Na skutek rozpadu UE grozi nam agresywna lewacka dyktatura

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nie jest zaskoczeniem fakt, że po sensacyjnej decyzji Brytyjczyków o opuszczeniu Unii Europejskiej, odpowiedzialni za ten bałagan eurolewacy nie byli zdolni do honorowego zachowania i nikt nie podał się do dymisji. Zamiast tego usłyszeliśmy groźby Tuska, że na więcej "exitów" UE już nie pozwoli.

 

Szaleńcza polityka europejskiego lewactwa przyniosła pierwszy nieoczekiwany skutek. Zgodnie z wolą obywateli Wielkiej Brytanii, ich kraj może teraz wystąpić z UE. Jeśli rzeczywiście do tego dojdzie, wynik referendum oznacza bankructwo dotychczsowej polityki unijnej, ale wydaje się to pojmować jedynie prekier Wielkiej Brytanii, David Cameron, który ogłosił dymisję.Wszystko wskazuje na to, że takiego planu nie ma ani rzekomy prezydent UE z nadania Niemiec, Donald Tusk, ani luksemburski kombinator podatkowy i szef Komisji Europejskiej, Jean Claude Junkers, anj wyszczekany bibliotekarz Martin Schulz pełniący obowiązki szefa Parlamentu Europejskiego. Ludzie ci nie mają honoru i udają głupich.

 

Dla każdego średnio rozgarniętego człowieka jasne jest, że Unia Europejska, do której wstępowała Polska w 2005 roku, i ta, w której nasz kraj znalazł się obecnie, to zupełnie inne organizacje. Oczywiście zmiana nastąpiła na gorsze. Do władzy dorwała się jakaś lewacka klika, która od początku miała za zadanie przeobrażenie Europy według jakiegoś obłąkanego planu zniszczenia państw narodowych i stworzenia nowego pseudonarodu europejskiego, o którym w kółko mówią różne rzekomo "nowoczesne" polskie partie polityczne. To właśnie szaleństwa w postaci nieprawdopodobnie absurdalnej biurokracji czy niemieckiego zaproszenia do zalania Europy przez islamską inwazję, spowodowały, że Anglicy postanowili zerwać z UE. Kraj ten i tak ma zresztą wielkie problemy z własnymi islamistami ze swoich byłych kolonii, którzy literalnie przyjmują ulice ich miast.

Na skutek niespodziewanego Brexitu można się było zatem spodziewać, przynajmniej jakiejś refleksji ze strony wladz unijnych. W odpowiedzi pojawiły się tylko groźby Tuska, że UE nie pozwoli na więcej "exitów". Chyba planuje się jakiś wariant siłowy, bo pojawia się za dużo doniesień o planach stworzenia unijnej armii. Wszystkie informacje na ten temat utajniono przed brytyjskim referendum, aby nie zostały wykorzystane przez przeciwników UE. Fakt ten wskazuje na to, że nie ma dobrych intencji w stworzeniu europejskich sił zbrojnych skoro uznano, że może to mieć negatywny odbiór społeczny.

Teraz można się będzie spodziewać, że sprawy znacznie przyspieszą. Już wczoraj w Berlinie spotkali się przedstawiciele prawdziwej UE, tej kolonizującej, a nie kolonizowanej. Zapraszała oczywiście pani Aniela Merkel, czyli rzeczywista szefowa Unii Europejskiej. Pominięcie reszty krajów członkowskich Unii w oczywisty sposób manifestuje ich pozycję polityczną. Jako pewna przeciwwaga dla tego bezczelnego zagrania europejskich hegemonów jest jutrzejsze spotkanie w Pradze tak zwanej Grupy Wyszehradzkiej z Polską w składzie, na które jednak podobno zaproszono szefa MSZ Niemiec. Pojawiają się też niesprawdzone niestety informacje, że jakiś szczyt 20 pominiętych państw członkowskich odbędzie się w Warszawie.

 

Z ostatnich wypowiedzi przewodniczącego PE Martina Schultza wynika, że odpowiedzią eurolewctwo jest odporne na bankructwo swoich idei i odpowiedziąa na nie będzie ... a jakże, jeszcze więcej federalizmu, centralizmu i lewactwa. Niemiecki  polityk zapowiedział już też pogłębienie "integracji europejskiej" rozumianej jako pozbawienie resztek suwerenności kolonizowanych państw tak zwanej "nowej unii". Schultz bez żenady stwierdził, że odpowiedzią na wyzwania po Brexicie jest więcej władzy w rękach unijnych lewaków i mniej w państwach narodowych, zwłąszcza, że obywatele UE widząc jej absurdy, maja ostatnio coraz częściej tendencje do głosowania inaczej niż wskazuje na to prounijna propaganda.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika fix

Za duzo jadu. Kazdy z was ma

Za duzo jadu. Kazdy z was ma troche racji, ale nie obrazajcie ludzi. Wszyscy normalni chca zyc w spokoju i w pokoju. Jednak po pierwsze gejem ludzie sie rodza nie staja nagle.to nie ich wina.wiec nie plujcie jadem.po drugie ja tez sie obawiam sprzecznej nam religii, ktora odbiera kobietom mozliwosc wyboru i prawa do decydowania o sobie.po trzecie kiedys uwazalem, ze gdyby nie bylo wojska nie byloby wojen.bylem za wolnoscia pacyfa itd teraz tez jestem ale szanuje zolnierzy, bo kto chcialby nas bronic gdyby nikt nie chcial isc do wojska.po czwarte nie kazdy kto wyjechal marzyl o wyjezdzie moze poprostu musial.na obczyznie jest ciezko szczegolnie gdy teskni sie za bliskimi. Miejcie do siebie szacunek.

Portret użytkownika prawdaoj

Niestety ale nadchodzą

Niestety ale nadchodzą ciężkie czasy, zgadzam się z tym artykułem i popieram. Niestety, nie do takiej Unii Europejskiej chciała Polska. Trzeba sobie przypomnieć czasy przed II wojną światową, co działo się w Niemczech, wszystko było ok, do momentu jak pojawił się hitler, wszyscy zaufali jednej władzy i jego przywództwu i co się stało, a no właśnie faszyści zaczęli prześladować i mordować nie ludzko świat, a wszystko przez to, że dali władzę jednemu złemu człowiekowi i jednej władzy. Nie róbmy tej powtórki z przeszłości, nie zapominajmy o tych błędach nie można dopuścić, żeby powstała jedna władza nad innymi państwami, nie zakładajmy sobie jarzma na kark, wyciągajmy wnioski z przeszłości. Dziś to wszystko jest bardzo dokładnie ukrywane jakie plany ma UE, pod płaszczem bezpieczeństwa chcą założyć jeden światowy rząd NWO, teraz może wygląda to nie winie, ale w ostatecznym rozrachunku w odpowiednim czasie pokaże prawdziwą twarz, a ta twarz będzie niczym z piekła rodem. Polska powinna starać się o broń nuklearną jako straszak ze względu na trudne położenie geopolityczne, Na pewno nie powinniśmy się zgodzić na żadne wspólne armie i prawa, a już na pewno na jeden światowy rząd nigdy nie powinien powstać. Polska powinna jednoczyć się z krajami bałtyckimi i razem sukcesywnie rozwijać gospodarki, wprowadzać innowacje na wysoki poziom, tak, żeby w razie co można było pozbyć się współpracy z UE jeśli będziemy do tego zmuszeni, musimy być samowystarczalni, nie ma innej drogi dla Polski. Politycy kłamią niewolno im ufać chcą stworzyć NWO dziś zwane super państwem, nie można na to pozwolić, to jest niedopuszczalny krok, nie róbmy z siebie niewolników. Trzeba zwrócić uwagę, że własnie jeden światowy rząd odbiera ludziom wolność, państwowość, wolności religijną, a przede wszystkim odbiera DEMOKRACJE, to nie jest demokratyczne, to jest zniewolenie ludzi. W każdej chwili mogą zostać narzucone prawa i zasady, które nie będą zgodne z naszymi polskimi zasadami i etyką, dlatego ważne jest dziś nie jutro, bo to co zrobimy dziś takie będzie jutro.   

Portret użytkownika tomasz26

to będzie ostatni test na

to będzie ostatni test na wiarę i wytrwałość.. ci co pękną .. popłyną ci co nie.... odlecą:)..szatan ostatkiem sił sypnie groszem na zachętę napasie was jak sw..ine przed skupem dobry gospodarz ..

Strony

Skomentuj