wypuszczony wzbił się w niebo zabierając ją ze sobą. Nagrania z tego dramatycznego incydentu pokazują przerażenie świadków tej sceny oraz moment, w którym dziecko zostaje złapane przez grupę dorosłych.

Zgodnie z doniesieniami medialnymi, dziecku nie stała się żadna krzywda. Było ono oczywiście zrozumiale przerażone całym zajściem jednak biorąc pod uwagę dramatyczne sceny uwiecznione przez gapiów, taki finał całego zajścia jest zdecydowanie najlepszym z możliwych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Skomentuj