Na Polskę ruszyła ofensywa nowego porządku świata

Kategorie: 

Źródło: internet

W Polsce zaczęły się dziać rzeczy podejrzane. Nagle ruszyła jakaś ofensywa. Niewidoczne siły zaatakowały naszą ojczyznę. Ledwo co otrząsnęliśmy się z horroru partii szaleńczo zapatrzonych w antywartości świata zachodniego, a tu znowu podnosi głowę jakaś bliżej nie rozpoznana hybryda europejskiej zdrady.

Widzimy protesty tzw. nauczycieli, którzy pod przewodem lewackim, usiłują zastopować wprowadzenie normalnej i polskiej oświaty. Przywrócone zostaną polskie lektury oraz solidny standard nauczania, który celowo został przez ostatnie lata zaniżony. Celem obcych Polsce sił jest wykształcenie ludzi niezdolnych do własnego myślenia, a także takich którzy będą mieli wpojone urojenia ochrony praw ludzi uzależnionych od seksu. W tym samym czasie nastąpił atak w sejmie, gdzie opozycja wyznająca nowy porządek światowy chce zablokować przeprowadzanie słusznych zmian ustawodawczych.

Dziwnym trafem sygnał Telewizji Polskiej został tuż przed przemową pani premier Szydło wyłączony na znacznym terenie naszej Ojczyzny. Jak się okazuje urządzenia nadawcze zostały wyprzedane podczas dziwnego procesu "prywatyzacji", przeszły w obce ręce. Do tego mamy standardowo szarpaninę protestacyjną obrońców "lewackiej demokracji", na której próbowano zorganizować fałszywą ofiarę represji policji.  Jakieś siły chcą doprowadzić Polskę do skraju wytrzymałości, by z powrotem zamontować władzę usłużną UE, wprowadzającą na terenie Polski nowy światowy porządek. To wszystko nie tylko pachnie majdanem, czy pełzającycm zamachem stanu, ale i pieniędzmi słynnego grandziarza.

Należy się konsolidować w siłę narodową by odeprzeć ataki sług zła. Do tego potrzebne jest wsparcie modlitewne. Jak wiemy siły przeciwne wolności są naenergetyzowane przez moce "niosącego zwodnicze światło". W tym celu chrześcijańska modlitwa powinna wyprosić pomoc aniołów Boga Jezusa Chrystusa, by ci nas ochraniali we wprowadzaniu Polski do świata najwyższej jakośći cywilizacji chrześcijańskiej.

 

Linki:

http://www.pch24.pl/komu-sluzy-atmosfera-zamachu-stanu-,48168,i.html

http://3obieg.pl/szczerbata-rewolucja

http://niezalezna.pl/90968-beda-dalej-blokowac-mownice-i-urzadzac-awantury-petru-zdradzil-...

http://3obieg.pl/prezes-reduty-zlozyl-pozew-przeciwko-facebookowi

http://niezalezna.pl/90955-kod-sie-doigral-solidarnosc-wyjdzie-na-ulice-czapkami-ich-nakry...

http://www.infowars.com/despite-media-freak-out-data-shows-fake-news-sites-have-tiny-audie...

http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

AK ZJEDNOCZYĆ PATRIOTÓW? Czas Patriotów 17.12.2016

https://www.youtube.com/watch?v=-STqHUmCy6A

Max Kolonko Kto stoi za atakami na Polskę Marian Kowalski

https://www.youtube.com/watch?v=yTw-48HV6hs

Ocena: 

4
Średnio: 3.9 (7 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika lipka

Były już protesty

Były już protesty pielęgniarek, lekarzy, rolników, policjantów, nauczycieli i wiele innych. To co dzieje się obecnie to zmowa środowiska lewackiego z partią rządzącą. Wszyscy mają wrażenie jakby to były dwie oddzielne barykady ale niech was to nie zwiedzie bo inspirator jest jeden. Najważniejsze działy gospodarki nie należą do naszego państwa ale ich właścicielami są zagraniczne podmioty. Jeśli zajdzie potrzeba wyłączą telefony, prąd, odetną wodę, zamkną banki i zakłady produkujące żywność. Na tym polega niewolnictwo państwa gdy kluczowe do życia zakłady są w obcych rękach. Inna sprawa to uchodźcy. Dlaczego żaden czołowy polityk nie mówi, że jesteśmy drugim krajem po Niemczech, który przyjął najwięcej uchodźców - uchodźców z Ukrainy grubo ponad milion, ilu Ukraińców sprzedało swoje dokumenty by dotarły do nas rzesze islamistów a przecież na Ukrainie nie ma wojny. Ale to plus dla rządu gdy mówi "nie zgodzimy się by Unia dyktowała nam ilu uchodźców mamy przyjąć". Hahaha można się śmiać bo w zamyśle nie mówią o konkretnej liczbie uchodźców, może ich będzie 5 a może 10 milionów i wszystkich przyjmą z otwartymi ramionami, o fakcie nie informując swoich obywateli bo po co a uchodźcy mnożą się jak przez pączkowanie. 

Nowy światowy porządek? Świat został już dawno podzielony na wpływy określonych grup.

Portret użytkownika Paweladn

Z tą nową przyszłą wspaniałą

Z tą nową przyszłą wspaniałą oświatą to strzeliłeś głupotę rozmiarów wszechświata.

Ja sam byłem pierwszym rocznikiem reformy który poszedł do gimnazjum. Pochodzę z niewielkiej wsi w wyższych górach. Prze de mną z tego co mi wiadomo na studia w historii Gabonia poszły tylko 2 osoby. Jeżeli skończyłbym 8-klasową podstawówkę gdzie było koło 110 uczniów (teraz po reformie nie dobiją do 70), co najwyżej poszedł bym do zawodówki na ślusarza. A jestem inżynierem , za mną poszli następni i okazuje się że ludzie w takich miejscach nie ą głupsi tylko mają po sto kroć trudniejsy start.

Reforma PIS (a raczej powrót do komunistycznego systemu nauczania) zabierze maluczkim te możliwomożliwości. Skończa postawuwkę i poniec marzeń, bo pewnych rzeczy nie da się nadrobić.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

to postęp edukacji w Polsce o

to postęp edukacji w Polsce o 50 lat... Moje pokolenie wyjeżdżając do pracy na Zachód zostawało kierownikami katedr uczelnianych, pracowali w NASA, robili kariere... Wasze pokolenie nadaje się tylko na zmywaki...

 To dowodzi, jak celna była edukacja za "komuny" a jaką degradacęj edukacji zrobił żydowski przewrót w Polsce...

Portret użytkownika sceptyyk

O to to właśnie    Mój

O to to właśnie   Smile  Mój kolega po technikum wyjechał do RPA i jest tam od wielu lat dyrektorem w jednej z najnowocześniejszych kopalń złota. Przez wrodzoną skromność o sobie nie wspomnę   Smile   Pozdrówka  :)  ps dane mi było widzieć wielu naszych :"wykształciuszków"  z wiedzą jaką nabyli w ostatnich latach -smutne doświadczenie...

Strony

Skomentuj