Na plażach Kalifornii odnaleziono tysiące stworzeń przypominających penisy

Kategorie: 

Źródło: baynature.org

Po burzy, która miała miejsce w Kalifornii 6 grudnia, na miejscowych plażach znaleziono tysiące dziwnych różowych kiełbasek, które bywają nazywane rybami penisami. Mało kto słyszał o takich stworzeniach dlatego pojawienie się tak wielu istot do złudzenia przypominających męskie organy płciowe, wywołało nie lada konsternację u miejscowych i turystów.

Czym jest to dziwne stworzenie? Czy to na pewno ryba? Okazuje się, że ten falliczny twór należy do gatunku Urechis Caupo. To zwierzę z gromady szczetnic, zwierząt bezkręgowych z tak zwaną wtórną jamą ciała. Tysiące takich zwierząt, na skutek burzy, zostało wyrzuconych na plażę Drakes w Kalifornii.

 

Ten przypominający penisa stwór to robak, który żyje na Ziemi od 300 milionów lat. Przeważnie pozostaje zagrzebany w błocie lub piasku. Czas życia takiego stworzenia to czasami aż 25 lat. Przeważnie te stwory żywią się bakteriami i planktonem.

Takie same masowe wyrzucenia na brzeg zostały zgłoszone w okolicy plaży Drakes. Dziwne oceaniczne penisy pojawiły się po ostatniej burzy również na plażach w Pajaro Dunes, Moss Landing, Bodega Bay i Princeton Harbor. Co ciekawe ryby penisy są przysmakiem w Chinach. Przyrządza się je przeważnie z warzywami i w niektórych miejscach są przysmakiem. 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Skomentuj