Na próbie parady wojskowej w Mińsku czołg wbił się w słup

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wieczorem 24 czerwca br. w Mińsku prowadzono próbę przed paradą zaplanowaną na Dzień Republiki. Czołg, przemierzający z dużą prędkością Aleję Niepodległości przy stacji metra Moskwa, zderzył się z latarnią, informuje Nasza Niwa.

 

 

Film nagrał przypadkowy świadek wypadku. Czołg wpadł w poślizg, obrócił się i uderzył w słup. Operator maszyny urodził się pod szczęśliwą gwiazdą, ponieważ nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

 

„Szczęście, że tam nie było ludzi. Obyło się więc bez ofiar śmiertelnych” – pisze Nasza Niwa.

 

Czołgi jechały wzdłuż głównej alei stolicy Białorusi z dość dużą prędkością i w znacznej odległości od siebie. Pechowy pojazd wojskowy pędził zbyt szybko po mokrej nawierzchni. Obecnie sprawę wyjaśnia białoruska policja.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Takitam

Nie zatrzymała go latarnia

Nie zatrzymała go latarnia tylko potknął się na krawężniku, a pojazdy gąsiennicowe dobrze trzymają się drogi na gruncie, ale żle na twardym podłożu. Asfalt to jeszcze pół biedy - gorszy był bruk. A tak poza tym to była nadsterowność a nie podsterowność. ( W wojsku byłem kierowcą czołgu).

Strony

Skomentuj