Na plaży na Florydzie pojawił się dziwny gejzer

Kategorie: 

Źródło: kadr z Twittera

Na znajdującej się na Florydzie plaży Juno doszło do zdumiewające anomalii. Rodzice towarzyszący swoim dzieciom podczas kąpieli zauważyli, że na plaży  pojawiło się coś w rodzaju gejzera. Zjawisko wyglądało na tyle groźnie, że obawiali się powstania zapadliska.

 

Dziwny bulgoczący gejzer pojawił się na plaży nagle  stwarzając zagrożenie dla spacerujących turystów i bawiących się w okolicy dzieci. Niezwykłe znalezisko po opublikowaniu nagrań, zdobyło dużą popularność w sieciach społecznościowych.

 

Sprawą zajęli się lokalne władze i bardzo szybko zidentyfikowano przyczyna bulgotania na plaży. Okazało się że odpowiada za to system usuwania słonej wody w zainstalowany miejscowym ośrodku Loggerhead MarineLife Center. Rury stamtąd są wyprowadzone w kierunku morza i złożyło się tak, że odpływ znalazł się pod piaskiem wywołując gejzer na plaży.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Skomentuj